ضرورت شرکت در دیجیتال مارکتینگ

ضرورت شرکت در دیجیتال مارکتینگ

ضرورت شرکت در دیجیتال مارکتینگ ، اگر یک شرکت نداند چه کسی هستند، چگونه می‌داند که به کجا می‌روند؟ سام فرانک گفت: “وظیفه بیانیه ماموریت این است که ماهیت چرایی وجود سازمان را بیان کند.” به‌عنوان یک بازاریاب دیجیتال، آیا ضروری است که بدانید مشتریان شما چه کسانی هستند، از چه چیزی دفاع می‌کنند و چرا وجود دارند تا به آنها در رسیدن به موفقیت کمک کند. بنابراین، در اینجا سه دلیل وجود دارد که چرا ماموریت یک شرکت برای موفقیت دیجیتال مارکتینگ شما ضروری است.

دلیل بیانیه ماموریت

جهت را فراهم می کند
بیانیه ماموریت نه تنها جهت یک شرکت را ارائه می دهد، بلکه آن را به جلو می برد! برای ایجاد یک استراتژی بازاریابی دیجیتال موفق، باید بدانید که شرکت به کجا می رود و برنامه های آینده شما چیست.

بیانیه ماموریت ابزاری عالی برای این کار است، زیرا پایه و اساس محکمی را ایجاد می کند که شما به عنوان بازاریاب دیجیتال به آن نیاز دارید. با مفهومی متفاوت، استراتژی بازاریابی دیجیتال شرکت را به عنوان یک سفر و بیانیه ماموریت را به عنوان مختصات GPS هدف نهایی کمپین خود در نظر بگیرید. اگر بیانیه ماموریت خود را نداشته باشید، به نتایجی که می خواهید نخواهید رسید.

ضرورت شرکت در دیجیتال مارکتینگ
ضرورت شرکت در دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

سازگاری را فراهم می کند
وقتی شرکت‌ها دست از اختراع و تغییر می‌کشند، با مرگ آهسته می‌میرند. اما مقاومت در برابر تغییر همان ثبات نیست. با رشد شرکت ها، خطر از دست دادن تمرکز و فرهنگ منحصر به فرد خود را تهدید می کند. اما اگر آنها به بیانیه ماموریت خود پایبند باشند، مشتریان آنها می دانند که چه چیزی به دست می آورند. این بدان معنی است که آنها می توانند یک استراتژی بازاریابی دیجیتال واضح را طراحی کنند که موفقیت را تضمین کند.

این مقاله را مطالعه کنید  کمک دیجیتال مارکتینگ به رشد تجارت الکترونیک

هدف شرکت را بیان می کند
وقتی مردم بدانند چرا یک شرکت وجود دارد، برای آنها بسیار آسان تر است که با آن شرکت رابطه برقرار کنند، با آنها تعامل کنند و در نهایت از آنها خرید کنند. در نهایت، ماموریت شرکت شما به چرخه اصلی استراتژی شما تبدیل می شود که بالقوه را به قیف فروش شما می آورد. سپس این به مکانیسم های دیگر در شرکت شما بستگی دارد که آنها را به سمت خرید راهنمایی کنند. برای مطالعه بیشتر در مورد قیف فروش دیجیتال مارکتینگ، مقاله ما را در این زمینه بخوانید.

این دقیقا همان چیزی است که شما به عنوان یک بازاریاب دیجیتال می خواهید به آن برسید. با برقراری ارتباط مؤثر با مأموریت یک شرکت، مشتریان آن‌ها ارزش‌هایشان را نیز می‌دانند که می‌تواند به آنها اطمینان دهد که این شرکتی است که می‌خواهند با آن تجارت کنند.

برای اینکه بیانیه ماموریت یک شرکت به دست مصرف کنندگان برسد، باید احساسات آنها را لمس کند. اگر عواطفشان برای انجام این کار تحریک شود، به سختی می توانند اقدامی انجام دهند. بنابراین، هنگام تهیه پیش نویس بیانیه، مطمئن شوید که هنگام نوشتن آن معتبر هستید و به اندازه کافی ارزش ها و اخلاق شرکت شما را منعکس می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 15 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟