بهترین روش های یک وب سایت چند زبانه

بهترین روش های یک وب سایت چند زبانه

بهترین روش های یک وب سایت چند زبانه ، اینترنت کل جهان را در بر می گیرد، درست است. با این حال، همه به یک زبان صحبت نمی کنند و نمی فهمند. در واقع، امروزه ما آنقدر متنوع شده ایم که یافتن کشورهایی با بیش از یک زبان رسمی غیرعادی نیست.
به عنوان مثال، در ایالات متحده، انگلیسی زبان رسمی ملی است، اما بخش بزرگی از مردم اسپانیایی صحبت می کنند. بسته به اینکه در کدام قسمت از کانادا هستید، مردم به زبان انگلیسی، فرانسوی یا هر دو صحبت خواهند کرد. در سوئیس، مردم بسته به محل زندگی خود (در همان کشور نسبتا کوچک) آلمانی، فرانسوی یا ایتالیایی صحبت می کنند. هنگ کنگ هر دو زبان انگلیسی و کانتونی را به عنوان زبان رسمی می شناسد و بسیاری از ساکنان آن به هر دو صحبت می کنند. اینها تنها چند نمونه از نحوه رواج دو یا چند زبان در یک کشور هستند. در واقع، امروزه بسیار نادر است که به کشوری برخورد کنید که چندین زبان در آن پذیرفته نشده یا صحبت شود. پس چرا از این واقعیت شناخته شده برای گسترش پایگاه مشتریان بالقوه خود به گروه بزرگتری از مردم استفاده نکنید؟ یک وب سایت چند زبانه مطمئناً به شما کمک می کند تا مشتریان جدیدی را چه در داخل و چه در خارج از کشور جذب کنید.

لطفا این مقاله را هم مطالعه کنید: 6 دلیل زمان به روز رسانی طراحی وب سایت

بهترین روش های یک وب سایت چند زبانه
بهترین روش های یک وب سایت چند زبانه – کالج نوین

مزایا و بهترین روش های یک وب سایت چند زبانه

مزایای یک وب سایت چند زبانه
مردم ترجیح می دهند وب سایت هایی را – برای به دست آوردن اطلاعات یا خرید کالاها و خدمات – که به زبان مادری آنها هستند، مرور کنند. ممکن است انگلیسی زبان جهانی باشد، اما این بدان معنا نیست که همه آن را می‌فهمند. تحقیقات نشان می دهد که 72.1 درصد از مصرف کنندگان بیشتر یا تمام وقت خود را در وب سایت هایی به زبان خود می گذرانند و 56.2 درصد از مصرف کنندگان گفته اند که توانایی به دست آوردن اطلاعات به زبان خود مهمتر از قیمت است. بله، درست شنیدید، بیش از نیمی از مصرف کنندگان مورد بررسی گفتند که اگر اطلاعات به زبان مادری خودشان باشد، مایل به پرداخت بیشتر هستند.
یک وب سایت چند زبانه به ایجاد اعتماد کمک می کند. برای بسیاری، خرید آنلاین از یک وب سایت به زبان خارجی نیاز به جهش قابل توجهی در ایمان دارد، به خصوص اگر وب سایت به زبانی نوشته شده باشد که کاربر کاملاً در آن مهارت نداشته باشد. که اطلاعات را به زبان خود ارائه می دهند. توانایی خواندن و درک آنچه در وب سایت نوشته شده است، اعتماد کاربر را به وب سایت بسیار افزایش می دهد. به‌علاوه، این واقعیت که شما برای تهیه زبان مادری آنها تلاش کرده‌اید، به آنها ثابت می‌کند که شما مشتری مدار هستید و واقعاً به آن اهمیت می‌دهید.
یک وب سایت چند زبانه پتانسیل افزایش فروش را ارائه می دهد. هر زبانی که به وب سایت خود اضافه می کنید پتانسیل افزایش چشمگیر فروش شما را دارد. علاوه بر هدف قرار دادن بازار محلی شما، داشتن یک وب سایت چند زبانه باعث جذب کاربران اینترنت از کشورهای دیگر نیز می شود. در حالی که نفوذ اینترنت در کشورهایی مانند ایالات متحده، بریتانیا و آلمان تقریباً به حد اشباع رسیده است، سایر کشورها مانند ایتالیا، فرانسه، ژاپن و بسیاری دیگر شاهد رشد مداوم در استفاده از اینترنت از جمله خرید آنلاین هستند. این یک فرصت فوق العاده برای کسانی است که علاقه مند به انجام تجارت در خارج از کشور هستند.
بهینه سازی چند زبانه برای موتورهای جستجو (SEO). در بیشتر کشورهای جهان غرب، موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ حکمفرما هستند. با این حال، کشورهایی هستند که موتورهای جستجوی زبان مادری خود را دارند، و هیچ راهی برای دیدن و فهرست بندی وب سایت شما وجود ندارد، مگر اینکه به زبان محلی آنها باشد. با یک وب سایت چند زبانه با سئوی چند زبانه، وب سایت شما در موتورهای جستجوی آنها نمایش داده می شود و شما را به یک بازار کاملاً جدید دسترسی می دهد.
یک وب سایت چند زبانه به شما برتری نسبت به رقبای خود می دهد. وب‌سایت‌های زیادی در اینترنت وجود دارد، اما تعداد زیادی از آن‌ها نیستند که محتوا را به بیش از یک زبان ارائه می‌دهند. یک وب‌سایت به زبان‌های مختلف، وب‌سایت شما را در میان جمعیت متمایز می‌کند و بیشتر از وب‌سایت‌های رقبا برای کاربران به یاد می‌آورد.
بهترین روش ها برای یک وب سایت چند زبانه
در هر صفحه یک زبان را مشخص کنید. داشتن محتوا به بیش از یک زبان در یک صفحه وب می تواند برای کاربران گیج کننده باشد و باید از آن اجتناب کرد. در عوض، صفحات جداگانه ای برای هر زبان ایجاد کنید.
کاربران را قادر می سازد تا به راحتی بین زبان ها جابجا شوند. پیوندهایی با برچسب واضح بین صفحات محتوای زبان های مختلف ارائه دهید تا کاربران شما بتوانند در مورد زبانی که ترجیح می دهند تصمیم بگیرند. به عنوان مثال، کاربران در این وب سایت می توانند بین صفحات انگلیسی و اسپانیایی بدون نیاز به مراجعه به صفحه اصلی به عقب و جلو بروند.

این مقاله را مطالعه کنید  دانشی برای تقویت وب سایت شما

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + 8 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟