نقش کلیدی بازاریابی ویدئویی

نقش کلیدی بازاریابی ویدئویی ، 5 دلیل

نقش کلیدی بازاریابی ویدئویی ؛ فهمیدن اینکه چرا این روزها ویدیو بسیار محبوب شده است چندان سخت نیست. به همین دلیل است که طبق گزارش‌ها، جهان روزانه یک میلیارد ساعت ویدیوی اجتماعی YouTube را تماشا می‌کند.

و کسانی از شما که به سمت مشاغل بازاریابی دیجیتال می روند باید درک کاملی از قدرت ویدیو به عنوان یک ابزار بازاریابی داشته باشند.

این تنها به این دلیل نیست که آنها ممکن است به ساختن ویدیوهای شگفت انگیز علاقه مند باشند، بلکه به این دلیل است که احتمالاً باید یاد بگیرند که ویدیو را در محتوای خود بگنجانند تا رقابتی باقی بمانند.

نقش کلیدی بازاریابی ویدئویی ؛در اینجا ما برخی از بهترین روش‌ها را برای بازاریابان دیجیتال برای ایجاد و اشتراک‌گذاری ویدیو بیان می‌کنیم و به 5 دلیل کلیدی که چرا ویدیو برای استراتژی بازاریابی شما بسیار مهم است، اشاره می‌کنیم.

نقش کلیدی بازاریابی ویدئویی
نقش کلیدی بازاریابی ویدئویی – کالج نوین

چرا ویدیو؟

نقش کلیدی بازاریابی ویدئویی ؛ ویدیو یک قالب محتوای همه کاره و جذاب است که تصویری واقعی از آنچه در حال وقوع است به ما می دهد. اشتراک گذاری آن در چندین پلتفرم نیز آسان است.

مصرف کنندگان آن را دوست دارند زیرا هضم آن آسان، سرگرم کننده و جذاب است، و بازاریابان آن را دوست دارند زیرا می تواند بالقوه بازده سرمایه گذاری (ROI) زیادی را از طریق کانال های مختلف ارائه دهد.

نقش کلیدی بازاریابی ویدئویی ؛ ویدیو همچنین برای هر کسی که به اینترنت دسترسی دارد، هم برای تماشا و هم برای تولید بسیار قابل دسترسی است.

مطمئناً اگر کسی گرایشی به سمت ویدیوهای با کیفیت بالاتر در سطح حرفه ای دارد، می تواند به لپ تاپ خود بپرد و ویدیوی خود را در کمتر از یک ساعت بسازد.

 

انواع ویدئو بازاریابی:

نقش کلیدی بازاریابی ویدئویی ؛ انواع مختلفی از ویدئوها وجود دارد و بخشی از ایجاد یک استراتژی بازاریابی محتوای موثر این است که قبل از اینکه بنشینید و ویدیو را بسازید (یا هر نوع محتوای دیگری) هدف خود را درک کنید.

برای این منظور، می‌خواهید مطمئن شوید که هم نوع ویدیو و هم هدف کانال (اگر در شبکه اجتماعی پست می‌کنید) با هدف خود ویدیو مطابقت دارند.

در اینجا به تفکیک جایی که می توانید از انواع مختلف ویدیوها استفاده کنید آمده است.

توضیح دهندگان می توانند به آموزش مردم در مورد محصول شما کمک کنند و می توانند در ارتباط با دستورالعمل ها، فعالیت های خدمات مشتری و طیف وسیعی از برنامه های کاربردی دیگر استفاده شوند.

این مقاله را مطالعه کنید  چگونه دیجیتال مارکتینگ انجام دهیم؟

نقش کلیدی بازاریابی ویدئویی ؛ مصاحبه ها می توانند به تشویق گفتگو بین طرفین کمک کنند، یا یک مهمان خاص یا تأثیرگذار را به نمایش بگذارند.

برای مثال، اگر در حال ایجاد ویدیوهایی با حضور متخصصان مهمان هستید، همیشه می‌توانید از صدا استفاده مجدد کرده و آن را به عنوان پادکست بازاریابی کنید.

بررسی محصول و ویدئوهای نمایشی را می توان توسط سفیران برند در ازای محصولات رایگان ایجاد کرد.

اگر بتوانید افرادی را در صنعت خود بیابید که به دنبال افزایش فالوورهای اجتماعی خود هستند، این می تواند اساساً یک راه عالی برای دریافت تبلیغات رایگان باشد.

انجام این کار همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا اطلاعاتی در مورد محصول پیدا کنید، در صورتی که افرادی که بررسی‌های ویدیویی را انجام می‌دهند، تعامل و نظرات زیادی دارند. بنابراین به یک معنا، می تواند مانند تحقیقات بازار عمل کند.

ویدیوی زنده بهترین فرصت برای آشنایی نزدیک و شخصی با مخاطبان است و به ویژه در کانال های اجتماعی به خوبی کار می کند.

نقش کلیدی بازاریابی ویدئویی
نقش کلیدی بازاریابی ویدئویی – کالج نوین

5 آماری که ثابت می کند بازاریابان به ویدیو نیاز دارند:

1. اطلاع رسانی و آموزش

نقش کلیدی بازاریابی ویدئویی ؛ 97 درصد از بازاریابان ادعا می کنند که ویدیوها به مشتریان کمک می کند تا محصولات را درک کنند. (Hubspot)

در بیشتر موارد، امروزه بازاریابان دیگر از یک نوع رویکرد پیشنهادی استفاده نمی کنند – دلیل؟ به سادگی انتخاب بیش از حد در آنجا وجود دارد.

نقش کلیدی بازاریابی ویدئویی ؛ مصرف کنندگان و کسب و کارها به سادگی نیازی به فروش ندارند. در عوض، آنها در حال جستجوی سریع اینترنتی هستند تا بهترین محصول را در همسایگی خود یا حتی در جهان پیدا کنند که در آنجا اقدام به سفارش آنلاین آن می کنند.

برای این منظور، بازاریابان در بسیاری از زمینه‌ها (شاید نه همه) نیاز دارند به جای «فروش»، با یک پیشنهاد مبتنی بر ارزش به مخاطبان نزدیک شوند. و ویدیوها در ارائه یک نگاه واقعاً نزدیک به یک محصول، خدمات یا حتی یک تأثیرگذار یا معلم به مشتریان عالی هستند.

2. بهینه سازی موتورهای جستجو

نقش کلیدی بازاریابی ویدئویی ؛ بیش از 80 درصد از کل ترافیک تا سال 2021 شامل ویدیو خواهد شد.

موتورهای جستجو ویدیوها را دوست دارند زیرا آنها را به عنوان محتوای باکیفیت می بینند، بنابراین برای این منظور استفاده از ویدیوها در انواع مختلف محتوا و همچنین در صفحات وب اصلی شما می تواند برای سئوی شما معجزه کند – تا زمانی که خود فیلم ها بهینه شده باشند.

این به معنای ترکیب کلمات کلیدی مناسب، توضیحات متا و همچنین عنوان قوی است.

3. رقابتی ماندن

نقش کلیدی بازاریابی ویدئویی ؛ اکنون 81 درصد از کسب و کارها از ویدئو برای بازاریابی استفاده می کنند.

ویدیوها برای رساندن انواع پیام‌ها شگفت‌انگیز هستند، و اگر از نظر کاربردی فکر کنیم، یک ویدیوی توضیح‌دهنده کوتاه و منحصربه‌فرد می‌تواند دنیای متفاوتی را در آموزش افراد در مورد جزئیات محصول خاص شما ایجاد کند.

این مقاله را مطالعه کنید  راه اندازی کمپین دیجیتال مارکتینگ

با استفاده از داستان سرایی و انواع رسانه های منحصر به فرد می توانید به راحتی توجه افراد را جلب کرده و در حالی که آنها واقعا سرگرم هستند، آن را حفظ کنید.

بسته به اینکه چگونه با محصول شما مطابقت دارد، ممکن است بخواهید از یک ویدیوی توضیحی متحرک یا مصور برای متمایز شدن از جمعیت استفاده کنید.

4. شخصی شدن

نقش کلیدی بازاریابی ویدئویی ؛ ویدیوی زنده تا سال 2021 ، 13 درصد از ترافیک را به خود اختصاص خواهد داد.

آیا تا به حال خواسته اید استوری های فیسبوک لایو یا اینستاگرام را بررسی کنید؟ اگر در یک حرفه بازاریابی دیجیتال هستید، یا به آن سمت می روید، باید یاد بگیرید که چگونه ویدیوهای اساسی ایجاد کنید و آنها را بهینه کنید.

نقش کلیدی بازاریابی ویدئویی ؛ استوری های اینستاگرام و اسنپ چت هر دو برای ارائه نگاهی اجمالی صمیمی به مردم یا نگاه های کوتاه و شخصی از آنچه در حال انجام آن هستید بسیار عالی هستند و برای ابزارهای خلاقانه بسیار عالی هستند.

نکته جالب در مورد این ویدیوها این است که آنها فقط به مدت 24 ساعت آماده هستند تا احساس بیشتری در زمان واقعی ایجاد کنند. همچنین به بازاریابان این فرصت را می دهد تا تبلیغاتی را ایجاد کنند که بر تبلیغات حساس به زمان متمرکز باشد.

محتوای بی‌درنگ و زودگذر برای موارد زیر عالی است:
ارائه حس تعامل چهره به چهره
ایجاد اعتماد به برند
ارائه به‌روزرسانی‌های معمولی و جالب به مخاطبان

5. افزایش تبدیل

نقش کلیدی بازاریابی ویدئویی ؛ 90٪ از مصرف کنندگان ادعا می کنند که یک ویدیو به آنها در تصمیم گیری خرید کمک می کند.

Wyzowl ادعا می کند که 74٪ از افرادی که فرصتی برای مشاهده یک محصول در عمل از طریق یک ویدیوی توضیح دهنده پیدا می کنند، آن را خریداری می کنند.

و صفحات فرود نیز مکان های بسیار خوبی برای قرار دادن فیلم ها هستند. – ظاهراً نرخ تبدیل را تا 80٪ افزایش می دهد (فقط مطمئن شوید که پخش خودکار را خاموش نگه دارید تا مشتری را با صداهای بلند نترسانید).

نقش کلیدی بازاریابی ویدئویی ؛ دلیل دیگری که چرا ویدیو برای تبدیل در وب سایت ها عالی است این است که آنها در واقع افراد را برای مدت طولانی در اطراف نگه می دارند تا به اطراف سایت نگاه کنند.

این به ویژه برای کسانی که اهل مطالعه نیستند صادق است (یک قانون سرانگشتی خوب این است که فرض کنیم چشمان مردم از نگاه کردن به صفحه نمایش در تمام طول روز خسته شده است).

ظاهراً افرادی که یک ویدیو را تماشا می‌کنند، اگر ویدیویی وجود داشته باشد، حدود دو دقیقه بیشتر در اطراف می‌مانند.

این مقاله را مطالعه کنید  آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟
نقش کلیدی بازاریابی ویدئویی
نقش کلیدی بازاریابی ویدئویی – کالج نوین

نکاتی برای بهترین شیوه بازاریابی ویدئویی

نقش کلیدی بازاریابی ویدئویی ؛ خوب، در اینجا شما دلایل شگفت انگیزی برای گنجاندن ویدیو در فعالیت های بازاریابی خود دارید، یا یاد می گیرید که چگونه ویدیوهای عالی ایجاد کنید، اگر به حرفه بازاریابی دیجیتال علاقه مند هستید.

اما واقعاً چگونه می‌توانید ویدیویی جذاب و بهینه بسازید؟ در اینجا چند نکته وجود دارد.

ابتدا، مشخص کنید که طول ویدیوی ایده آل برای پلتفرم شما چقدر است – در اینجا چیزی است که Hubspot توصیه می کند:

اینستاگرام: 30 ثانیه
توییتر: 45 ثانیه
فیس بوک: 1 دقیقه
یوتیوب: 2 دقیقه
چیزهای دیگری که می‌خواهید برای اطمینان از بهترین تعامل و دسترسی و همچنین تقویت سئوی خود انجام دهید عبارتند از استفاده از زیرنویس‌ها برای پخش خودکار و بی‌صدا نگه داشتن ویدیو در صورتی که در صفحه فرود باشد.

نقش کلیدی بازاریابی ویدئویی ؛ ویدیوها در صفحات فرود می توانند بسیار مؤثر باشند اما تنها در صورتی که بینندگان را نترسانند. همچنین می‌خواهید مطمئن باشید که ویدیوی خود را با موبایل دوستانه نگه دارید.

به منظور درک عملکرد ویدیوهای خود، استانداردهای خوب SEO را تمرین کنید و همیشه معیارهای خود را بررسی کنید. می توانید یک کتابخانه استاندارد از ویدیوهای مختلف ایجاد کنید و آنها را در YouTube سازماندهی کنید، سپس آنها را در اشکال مختلف محتوا مانند وبلاگ ها و ایمیل ها بگنجانید.

و فراخوانی برای اقدام خود را فراموش نکنید، که در YouTube معمولاً از یک حاشیه نویسی تشکیل شده است که به کاربران پیشنهاد می کند در کانال شما مشترک شوند.

یک رویکرد قوی تر برای مدیریت محتوای ویدیوی خود و ردیابی بازگشت سرمایه کامل آن، استفاده از یک سرویس میزبانی ویدیوی اختصاصی مانند Cincopa است.

 

نتیجه

نقش کلیدی بازاریابی ویدئویی ؛ ویدئو یکی از محبوب‌ترین فرم‌های محتوا در جهان است و حقیقت این است که بعید است به این زودی‌ها به جایی برسد. و منطقی است: در یک دنیای دیجیتال غیرشخصی، ما هوس ارتباط و شخصیت داریم.

ما می خواهیم مردم را در زمینه زندگی واقعی ببینیم و بشنویم – این معنادار است.

نقش کلیدی بازاریابی ویدئویی ؛ ویدیو نه تنها سرگرم کننده است، بلکه واقعاً یکی از بهترین راه ها برای نزدیک شدن به مخاطبان و ارائه یک نگاه واقعی به آنها از آنچه شما و کسب و کار یا مشتریانتان انجام می دهید است.

نکته کلیدی در اینجا این است که فراتر از سود و محصول فکر کنید — به آنها چیزی در مورد فلسفه خود نشان دهید، یا اطلاعاتی را در مورد یک رویداد جالب به اشتراک بگذارید، یا اطلاعات ارزشمندی را ارائه دهید.

هرچه بیشتر در مورد اقدامات مثبت شما بدانند، احتمال بیشتری وجود دارد که به آنها پایبند باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + 2 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟