ضروری ترین بخش دیجیتال مارکتینگ

ضروری ترین بخش دیجیتال مارکتینگ

ضروری ترین بخش دیجیتال مارکتینگ ، رسانه های اجتماعی به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از حیاتی ترین جنبه های دیجیتال مارکتینگ هستند. این به این دلیل است که مزایای باورنکردنی را ارائه می دهد که به دستیابی به میلیون ها میلیون مشتری در سراسر جهان کمک می کند. بنابراین اگر از این منبع سودآور در سازمان خود استفاده نمی کنید، یک فرصت بازاریابی باورنکردنی را از دست داده اید. این به این دلیل است که انتشار اخبار در مورد محصول و مأموریت خود را آسان می کند.

آمارهای اخیر نشان می دهد که 90 درصد از همه بازاریابان می گویند بازاریابی رسانه های اجتماعی باعث افزایش در معرض دید کسب و کار آنها شده است و 66 درصد از بازاریابان که حداقل 6 ساعت در هفته را در شبکه های اجتماعی می گذرانند، سرنخ های بیشتری را مشاهده کرده اند؟ مهم نیست که چه چیزی را می‌فروشید و به چه کسی می‌فروشید، استفاده از رسانه‌های اجتماعی به عنوان یک ابزار بازاریابی می‌تواند به شما در رشد برند و پر کردن کیف پولتان کمک کند.

رسانه‌های اجتماعی بسیار مهم هستند، زیرا به شما امکان می‌دهند به مخاطبان هدف خود دسترسی پیدا کنید، آن‌ها را پرورش دهید و همچنین با آنها درگیر شوید – مهم نیست مکان آنها چیست. هنگامی که یک شرکت می تواند از رسانه های اجتماعی برای ارتباط با مخاطبان خود استفاده کند، می تواند از رسانه های اجتماعی خود برای ایجاد آگاهی از برند، سرنخ ها، فروش و علاوه بر درآمد استفاده کند.

ضروری ترین بخش دیجیتال مارکتینگ
ضروری ترین بخش دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

چگونه رسانه های اجتماعی به بهبود آگاهی از برند کمک می کنند

کانال‌های رسانه‌های اجتماعی باید یکی از بهترین، بدون استرس و پرسودترین پلت‌فرم‌های بازاریابی دیجیتال باشند که می‌توان از آن برای افزایش دید کسب‌وکارتان استفاده کرد. برای شروع، پروفایل های رسانه های اجتماعی را برای کسب و کار خود ایجاد کنید و سپس شروع به شبکه سازی با افرادی کنید که در نهایت مشتری شما خواهند شد. با استفاده از یک استراتژی رسانه اجتماعی به خوبی توسعه یافته، این به شما کمک می کند تا به طور چشمگیری شناخت برند خود را افزایش دهید.

این مقاله را مطالعه کنید  3 نوع مختلف از کمپین های دیجیتال مارکتینگ

با صرف چند ساعت در هفته، سایر نظرسنجی‌ها نشان داده‌اند که بیش از 91 درصد از بازاریابان ادعا کرده‌اند که تلاش‌های بازاریابی اجتماعی آن‌ها به طور قابل‌توجهی دید برند و تجربه کاربر را بهبود بخشیده است. بدون شک، داشتن یک نمایه رسانه اجتماعی برای برند شما به سود کسب و کار شما خواهد بود و با استفاده منظم، می تواند در کمترین زمان مخاطبان بیشتری را برای شرکت شما ایجاد کند.

پست های رسانه های اجتماعی باعث ایجاد ترافیک هدفمند می شوند- ضروری ترین بخش دیجیتال مارکتینگ
صنعت، بخش و مخاطب شما هر چه باشد، بخش قابل توجهی از مشتریان و سرنخ های شما در رسانه های اجتماعی هستند. آخرین مطالعه ای که توسط مرکز تحقیقاتی Pew انجام شد نشان داد که 68٪ از بزرگسالان آمریکایی کاربران فیس بوک هستند، بنابراین می توانید مطمئن باشید که این تعداد در آفریقای جنوبی به همان اندازه است. در بین افراد 18 تا 24 ساله، 78 درصد از اینستاگرام و 45 درصد در توییتر استفاده می کنند.

دسترسی به همه این مشتریان به شما در افزایش ترافیک، به ویژه برای محتوای جدید وب سایت کمک می کند. وقتی وبلاگ جدیدی را آپلود می کنید یا صفحه اصلی خود را به روز می کنید، ممکن است مدتی طول بکشد تا مورد توجه گوگل قرار گیرد. این بدان معناست که تعداد بسیار کمی از مشتریان شما تا زمان بعدی که محصول یا خدمات شما را جستجو می کنند، از محتوای جدیدی که در آنجا وجود دارد مطلع می شوند.

استفاده از رسانه های اجتماعی برای کسب و کار باعث افزایش رتبه سئو سایت شما می شود
خزنده‌های موتورهای جستجو می‌دانند که کدام یک از صفحات وب‌سایت شما به طور مداوم ترافیک کسب می‌کنند و آن‌هایی که فقط در آنجا شناور هستند، فراموش شده و نادیده گرفته می‌شوند. اگرچه استراتژی بازاریابی محتوای قاتل شما مهم‌ترین عامل در رتبه‌بندی جستجوی شما است، افزایش ترافیک به صفحات بهینه‌شده شما باعث می‌شود که این صفحات بسیار سریع‌تر صعود کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  11 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ

در بسیاری از مواقع، این می‌تواند به همان اندازه به اشتراک‌گذاری مجدد محتوای همیشه سبز ساده باشد (بدیهی است که علاوه بر اشتراک‌گذاری محتوای جدید شما در زمان پخش زنده). توصیه می کنیم هر پست را یک بار در ماه دوباره به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − سه =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟