بهترین روند طراحی وب

بهترین روند طراحی وب

بهترین روند طراحی وب ، بررسی بهترین روند طراحی سایت همه ما می دانیم که طراحی سایت یک هنر بسیار پویا است و مانند هر شکل هنری، به دنبال فتح قلب بازدید کنندگان ، به سبک های مختلف تغییر می کند و شکل می گیرد. در زیر جایی است که می بینیم طراحی وب در سال پیش خواهد رفت و مطمئناً راهی که ما دوست داریم آن را طی کنیم. بررسی کنید که ما معتقدیم بهترین روند برای طراحی سایت در سال خواهد بود و احساس رایگان می کنید بازخورد خود را ترک کنید.

بهترین روند طراحی وب

وحشی گری
اصول طراحی مدرن در همه جا فراگیرتر می شوند و طراحان را وادار می کند تا از هنجار خارج شوند. وارد روند بروتالیسم شوید. طرح‌های بروتالیستی عمداً زشت یا «زشت» هستند. آنها الگوهای طراحی ثابت را تصدیق می کنند، سپس به طور کامل آنها را نادیده می گیرند. طرح‌بندی‌های نامتقارن از شبکه بیرون می‌آیند. فونت های سیستم در اندازه های نامناسب فونت ها خیره کننده هستند. رنگ های تند کنتراست فوق العاده ای ایجاد می کنند.

این الگو نشان می دهد که طراحان درک عمیق تری از نحوه استفاده مردم از وب دارند. بروتالیسم بیش از یک زیبایی شناسی بصری است. طراحان بروتالیست تشخیص می دهند که خود محتوا همان چیزی است که کاربران می بینند. تمرکز بر محتوا است. محتوا طرح است.

بهترین روند طراحی وب
بهترین روند طراحی وب – کالج نوین

طراحی داده محور
در سال 2017، تعامل همچنان به یک عامل مهم رتبه بندی سئو تبدیل می شود و طراحان در حال یافتن راه های موثرتری برای تعامل با کاربران هستند. به طور فزاینده ای مشخص می شود که کاربران نمی خوانند و قطعاً نمی توانند همزمان بیش از یک چیز را بخوانند. طراحان یاد می گیرند که چند کلمه عمدی می تواند بسیار متقاعد کننده تر از یک پاراگراف باشد. به‌علاوه، کاربران محتوای «پرکننده» معمولی را نادیده می‌گیرند، همانطور که زمانی شروع به نادیده گرفتن تبلیغات بنر و نوارهای فرعی کردند. صفحات فرود بی پایان، چرخ و فلک ها (R.I.P.) و تماس های تکراری برای اقدام باعث ایجاد تعامل موثر نمی شوند. نق زدن به کاربر که سه بار در هر صفحه با ما تماس بگیرد، احتمال انجام این کار را افزایش نمی دهد. در عوض ما شاهد تغییر از کمیت به کیفیت هستیم.

این مقاله را مطالعه کنید  8 ویژگی یک طراح وب عالی

پاسخگو > موبایل
«ابتدا موبایل» به سرعت در حال تبدیل شدن به یک نابهنگاری است. با تعداد دستگاه‌های جدید موجود، تمرکز از موبایل به واکنش‌گرا تغییر کرده است. برای طراحان، این به معنای ایجاد تجربیاتی است که در هر دستگاهی مؤثر است، نه فقط در رایج ترین اندازه های صفحه نمایش. این شامل تلفن های کوچک، تبلت های بسیار بزرگ و نمایشگرهای دسکتاپ عظیم 4k و هر چیز دیگری است که در آینده به سر ما خواهد آورد.

حرکت معنادار
خیلی ها هستند که فکر می کنند انیمیشن، ویدیوهای پس زمینه و اختلاف منظر زمان خود را در خورشید سپری کرده اند. در سال 2017، ما شاهد تکامل این تکنیک ها هستیم. حرکت گران است، اغلب به اندازه صفحه بزرگتر، زمان توسعه طولانی تر یا افزایش فشار روی مرورگر نیاز دارد. طراحان می دانند که برای اینکه انیمیشن ارزش هزینه را داشته باشد، باید هدفی معنادار داشته باشد. به عنوان مثال، جلب توجه کاربر به بخش مهمی از صفحه، یا نشان دادن نحوه عملکرد یک تعامل خاص. حرکت فقط به خاطر آن است، اما حرکت معنادار در حال تبدیل شدن به یک روند اصلی طراحی وب در سال 2017 است. خوب، این برداشت ما از بهترین روند طراحی وب در سال 2017 تاکنون است! موارد مورد علاقه شما چیست؟ برای ما نظر بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − پانزده =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟