بهترین ترندهای وب

بهترین ترندهای وب

بهترین ترندهای وب ، از طراحی مسطح و نازک، تا تصاویر بزرگ – نگاهی به سالی که بود و بهترین روند طراحی وب در سال 2015 می اندازیم.

بهترین ترندهای وب

بزرگش کن
یکی از بزرگترین روندهای تاثیرگذاری بر طراحی وب در سال 2015، استفاده از تصاویر تمام صفحه – اغلب عکاسی – با حداقل متن است. صفحات اصلی با یک گرافیک بزرگ در بالای صفحه هنوز یک روند داغ است و به خوبی در سال 2016 خواهد بود – ما پیش بینی می کنیم! حداکثر اندازه، حداکثر تأثیر!

اختلاف منظر و پیمایش نوآورانه
صفحات تک صفحه ای طولانی به طور گسترده در بین طراحان وب مورد استفاده قرار گرفته اند. اسکرول نه تنها برای تجربه کاربری در دسکتاپ آنها قابل قبول تر است، بلکه بسیار سازگار با موبایل است و همچنین بسیار جالب به نظر می رسد. پیمایش بی‌نهایت حتی می‌تواند نرخ پرش شما را کاهش دهد، طبق گفته Time.com، نرخ پرش آن‌ها پس از استفاده از “پیمایش مداوم” 15٪ کاهش یافت. به لطف تلفن همراه، مطمئناً این دوران «پیمایش‌ها» است، اما نه فقط پیمایش صفحات طولانی – بسیاری از طراحان وب مبتکر در حال تنظیم سرعت سال 2016 با استفاده عالی از پیمایش Parallax هستند. نباید بیش از حد مورد استفاده قرار گیرد، این روند برای داستان سرایی دیجیتال و برای جریان وب سایت شما عالی است. روندی که در حین اسکرول کردن صفحه به کاربر یک جلوه سه بعدی ارائه می‌کند، ناشی از حرکت آهسته پس‌زمینه همراه با پیش‌زمینه با حرکت سریع‌تر است.

بهترین ترندهای وب
بهترین ترندهای وب – کالج نوین

فونت های نماد
ثابت شده است که فونت‌های آیکون ساده‌ترین راه برای تولید مجموعه‌ای از نمادها هستند، آیکون‌هایی که نه تنها از نظر سبک ثابت هستند، بلکه به راحتی قابل تغییر و اندازه هستند – که برای طراحی واکنش‌گرا عالی است. دومین دلیلی که فونت‌های آیکون در سال 2015 بسیار مورد استفاده قرار گرفته‌اند، این است که کاملاً با روند لوگوی Thin Line و Line Art همگام می‌شوند – که در زیر ذکر شده است. بهترین خبر این است که تعداد زیادی فونت آیکون قابل دانلود رایگان در دسترس است. ما معمولاً از فونت‌های قبلی در Font Awesome استفاده می‌کنیم.

این مقاله را مطالعه کنید  وب سایت خود را با طراحی قابل دسترس

کاشی، کاشی، کاشی
قالب کاشی که یکی از محبوب‌ترین روش‌ها برای ساختار محتوا در سال 2015 در نظر گرفته می‌شود، از نظر چیدمان‌های واکنش‌گرا، و طراحی زیباشناختی پیشتاز است. اگر این روند “جعبه ای” باعث می شود فقط با فکر کردن به آن خمیازه بکشید، سعی کنید خارج از جعبه فکر کنید، به معنای واقعی کلمه، کاشی ها نیازی به مستطیل یا حتی مربع ندارند. در واقع لبه‌های نرم‌تر، شکل‌های زاویه‌دار، شش ضلعی‌ها، بدون شک این روند را بارها و بارها در طول سال 2015 مشاهده خواهید کرد.

طراحی تخت
این روند طراحی در طول سال 2015 بسیار زیاد بوده است و بدون شک در سال جدید نیز ادامه خواهد داشت. اصل کلیدی طراحی تخت این است که بر اساس یک سبک دوبعدی است که به سادگی همان مسطح است. این بدان معنی است که هیچ سایه، پر، شیب یا اساساً هیچ عمقی وجود ندارد – محدودیت طراح مورد نیاز است! روند Flat نه تنها طراحی گرافیک را به اصول اولیه بازگردانده است، بلکه گرایش ساده، تمیز و طراحی را بیشتر به جلو سوق داده است که ما آن را دوست داریم.

نازک IN است
بازگشت به روند طراحی مینیمالیستی، نازک قطعاً مورد استفاده قرار می‌گیرد. این به معنای آیکون‌های نازک، فونت‌های نازک و کار با خطوط ظریف برای به تصویر کشیدن پیام‌های شما است. روند نازک حتی با طراحی لوگو وارد عمل شده است و ثابت کرده است که در ۱۲ ماه گذشته تأثیر زیادی در برندسازی و برندسازی مجدد داشته است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 4 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟