مهارت های یک بازاریاب دیجیتال

مهارت های یک بازاریاب دیجیتال

مهارت های یک بازاریاب دیجیتال ، دیجیتال مارکتینگ دائماً در حال تطبیق و تکامل است و آنچه در سال 2000 بهترین روش بود، اکنون احتمالاً در یک موزه تاریخی در جایی نمایش داده می شود. این واقعیت اغلب افراد را از ورود به بازاریابی منصرف می‌کند، زیرا بسیاری از سرمایه‌گذاری در نقش بازاریاب دیجیتالی که ممکن است در چند سال آینده منسوخ شود می‌ترسند. حقیقت این است که چند نقش بازاریابی همیشه – در هر آژانس دیجیتال مارکتینگ در این سیاره – برای مدت طولانی هنوز مورد نیاز است. این مقاله نگاهی دقیق‌تر به تعدادی از این موارد دارد:

مهارت های یک بازاریاب دیجیتال
مهارت های یک بازاریاب دیجیتال – کالج نوین

4 مهارتی که هر بازاریاب دیجیتال به آن نیاز دارد

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)
افراد عادی حداقل روزی یکبار از موتورهای جستجو (گوگل، بینگ، یاهو) استفاده می کنند. این ابزارهای یافتن اطلاعات آنلاین برای یافتن راه حل هایی برای مشکلات ما – از جمله یافتن محصولات و خدمات از کسب و کارهای نزدیک ما – استفاده می شود. به همین دلیل، هر بازاریاب دیجیتال باید اصول سئو و نحوه اطمینان از بهینه سازی محتوای بازاریابی آنلاین برای موتورهای جستجو را بداند.

کپی رایتینگ
اکثر محتوای دیجیتال مارکتینگ دارای نوعی جمله بندی هستند، و شیوه ای که در آن این جمله بندی ایجاد می شود، بر اینکه بیننده اقدام بیشتری انجام دهد یا خیر، تأثیر می گذارد. نوشتن یک کپی موثر برای خبرنامه ها، ایمیل های فروش، کپی رسانه های اجتماعی، مقالات وبلاگ، کپی وب سایت و سایر قطعات محتوا مزیت بزرگی به بازاریاب دیجیتال می دهد.

تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC)
تبلیغات پولی بخش پررونقی از بازاریابی دیجیتال است – و فقط در حال بزرگتر شدن است! تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC) در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی و در موتورهای جستجو یافت می شود. این یک فعالیت بازاریابی دیجیتال رایج در هر آژانس بازاریابی در سراسر جهان است، بنابراین منطقی است که یک بازاریاب دیجیتال که به دنبال اصلاح مهارت های بازاریابی عمومی است باید بفهمد که تبلیغات PPC چگونه ساخته می شوند و چگونه بخش هایی از بازار را به طور موثر هدف قرار دهد.

این مقاله را مطالعه کنید  هزینه آژانس دیجیتال مارکتینگ

هک تبدیل
داشتن مهارت‌های عملی بازاریابی دیجیتال، مانند کپی‌نویسی و بهینه‌سازی موتورهای جستجو، عالی هستند – اما فعالیت‌های مهم‌تری وجود دارد که بازاریابان باید از آن‌ها آگاه باشند و به خوبی در آن‌ها مسلط باشند. یکی از این‌ها هک تبدیل است، جایی که بازاریابان می‌گویند چگونه می‌توانند با نگاه کردن به تبدیل‌ها به بهترین شکل تضمین کنند. در سفر مشتری برند و بهینه سازی آن برای حداکثر پتانسیل تبدیل در هر نقطه تماس.

کپی‌نویسی، سئو و سایر مهارت‌ها برای بازاریابی همه جانبه و یک بازاریاب دیجیتالی عالی بسیار مهم هستند. این یک ویژگی است که بسیاری از آژانس ها هنگام تصمیم گیری در مورد نامزدها برای مصاحبه به دنبال آن هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو − یک =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟