ماموریت شرکتی برای دیجیتال مارکتینگ

ماموریت شرکتی برای دیجیتال مارکتینگ

ماموریت شرکتی برای دیجیتال مارکتینگ ، در یک مقاله DSM از سال 2019، با عنوان چرا ماموریت یک شرکت در دیجیتال مارکتینگ یکپارچه است، در مورد اینکه چگونه یک شرکت برای موفقیت در بازار باید یک ماموریت شرکتی داشته باشد، صحبت کردیم. به هر حال، اگر یک برند نداند چه کسی هستند، چگونه می‌تواند بداند که به کجا می‌رود؟ یک مأموریت شرکتی مسلماً مهمترین بخش برندسازی است که یک شرکت می تواند داشته باشد. بیایید نگاهی به این موضوع بیندازیم که چرا چنین است، و چگونه در بازاریابی دیجیتالی جا می شود:

بیانیه ماموریت چیست؟

یک بیانیه ماموریت، در یک یا دو جمله، کل هدف موجودیت یک برند را خلاصه می کند. معمولاً دارای سه جزء اصلی است:

هدف: به همین دلیل است که شرکت در وهله اول وارد تجارت شد. در زمینه بازاریابی دیجیتال، بازاریابان باید از خود بپرسند که چرا در فعالیت‌هایی که انجام می‌دهند شرکت می‌کنند و چگونه این فعالیت‌ها با مأموریت کلی شرکت همسو می‌شوند.
استراتژی و دامنه: در اینجا مأموریت شرکت باید نشان دهد که چه محصولاتی ارائه می دهد و چگونه می توانند زندگی اعضای مخاطب هدف خود را بهبود بخشند. همچنین باید با شایستگی های شرکت در زمینه خود (مانند ایجاد محتوای بازاریابی موثر) صحبت کند.
ارزش ها: این بخش همچنین شامل بینش در فرهنگ شرکت و همچنین اصول کسب و کار، سطوح تعهد و بینش در مورد آنچه برند برای آن تلاش می کند می باشد. در زمینه بازاریابی دیجیتال، این می تواند اطلاعات مربوط به اخلاق آنلاین، انطباق با GDPR، انطباق با POPI و غیره باشد.

این مقاله را مطالعه کنید  اهمیت دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار
ماموریت شرکتی برای دیجیتال مارکتینگ
ماموریت شرکتی برای دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

چرا بیانیه های ماموریت در بازاریابی دیجیتال مهم هستند:

مقاله DSM ما در مورد بیانیه‌های مأموریت شرکت، سه دلیل اصلی را بیان می‌کند که چرا تیم‌های بازاریابی دیجیتال باید مأموریت برند را در هر کاری که انجام می‌دهند بگنجانند:

جهت
هنگام طوفان فکری ماموریت‌های شرکت (که باید هر از چندگاهی بسته به عوامل اجتماعی-اقتصادی و سیاسی-اجتماعی در محیط کلان تغییر کند)، ذینفعان به ناچار به این فکر می‌کنند که برند به کجا می‌رود، و همچنین به این فکر می‌کنند که اگر در آینده ممکن است ظاهر شود. به تمام اهداف و اهداف کیفی خود دست یابند. این به همه بخش‌ها (از جمله تیم‌های بازاریابی دیجیتال) جهتی می‌دهد که به سمت آن کار کنند – هدف مشترکی که شرکت را به عنوان یک کل متحد می‌کند.

ثبات
برخی می گویند که تنها ثابت در زندگی تغییر است که تا چند سال پیش بسیار ضعیف بود. امروزه، تغییر و تکامل به سرعت در حال تبدیل شدن به یک تاکتیک ضروری بقا در بیشتر بازارها است، و پیچیده کردن ایده تغییر مداوم ممکن است چالش برانگیز باشد. تمام معنی آن این است که یک ماموریت شرکت به همه کارکنان و ذینفعان یک روایت واحد برای گفتن در مورد برند می دهد. با این حال، این روایت باید هر از گاهی با تغییر بازار تغییر کند.

هدف
تصور کنید وارد یک فروشگاه خرده‌فروشی می‌شوید و بلافاصله توسط کارکنان فروش بسیار هیجان‌زده دنبال می‌شوید که می‌خواهند چیزی گران به شما بفروشند. این احتمال وجود دارد که شما فروشگاه را ترک کنید و فروشگاه را به عنوان گرسنه پول بنویسید. با این حال، اگر می دانستید که فروشگاه 10٪ از کل فروش را به همان خیریه ای که شما حمایت می کنید اهدا می کند، چه می شود. آیا این نظر شما را نسبت به غیرت بیش از حد کارکنان فروش تغییر می دهد؟ بدون برقراری ارتباط از این قبیل، مشتریان هرگز نمی دانند که چرا پولی که به سختی به دست آورده اند را به شما می دهند.

این مقاله را مطالعه کنید  دیجیتال مارکتینگ شرکت خود

برای راه اندازی یک حرفه دیجیتال مارکتینگ هیچ زمان مناسب تر از همین الان وجود ندارد. می توان آن را کاملاً از راه دور انجام داد و به عنوان یکی از برترین صنایع برای سال 2020 شناخته شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + 13 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟