6 دلیل برای اینکه دیجیتال مارکتینگ مهم است

6 دلیل برای اینکه دیجیتال مارکتینگ مهم است

6 دلیل برای اینکه دیجیتال مارکتینگ مهم است ، همانطور که به دنبال راه های جدیدی برای بازاریابی کسب و کار خود هستید، ممکن است بشنوید که مردم در مورد اهمیت دیجیتال مارکتینگ به شما می گویند.

بازاریابی دیجیتال دارایی ارزشمندی برای رشد کسب و کار شما است و به شما کمک می کند تا حضور آنلاین معتبری داشته باشید.

در واقع، 89 درصد از بازاریابان می گویند روش هایی مانند بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) موفق هستند. علاوه بر این، روش هایی مانند تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC) آگاهی از برند را تا 80 درصد افزایش می دهد.

بنابراین، چرا بازاریابی دیجیتال مهم است؟

با سرمایه گذاری در دیجیتال، به رشد کسب و کار خود کمک می کنید.

در این مقاله، شش دلیل مهم بودن بازاریابی دیجیتال برای کسب و کار شما را پوشش خواهیم داد. به خواندن ادامه دهید تا بیشتر بدانید که چرا وقت آن رسیده که تجارت شما یک استراتژی بازاریابی آنلاین را اتخاذ کند!

6 دلیل برای اینکه دیجیتال مارکتینگ مهم است
6 دلیل برای اینکه دیجیتال مارکتینگ مهم است – کالج نوین

6 دلیل برای اینکه بازاریابی دیجیتال مهم است

1. شما به افرادی دسترسی پیدا می کنید که وقت خود را در آنجا می گذرانند

با رشد اینترنت، افراد بیشتری وقت خود را به صورت آنلاین سپری می کنند.

بیش از 7.7 میلیارد نفر در سراسر جهان از اینترنت استفاده می کنند. انجام جستجو، بررسی رسانه های اجتماعی و خرید آنلاین محصولات به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره تبدیل شده است.

مشتریان شما آنلاین هستند، که اهمیت بازاریابی دیجیتال را برجسته می کند. آنها به دنبال محصولات یا خدمات شما در وب می گردند.

اگر آنها نتوانند آنها را پیدا کنند زیرا شما حضور آنلاین ندارید، در معرض خطر از دست دادن آنها برای رقبای خود هستید.

برای کسب بهترین نتایج برای کسب و کار خود، باید حضور آنلاین خود را ایجاد کنید. به سرنخ های بیشتری خواهید رسید که محصولات یا خدمات شما را می خواهند.

2. رقبای شما در حال انجام آن هستند- 6 دلیل برای اینکه دیجیتال مارکتینگ مهم است

اگر می‌پرسید چرا بازاریابی دیجیتال مهم است، پاسخ این است که رقبای شما در حال استفاده از آن هستند. بسیاری از رقبای شما قبلاً از تمام مزایای دیجیتال مارکتینگ استفاده کرده اند.

این مقاله را مطالعه کنید  چرا دیجیتال مارکتینگ بسیار مهم است؟

آنها پروفایل های اجتماعی ایجاد کرده اند، وب سایت خود را برای SEO تطبیق داده اند، و تبلیغات پولی را برای دستیابی به سرنخ های جدید اجرا می کنند. این دلیل به خودی خود یکی از دلایلی است که شما باید از بازاریابی دیجیتال استفاده کنید.

اگر می خواهید تجارت شما با دیگران رقابت کند، باید کاری را که رقبای شما انجام می دهند و بیشتر انجام دهید.

با غفلت از بازاریابی دیجیتال، شما در حال حاضر از رقبای خود عقب افتاده اید.

رقبای شما ترافیکی به دست می آورند که می تواند متعلق به شما باشد زیرا شما در بازاریابی دیجیتال سرمایه گذاری نمی کنید. آنها نمی دانند که کسب و کار شما یک گزینه است و به طور خودکار یک رقیب را انتخاب می کنند. شما باید در بازاریابی دیجیتال سرمایه گذاری کنید تا کلاه خود را در میان بگذارید و سرنخ بگیرید تا کسب و کار خود را به عنوان یک گزینه در نظر بگیرید.

برای همگام شدن با رقبای خود، باید در بازاریابی دیجیتال سرمایه گذاری کنید.

6 دلیل برای اینکه دیجیتال مارکتینگ مهم است
6 دلیل برای اینکه دیجیتال مارکتینگ مهم است – کالج نوین

3. شما می توانید با شرکت های بزرگتر رقابت کنید- 6 دلیل برای اینکه دیجیتال مارکتینگ مهم است

رقابت سخت ترین بخش اداره یک کسب و کار است. وقتی در بازاری با شرکت‌های بزرگ‌تری مانند والمارت، تارگت و آمازون هستید، رقابت با آن‌ها دشوار است. آنها نام بزرگی برای خود دارند که به طور خودکار مردم را به اعتماد به آن شرکت ها می کشاند.

شما شانس مبارزه با شرکت های بزرگتر دارید، به همین دلیل است که بازاریابی دیجیتال برای تجارت شما مهم است.

کسب‌وکار شما می‌تواند با همان روش‌هایی که یک شرکت بزرگ‌تر به سرنخ‌های علاقه‌مند دست پیدا کند.

روش هایی مانند SEO و تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC) زمینه بازی را فراهم می کند.

با سئو سایت شما در نتایج جستجو بر اساس ارتباط رتبه بندی می شود. یک شرکت نمی تواند راه خود را برای رسیدن به بالاترین رتبه ها بخرد. آنها باید صفحات خود را مانند یک فروشگاه کوچک مادر و پاپ بهینه کنند.

هنگامی که از PPC استفاده می کنید، گوگل نیز تبلیغات را بر اساس ارتباط رتبه بندی می کند.

حتی اگر شرکتی دو برابر بیشتر از هر کلیک شما برای همان کلمه کلیدی کسب و کار شما پیشنهاد دهد، رتبه اول را تضمین نمی کند. آنها نمی توانند یک مکان تبلیغاتی با رتبه برتر بخرند، زیرا دوباره، رتبه بر اساس ارتباط تبلیغ شما است.

این فرصت را برای مشاغل کوچکتر تا متوسط ​​ایجاد می کند تا با شرکت های بزرگتر رقابت کنند. اگر بتوانید محتوایی ایجاد کنید که بیشتر از رقبای شرکتی خود با کلمات کلیدی انتخاب شده مرتبط باشد، هیچ پولی نمی تواند آنها را از رتبه شما بالاتر ببرد.

بازاریابی دیجیتال یک فرصت عالی برای کسب و کار شما برای رقابت با شرکت های بزرگتر برای به دست آوردن سرنخ های مرتبط تر است.

4. شما می توانید مخاطب ایده آل خود را هدف قرار دهید

توانایی هدف گیری بهتر مخاطبان خود یکی از واضح ترین دلایل اهمیت بازاریابی دیجیتال است. تصور کنید بتوانید مستقیماً برای افرادی که به محصولات یا خدمات شما علاقه دارند بازاریابی کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  10 مزیت بزرگ حرفه دیجیتال مارکتینگ

با دیجیتال مارکتینگ، شما این قابلیت را دارید که مستقیماً به سرنخ های علاقه مند به کسب و کار خود دسترسی پیدا کنید.

لازم نیست امیدوار باشید که مردم تلاش های بازاریابی سنتی شما را ببینند و با کسب و کار شما تماس بگیرند. با دیجیتال مارکتینگ، می توانید مخاطبان خود را دقیق تر از روش های سنتی هدف قرار دهید.

شما می توانید اطلاعات مهمی در مورد مخاطبان خود وارد کنید و از آن اطلاعات برای شکل دادن به کمپین های بازاریابی دیجیتال خود استفاده کنید.

دسترسی به افراد مناسب را برای شما آسان می کند.

فرض کنید مشتریان ایده آل شما مردان آفریقایی-آمریکایی بین 23 تا 35 سال هستند که مجرد هستند و حداقل 35000 دلار در سال درآمد دارند. شما در حال تلاش برای دستیابی به این مشتری ایده آل در رسانه های اجتماعی هستید تا آنها را وادار کنید تا کسب و کار شما را دنبال کنند.

اگر می‌خواهید دقیقاً آن ویژگی‌ها را هدف قرار دهید، می‌توانید به راحتی آن محیط‌ها را برای کمپین تبلیغاتی رسانه‌های اجتماعی خود تعیین کنید. این تضمین می کند که فقط افراد مرتبط مشخص شده آگهی شما را ببینند.

می توانید مخاطبان خود را نیز تقسیم بندی کنید.

فرض کنید شما همچنین می خواستید زنان آفریقایی-آمریکایی را با همین ویژگی ها هدف قرار دهید.

می‌توانید این دو گروه را تقسیم‌بندی کنید تا یک تجربه تبلیغاتی سفارشی‌شده ارائه دهید که به آن‌ها مرتبط است. وقتی بتوانید افراد در بین مخاطبان خود را بهتر هدف قرار دهید، نتایج بهتری را با کمپین خود به دست خواهید آورد. به سرنخ های بیشتری خواهید رسید که به محصولات یا خدمات شما علاقه مند هستند.

6 دلیل برای اینکه دیجیتال مارکتینگ مهم است
6 دلیل برای اینکه دیجیتال مارکتینگ مهم است – کالج نوین

5. می توانید کمپین های خود را زیر نظر داشته باشید و آنها را برای نتایج بهتر بهینه سازی کنید

اهمیت دیجیتال مارکتینگ در این است که شما به راحتی می توانید کمپین های خود را ردیابی و نظارت کنید.

وقتی برای کمپین های خود زمان و پول سرمایه گذاری می کنید، می خواهید بدانید که آنها کار می کنند. دیجیتال مارکتینگ ردیابی کمپین های خود را برای شما آسان می کند، که به شما امکان می دهد سازگاری داشته باشید و نتایج بهتری کسب کنید.

وقتی از روش های سنتی استفاده می کنید، دانستن نتایج کمپین خود چالش برانگیز است. اگر یک تبلیغ تلویزیونی اجرا می کنید، ممکن است مجبور شوید از هر شخصی که وارد فروشگاه می شود بپرسید که چه چیزی آنها را به کسب و کار شما آورده است.

این یک تلاش بسیار وقت گیر است که می تواند افرادی را که از کسب و کار شما بازدید می کنند آزار دهد.

با دیجیتال مارکتینگ، نیازی نیست نگران آزار دادن مخاطبان خود باشید.

این مقاله را مطالعه کنید  تفاوت دیجیتال مارکتینگ با بازاریابی سنتی

هر کمپینی که اجرا می کنید قابل پیگیری است. شما به راحتی می توانید ROI یک کمپین و سایر شاخص ها را ردیابی کنید تا ببینید آیا نتایج ارزشمندی برای کسب و کار شما ایجاد می کند یا خیر. می‌توانید معیارهایی مانند نمایش‌ها، کلیک‌ها، لایک‌ها، اشتراک‌گذاری‌ها، نظرات، تبدیل‌ها و موارد دیگر را ببینید.

نوع معیارها به رسانه و آنچه می خواهید اندازه گیری کنید بستگی دارد.

شما به راحتی می توانید سیستم ردیابی خود را برای نظارت بر معیارهای خاص برای کمپین های خود تنظیم کنید. زمانی که بتوانید عملکرد کمپین خود را ردیابی کنید، رفع آن و انطباق با تغییرات آسان تر است.

هر زمان که یک کمپین تبلیغاتی سنتی اجرا می کنید، معمولاً نمی توانید تا زمانی که کمپین به پایان برسد، تغییراتی ایجاد کنید. این فقط به نفع کمپین بعدی است که اجرا می کنید، که می تواند احساس کند پول خود را در کمپین قبلی هدر داده اید.

با دیجیتال مارکتینگ، کمپین های خود را در حین حرکت زیر نظر دارید.

می توانید ببینید که آیا آنها موفق هستند یا نیاز به بهبود دارند. اگر کمپین های شما نیاز به بهبود دارند، می توانید تغییرات فوری ایجاد کرده و در هر نقطه از کمپین خود آنها را اجرا کنید.

زمانی پول پس انداز می کنید که بتوانید تغییرات فوری ایجاد کنید. این به شما امکان می دهد از کمپین خود سود بیشتری ببرید و بودجه خود را عاقلانه تر خرج کنید.

6. بازده قابل توجهی از سرمایه خود (ROI) دریافت می کنید.

اگر می‌خواهید اهمیت رسانه‌های دیجیتال را بدانید، به نتایجی که برای کسب‌وکارها می‌آورد نگاه کنید.

استراتژی های بازاریابی آنلاین بازگشت سرمایه (ROI) فوق العاده ای دارند. وقتی روی این روش ها سرمایه گذاری می کنید، از آنها سود بیشتری خواهید برد. بازاریابی ایمیلی یکی از بالاترین نرخ بازگشت سرمایه را در بین همه روش ها دارد.

به ازای هر 1 دلار خرج شده، این پتانسیل را دارید که تا 44 دلار در ازای آن درآمد کسب کنید – بازگشت سرمایه 4400 درصد!

این یک فرصت عالی برای رشد و کسب سود از تلاش های بازاریابی است. بنابراین، چرا فضای زیادی برای بازگشت سرمایه عالی با این روش ها وجود دارد؟ استفاده از روش های بازاریابی آنلاین بسیار مقرون به صرفه است.

این امر فضایی را برای بازگشت سرمایه عالی ایجاد می‌کند زیرا لازم نیست پول زیادی برای اجرای یک کمپین خرج کنید.

اجرای یک کمپین تبلیغاتی PPC یا کمپین تبلیغاتی در رسانه های اجتماعی، در مقایسه با برخی روش های سنتی که به کسب و کار شما امکان می دهد فرصتی برای رشد داشته باشد، هزینه زیادی ندارد.

آیا می خواهید در مورد اهمیت بازاریابی دیجیتال بیشتر بدانید؟

دیجیتال مارکتینگ یک فرصت عالی برای کسب و کار شما برای رشد و رسیدن به ارتفاعات جدید است. شما می‌توانید کمپین‌های مختلف بازاریابی دیجیتال را اجرا کنید تا نتایج ارزشمندی برای کسب‌وکار خود داشته باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − 6 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟