قلب دیجیتال مارکتینگ

قلب دیجیتال مارکتینگ

قلب دیجیتال مارکتینگ ، اتوماسیون بازاریابی دهه‌هاست که به دیجیتال مارکتینگ دامن می‌زند و به کسب‌ و کارها کمک می‌کند تا کمپین‌ها را شخصی‌سازی کنند و همچنین پیام‌های صحیح را به سمت افراد درست هدایت کنند. با این حال، برای اینکه بازاریابی دیجیتال مؤثر باشد، استفاده از فناوری به‌عنوان یک عامل و نه محرک ضروری است.

مهم نیست که فناوری بازاریابی چقدر پیچیده می شود، یک گلوله جادویی نیست. بدون توازن صحیح افراد، فرآیند و فناوری پشت استراتژی دیجیتال مارکتینگ، در بهترین حالت ممکن است نتیجه را از دست بدهید و در بدترین حالت ممکن است در نتیجه بازاریابی بیش از حد مشتریان خود را از دست بدهید.

نگه داشتن افراد در قلب بازاریابی دیجیتال به اجتناب از این چالش ها و غلبه بر آنها کمک می کند، تعامل و وفاداری ایجاد می کند، چیزها را تازه نگه می دارد و مهمتر از همه، به سازمان ها یادآوری می کند که حتی با دسترسی به تمام داده های جهان، در نهایت این مردم هستند که خرید می کنند. تصمیم گیری ها، نه الگوریتم ها

قلب دیجیتال مارکتینگ
قلب دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

چرا بازاریابی دیجیتال برای کسب و کار شما حیاتی است؟

مشتریان شما آنلاین هستند
دو سال پیش 4.3 میلیارد کاربر اینترنت وجود داشت. این رقم نسبت به ژانویه 2018 9 درصد افزایش یافته است. این رقم در دو سال گذشته از زمانی که COVID-19 ما را مجبور به داخل خانه کرده است، به شدت افزایش یافته است. نگاه کردن به آن به شما این احساس را می دهد که وقتی بازاریابی دیجیتال را انجام می دهید، افرادی وجود دارند که باید با آنها ارتباط برقرار کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  8 سوال در مورد دیجیتال مارکتینگ

کسب و کار شما برای یافتن مشتریان نیاز به حضور دارد. بازار آنلاین بهترین راه برای ایجاد آن است. وقتی افراد درباره کسب و کار شما می شنوند، می خواهند در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنند. آنها می خواهند حضور شما را به صورت آنلاین بررسی کنند تا بدانند آیا وجود دارید یا خیر. اگر افراد نتوانند چیزی در مورد شما به صورت آنلاین پیدا کنند، به احتمال زیاد آنها را به عنوان مشتری از دست خواهید داد.

مقرون به صرفه و سریعتر- قلب دیجیتال مارکتینگ
بازاریابی دیجیتال در مقایسه با بازاریابی سنتی مقرون به صرفه تر است. اگر سازمانی هستید که منابع محدودی دارید، صرف هزینه برای تبلیغات سنتی کافی نیست. حتی نیاز به چاپ بروشور برای تجارت شما گران و زمان بر است. با این حال، با بازاریابی دیجیتال، کسب و کار کوچک شما می تواند بلافاصله این فرآیند را آغاز کند.

ROI بهتر
بسیاری از کسب‌وکارها ادعا می‌کنند که انجام تبلیغات آنلاین، چه پولی و چه رایگان، بازگشت سرمایه (ROI) بسیار بهتری دارد. بسیار امکان پذیر است که نرخ تبدیل یا ROI بالاتری داشته باشید زیرا اکثر مشتریان شما به صورت آنلاین دیده می شوند. اگر توانایی این را دارید که بدانید مخاطبان هدف شما چه کسانی هستند، می‌توانید استراتژی‌ای را که برای تبدیل سرنخ‌های خود به مشتریان نیاز دارید، ترسیم کنید.

رقبای شما این کار را انجام می دهند
رقبای شما این کار را انجام می دهند. علاوه بر این، آنها به صورت آنلاین خود را تثبیت می کنند و ترافیک بیشتری را به وب سایت خود می آورند. شما می توانید بررسی کنید که رقبای شما چه کاری انجام می دهند و سپس به آن توجه داشته باشید. شما می توانید از آنچه می دانید برای ایجاد یک استراتژی بهتر برای جذب مشتریان بیشتر به وب سایت خود در مقابل رقبای خود استفاده کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  10 راه حل تجاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + 9 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟