خدمات دیجیتال مارکتینگ چقدر هزینه دارد؟

خدمات دیجیتال مارکتینگ چقدر هزینه دارد؟

خدمات دیجیتال مارکتینگ چقدر هزینه دارد؟ ، رایج ترین سوالی که معمولا در مورد خدمات دیجیتال مارکتینگ می پرسیم این است که هزینه آن چقدر است. در واقع هزینه خدمات دیجیتال مارکتینگ می تواند به عوامل زیادی بستگی داشته باشد، از جمله سطح تجربه آژانس مدیریت رسانه های اجتماعی که استخدام می کنید، اندازه کسب و کار شما، مجموعه خدمات مورد نیاز و غیره.

بنابراین هزینه برون سپاری خدمات دیجیتال مارکتینگ چقدر است؟ از طریق این پست متوجه خواهید شد.

خدمات دیجیتال مارکتینگ چقدر هزینه دارد؟
خدمات دیجیتال مارکتینگ چقدر هزینه دارد؟ – کالج نوین

خدمات دیجیتال مارکتینگ شامل چه مواردی می شود؟

دیجیتال مارکتینگ به تمام فعالیت هایی اطلاق می شود که می تواند به افزایش دید یک برند یا کسب و کار در اینترنت مانند رسانه های اجتماعی، موتورهای جستجو و ایمیل کمک کند.

خدمات دیجیتال مارکتینگ می تواند شامل موارد زیر باشد:

. مدیریت رسانه های اجتماعی، تبلیغات در شبکه های اجتماعی.
. سئو
. PPC (Google Adwords)
. توسعه وب
. ایجاد محتوا.

در زیر، تصویر بهتری از میزان هزینه‌ای که می‌توانید برای خدمات بازاریابی دیجیتال دریافت کنید، به شما ارائه می‌کنیم.

هزینه خدمات دیجیتال مارکتینگ چقدر است؟

در واقع، قیمت گذاری آژانس بازاریابی دیجیتال یکی از مهم ترین مواردی است که هنگام فکر کردن به برون سپاری یک آژانس، بر تصمیم شما تأثیر می گذارد. زیرا می خواهید مطمئن شوید که برای زمان و بودجه خود نیز ارزش قائل هستید.

این مقاله را مطالعه کنید  ایجاد یک استراتژی رسانه های اجتماعی ، 10 گام

به طور کلی، قیمت خدمات بازاریابی دیجیتال که معمولاً از 1000 دلار، 2500 دلار و 5000 دلار در ماه برای خدمات مدیریت ماهانه من ارائه می شود. لیست قیمت خدمات دیجیتال مارکتینگ نیز با توجه به برنامه بازاریابی و بودجه کسب و کار شما می باشد.

مدیریت رسانه های اجتماعی و تبلیغات

بازاریابی رسانه های اجتماعی را می توان به سطل های مختلفی تقسیم کرد، معمولاً بر اساس کانال و خدمات. مبلغی که از شما دریافت می شود می تواند بر اساس تعداد پلتفرم های رسانه های اجتماعی (مانند فیس بوک، اینستاگرام، پینترست، توییتر و یوتیوب) متفاوت باشد.

نقطه شروع هزینه رسانه های اجتماعی می تواند 500 دلار برای 2 تا 3 پلتفرم باشد. این شامل ارسال چند پست در هفته خواهد بود. قیمت می‌تواند همراه با تعداد پلتفرم‌ها و خدماتی که درخواست کرده‌اید در هر پلتفرم انجام دهید، افزایش می‌یابد. مقدار افزایشی اغلب بین 1000 تا 1500 دلار در نوسان است.

اگر می خواهید از خدمات آژانس تبلیغات رسانه های اجتماعی استفاده کنید، باید برای هزینه مدیریت و هزینه تبلیغات آماده شوید. هزینه مدیریت حدود 500 دلار است و شما 60 تا 90 دلار اضافی برای کسب و کار خود می گیرید و 240 تا 210 دلار برای تبلیغات خرج می کنید.

خدمات دیجیتال مارکتینگ چقدر هزینه دارد؟
خدمات دیجیتال مارکتینگ چقدر هزینه دارد؟ – کالج نوین

سئو- خدمات دیجیتال مارکتینگ چقدر هزینه دارد؟

هزینه یک سئو اولیه کمتر از 500 دلار در ماه نیست. علاوه بر مدیریت، ممکن است برای ایجاد و توزیع محتوای وبلاگ/وبلاگ و درگیر شدن با صفحات و پست‌های انجمن هزینه‌ای دریافت کنید که بخشی از سرویس دیگری است که انتخاب می‌کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  7 مهارت برای بازاریاب دیجیتال ، 7 نکته مهم

PPC (تبلیغات موتورهای جستجو)

اجرای کمپین PPC معمولاً بسیار گران است، شما باید بتوانید بیش از 1000 دلار در ماه برای PPC خرج کنید. استاندارد PPC یا تبلیغات موتورهای جستجو همان چیزی است که در مورد تبلیغات رسانه های اجتماعی بحث کردم.

توسعه وب

توسعه وب یکی از سخت ترین بخش قیمت خدمات دیجیتال مارکتینگ است. این امر به شدت به صنعتی که در آن هستید و آنچه در وب سایت شما ضروری است بستگی دارد. یک ساخت پایه 4-8 صفحه باید از 1000 تا 5000 دلار متغیر باشد. با این حال، این نوع ساخت اولیه برای وب‌سایت‌هایی که عبارتند از: درگاه‌های پرداخت، هر چیز مرتبط با مواد مخدر یا الکل، مؤسسات مالی، کسب‌وکارهای بیمه مناسب نیست.

وب‌سایت‌هایی برای کسب‌وکارهایی که شامل هر نوع تجارت الکترونیکی می‌شوند ممکن است بین ۸۰۰۰ تا ۷۵،۰۰۰ دلار قیمت داشته باشند، بنابراین اگر در زمینه توسعه وب تازه کار هستید، استخدام مدیر پروژه توسعه وب ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد.

ایجاد محتوا

هزینه ایجاد محتوا به نوع محتوا (وبلاگ برای وب سایت، محتوای SEO، یا پست های طولانی و غیره) و همچنین تعداد دفعات ایجاد بستگی دارد. بسته به اینکه یک محتوای یکباره برای یک وب سایت یا پست های وبلاگ هفتگی باشد، قیمت شما می تواند از 50 تا 1500 دلار متغیر باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + دوازده =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟