مهم بودن دیجیتال مارکتینگ محلی

مهم بودن دیجیتال مارکتینگ محلی

مهم بودن دیجیتال مارکتینگ محلی ، شما می‌خواهید کسب‌ و کارتان موفق باشد، پس کمی زمان بگذارید تا درباره دیجیتال مارکتینگ محلی و اینکه چقدر می‌تواند برای کسب و کار شما مفید باشد، بیشتر بدانید.

چرا بازاریابی دیجیتال محلی مهم است و چگونه باید شروع کرد؟

شروع با بازاریابی دیجیتال

امروزه هر کسب و کاری باید آنلاین باشد. حتی کسب‌وکارهای کوچک محلی نیز باید حضور آنلاین داشته باشند، در غیر این صورت تعداد قابل توجهی از مشتریان بالقوه را که ممکن است به دنبال چیزی باشند که کسب‌وکار ارائه می‌دهد، از دست خواهند داد. بازاریابی دیجیتال محلی می تواند پایگاه مشتری یک کسب و کار را افزایش دهد، به درآمدهای بالاتر منجر شود و به ادامه رشد کسب و کار کمک کند. شما می‌خواهید کسب‌وکارتان موفق باشد، پس کمی وقت بگذارید تا درباره بازاریابی دیجیتال محلی و اینکه چقدر می‌تواند برای کسب‌وکار شما مفید باشد، بیشتر بدانید.

مهم بودن دیجیتال مارکتینگ محلی
مهم بودن دیجیتال مارکتینگ محلی – کالج نوین

چشم انداز محلی – مسائل محلی- مهم بودن دیجیتال مارکتینگ محلی

هر ماه، میلیاردها جستجوی محلی انجام می شود. جستجوهای گوگل که شامل “نزدیک به من” است به 34 برابر بیشتر از چهار سال قبل رسیده است. حتی با وجود اینکه معاملات زیادی هنوز در فروشگاه‌های محلی انجام می‌شود، حضور آنلاین برای کمک به مشتریان بیشتر برای یافتن کسب‌وکار و تصمیم‌گیری برای توقف در ویترین مورد نیاز است.

در حال حاضر، حدود 85 درصد از کل معاملات هنوز در فروشگاه های محلی انجام می شود. با این حال، مردم با جستجوی آنلاین در مورد فروشگاه های محلی اطلاعات پیدا می کنند. تقریباً ¾ از افرادی که در تلفن هوشمند خود جستجوی محلی انجام می دهند در عرض 24 ساعت یا کمتر از یک کسب و کار مرتبط بازدید می کنند و بیش از 25 درصد از این جستجوها منجر به خرید می شود.

رفتار مصرف کننده امروز- مهم بودن دیجیتال مارکتینگ محلی

امروزه مصرف کنندگان انتظارات بسیار بالاتری دارند، خواهان اقدام فوری هستند، و زمانی که انگیزه داشته باشند، احتمالاً بر اساس یک محرک عمل می کنند. آنها به احتمال زیاد بر اساس آنچه می بینند تصمیمات فوری می گیرند و به طور کلی به جای برندها به آنچه در آن لحظه نیاز دارند وفادارتر هستند. افراد امروزی به طور متوسط ​​150 بار در طول روز گوشی خود را چک می کنند و هر روز 177 دقیقه را با تلفن خود می گذرانند. هر بار که با تلفن خود کار می کنند، به طور متوسط ​​70 ثانیه را آنلاین می گذرانند.

در گذشته همه چیز بر اساس مکان های فیزیکی بود. برخی از کسب‌وکارها وب‌سایت‌هایی داشتند، اما عموماً فقط به مشتریان بالقوه می‌گفتند فروشگاه محلی را کجا پیدا کنند و چیز زیادی به مشتری ارائه نمی‌دادند. تصمیم گیری بر اساس ترافیک پیاده به مکان فیزیکی بود و در صورت وجود وب سایت، وب سایت را نادیده می گرفت.

این مقاله را مطالعه کنید  دیجیتال مارکتینگ هدفمند چیست؟

امروزه بازاریابی دیجیتال باعث فروش آفلاین می شود. ترافیک فروشگاه بین سال‌های 2010 تا 2014 کاهش یافته است و مصرف‌کنندگان در حال حاضر حدود 2 برابر ارزش هر بازدید از فروشگاه از سال 2010 تا 2014 خرج می‌کنند. و قبل از اینکه تصمیم به بازدید از فروشگاه بگیرند، وب سایت ها را برای اطلاعات بیشتر بررسی کنید.

چرا به دیجیتال مارکتینگ روی می آوریم؟

بازاریابی دیجیتال محلی به کسب و کارهای محلی کمک می کند تا به مشتریان بیشتری دسترسی پیدا کنند، درآمد خود را افزایش دهند و مشاغل جدید ایجاد کنند. این به رشد قابل توجهی کسب و کار کمک می کند و می تواند به کسب و کار کمک کند تا در مقایسه با کسب و کاری که ردپای دیجیتالی ندارد، بسیار موفق تر باشد.

در سال گذشته، کسب‌وکارهایی که از بازاریابی دیجیتال به طور موثر استفاده می‌کردند، تقریباً 3 برابر بیشتر احتمال داشت تعداد تماس‌های دریافتی خود را افزایش دهند، سرنخ‌های خود را افزایش دهند و فروش خود را در مقایسه با مشاغل بدون حضور وب افزایش دهند. 20 درصد از کسب و کارهای کوچکی که از بازاریابی دیجیتال استفاده می کنند، 43 درصد از مشتریان خود را از منطقه یا خارج از کشور در سال گذشته تامین کرده اند که منجر به بازار بالقوه بسیار بزرگتری برای کسب و کار شده است.

در طول سال گذشته، کسب و کارهای کوچک تا متوسطی که از بازاریابی دیجیتال استفاده می کردند، توانستند رشد درآمدی نزدیک به 4 برابر کسب و کارهای بدون حضور دیجیتالی داشته باشند. 20 درصد از مشاغل برتر که از بازاریابی دیجیتال استفاده می کنند، تقریباً 2 برابر بیشتر از سایر مشاغل به ازای هر کارمند درآمد کسب می کنند.

مهم بودن دیجیتال مارکتینگ محلی
مهم بودن دیجیتال مارکتینگ محلی – کالج نوین

آموزش رشد کسب و کار خود با گوگل- مهم بودن دیجیتال مارکتینگ محلی

با تمام مزایای حضور دیجیتال و بازاریابی دیجیتال محلی، می‌خواهید از امروز شروع به کار روی آنلاین کردن تجارت خود کنید. شروع با Google به شما این امکان را می دهد که به راحتی تجارت خود را آنلاین کنید و شروع به کار بر روی اجزای اصلی برای حضور دیجیتال کنید. شما شروع یک طرح بازاریابی دیجیتال را ایجاد خواهید کرد تا بتوانید بر تقویت برنامه بازاریابی خود و دستیابی به مشتریان بیشتر تمرکز کنید.

سه مرحله اساسی می تواند به شما در شروع کار کمک کند تا در راه ایجاد حضور اینترنتی بسیار بزرگتر و تقویت بازاریابی دیجیتال خود باشید تا تا حد امکان موثر باشد. برای شروع، باید یک لیست کسب و کار ایجاد کنید، یک وب سایت بسازید و تبلیغات را شروع کنید تا بتوانید حتی مشتریان بیشتری برای کسب و کار خود پیدا کنید. برای انجام این کار نیازی به زمان زیادی نیست، اما باید روی هر مرحله تمرکز کنید تا بتوانید اطمینان حاصل کنید که مشتریان بیشتری را با فهرست کسب و کار جدید، وب سایت و تبلیغات خود جذب خواهید کرد.

این مقاله را مطالعه کنید  دیجیتال مارکتینگ چیست؟ ، 6 مزایا

یک فهرست کسب و کار ایجاد کنید- مهم بودن دیجیتال مارکتینگ محلی

اولین قدم این است که با Google My Business یک فهرست کسب و کار ایجاد کنید. این اغلب اولین چیزی است که مشتری هنگام جستجوی یک تجارت محلی مانند شما می بیند. شما می خواهید با به روز نگه داشتن اطلاعات خود در نقشه های گوگل با آنها ارتباط برقرار کنید. این شامل آدرس، ساعت کاری و سایر اطلاعات حیاتی کسب و کار شما می شود که مشتریان شما قبل از اینکه تصمیم بگیرند شما را امتحان کنند به دنبال آن هستند. در واقع، 40 درصد از جستجوهای کسب‌وکار محلی می‌خواهند ساعت‌های فعالیت کسب‌وکار را بیابند، بنابراین به‌روزرسانی نگه‌داشتن این اطلاعات تضمین می‌کند که مشتریان شما اطلاعات مورد نظر خود را پیدا می‌کنند.

عکس‌هایی را به فهرست کسب‌وکارتان اضافه کنید تا به کسب‌وکارتان جان ببخشید. عکس‌های منحصربه‌فردی از فروشگاه، محصولات، اعضای تیم و هر چیز دیگری که به کسب و کار شما مرتبط است اضافه کنید. عکس‌ها افراد را تشویق می‌کنند تا درباره یک کسب‌وکار بیشتر بیاموزند و کسب‌وکارهایی که عکس‌هایی در فهرستشان دارند، ۴۲ درصد بیشتر درخواست‌های مسیر دریافت می‌کنند. مطمئن شوید که شماره تلفن خود را نیز وارد کرده‌اید، زیرا کسانی که در یک دستگاه تلفن همراه جستجو می‌کنند می‌توانند روی یک دکمه کلیک کنند تا به کسب و کار شما متصل شوند.

نظرات Google شما با فهرست کسب و کار شما مرتبط خواهد بود، بنابراین مطمئن شوید که در بالای این موضوع نیز باقی بمانید. شما می توانید با پاسخ دادن به بررسی های آنلاین وفاداری به برند ایجاد کنید. این امکان وجود دارد که وقتی مشتریان نظری را می نویسند، مطلع شوید که به شما امکان می دهد با دیدگاه خود پاسخ دهید، راه حل هایی برای مشکلات ارائه دهید، به سؤالات پاسخ دهید یا فقط از مشتریان تشکر کنید.

فهرست‌های کسب‌وکار Google همچنین گزارش‌های آماری ارائه می‌دهند که به شما امکان می‌دهد ببینید چه چیزی کار می‌کند و چه چیزی ممکن است بخواهید تغییر دهید. این به شما کمک می‌کند ببینید فهرست شما چگونه بر کسب‌وکارتان تأثیر می‌گذارد، بفهمید جستجوگران چگونه شما را پیدا می‌کنند، چگونه با فهرست شما تعامل دارند و معمولاً چه زمانی از روز یا هفته مشتریانی دارید که به دنبال کسب‌وکار شما هستند. می‌توانید ببینید آیا مشتریان برای اطلاعات بیشتر تماس می‌گیرند، برای فروشگاه شما راهنمایی می‌خواهند یا از وب‌سایت شما بازدید می‌کنند تا اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند.

یک وب سایت عالی بسازید

ساخت یک وب سایت عالی برای موفقیت در بازاریابی دیجیتال محلی بسیار مهم است. بسیاری از مشتریان بالقوه شما قبل از اینکه تصمیم به بازدید از فروشگاه محلی شما بگیرند، می خواهند وب سایت شما را مشاهده کنند. بیش از 40٪ از افرادی که مشاغل آنلاین را مقایسه می کنند به دنبال وب سایت هایی می گردند تا به آنها کمک کند تصمیم بگیرند و این وب سایت عنصری است که بیشترین کلیک را در لیست های کسب و کار Google انجام می دهد.

با این حال، برای ایجاد یک وب سایت پیچیده با گزینه های تجارت الکترونیک نیازی به صرف هزینه زیادی ندارید. در عوض، با یک وب سایت اولیه طراحی شده توسط یک حرفه ای شروع کنید. یک وب سایت ساده خیلی گران نخواهد بود، اما به خوبی ساخته می شود و شامل همه چیزهایی است که برای جلب نظر مصرف کنندگان و کمک به آنها برای تبدیل شدن به مشتری لازم است. در صورت لزوم، یک وب سایت به درستی می تواند در آینده با کسب و کار شما رشد کند.

این مقاله را مطالعه کنید  خدمات مشتری چیست ؛ 12 دلیل

مطمئن شوید که نام دامنه خود را برای وب سایت ثبت کنید. سپس، مطمئن شوید که گرافیک جذاب، ثابت، پیمایش ساده، جستجوی سایت، و متن خوب و خوانا دارید. احتمالاً می خواهید ابزارهای مفیدی را نیز در نظر بگیرید. از اطلاعات فهرست کسب و کار خود برای راه اندازی وب سایت خود استفاده کنید، سپس آن را با عکس ها، جزئیات کسب و کار و موارد دیگر سفارشی کنید. مطمئن شوید که هر چیزی را که فکر می کنید مشتریان شما ممکن است قبل از خرید چیزی از کسب و کار شما به دنبال آن باشند را درج کنید و مطمئن شوید که پیدا کردن آنچه به دنبال آن هستند برای آنها آسان است.

به یک وب سایت جدید یا به روز رسانی سایت فعلی خود نیاز دارید؟ خدمات طراحی و توسعه وب سایت ما را بررسی کنید.

مهم بودن دیجیتال مارکتینگ محلی
مهم بودن دیجیتال مارکتینگ محلی – کالج نوین

شروع به تبلیغات کنید تا مشتریان بیشتری پیدا کنید

برای حضور در زمانی که مشتری به شما نیاز دارد، از تبلیغات گوگل استفاده کنید. آنها برای مشاغل محلی و همچنین برای دسترسی بسیار گسترده تر عالی هستند. اطمینان حاصل کنید که تبلیغاتی ایجاد می کنید که مشتریان محلی و تبلیغات متفاوت را برای مخاطبان وسیع تری هدف قرار می دهد. برای نمایش اطلاعات آدرس با تبلیغات به «Google برای کسب‌وکار من» متصل شوید و از برنامه‌های افزودنی فراخوانی برای برجسته کردن پیشنهادهای ویژه و ردیابی مکالمات، از جمله تماس‌های تلفنی، استفاده کنید.

شما همچنین می خواهید با هدف قرار دادن تبلیغات در مرحله خرید مشتری، از لحظات خرد بهره ببرید. با دقت کلمات کلیدی را انتخاب کنید که با آن لحظه مطابقت دارند. سپس، مطمئن شوید که بیشتر با مشتریان در ارتباط هستید. از شبکه نمایش برای اتصال پس از پایان جستجو، بازاریابی مجدد برای هدف قرار دادن افرادی که از وب سایت شما بازدید کرده اند، و اطلاعات جمعیتی برای پیشنهاد دادن برای افراد بیشتری که قرار است با نمایه مشتری معمولی شما مطابقت داشته باشند، استفاده کنید.

ما می‌توانیم امروز با Google Ads به شما کمک کنیم تا کسب و کار خود را در Google بفرستید.

با بازاریابی دیجیتال محلی شروع کنید

بازاریابی دیجیتال محلی و ایجاد یک حضور آنلاین محلی می تواند تأثیر زیادی بر کسب و کار شما داشته باشد و منجر به رشد سریع، افزایش درآمد و پایگاه مشتری بسیار بیشتر شود. با استفاده از سه مرحله اساسی که در اینجا ذکر شده است، شروع به کار بر روی حضور دیجیتالی کسب و کار خود کنید تا تمام مزایای اتصال آنلاین به مشتریان خود را دریافت کنید.

آماده برای شروع؟ بازاریابی دیجیتال همیشه سبز می تواند به شما کمک کند. امروز با ما تماس بگیرید تا در تلاش های بازاریابی دیجیتال محلی خود به کمکی که نیاز دارید، کمک بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 − پنج =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟