10 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ

10 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ

10 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ ، بر اساس تجزیه و تحلیل بنیاد ارزش ویژه برند هند در سال 2021، انتظار می رود صنعت تجارت الکترونیک هند از ایالات متحده پیشی بگیرد و تا سال 2034 به دومین بازار تجارت الکترونیکی بزرگ در جهان تبدیل شود. 2025 و 350 میلیارد دلار تا سال 2030.

با نگاهی به اعداد و ارقام در اینجا، نیازی به تمرکز بر اهمیت دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارها، چه بزرگ و چه کوچک نیست.
امروزه مشتریان انتظار حضور وب سایت ها و رسانه های اجتماعی را دارند. یکی همیشه قبل از خرید، نظرات دیگری را بررسی می کند. بیش از 87 درصد از مصرف کنندگان نظرات آنلاین را مطالعه می کنند و این درصد هر سال در حال افزایش است. اگر مشتریان شما نتوانند شما را به صورت آنلاین پیدا کنند، ممکن است به این نتیجه برسند که کسب و کار شما واقعی به نظر نمی رسد. ظاهر آنلاین کسب و کار شما را واقعی و قابل اعتماد می کند.

10 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ
10 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

10 مزیت برتر استفاده از بازاریابی دیجیتال برای مشاغل کوچک در سال 2022

1. به سرعت به مردم دسترسی پیدا کنید

تا ژانویه 2021، گزارش های Statista به این نتیجه رسیدند که 4.66 میلیارد کاربر فعال اینترنت در سراسر جهان وجود دارد – که 59.5 درصد از جمعیت جهان است و از این جمعیت، 92.6 درصد (4.32 میلیارد) از طریق دستگاه های تلفن همراه به اینترنت دسترسی داشته اند. این ثابت می کند که بازاریابی دیجیتال بهترین استراتژی است که توسط کسب و کارها برای دسترسی به بیشترین تعداد افراد در چند ثانیه استفاده می شود.

2. هزینه کمتر

یکی از جذاب ترین جنبه های بازاریابی دیجیتال این است که هم مقرون به صرفه و هم کارآمد است. کسب‌وکارها می‌توانند از طریق ایمیل، رسانه‌های اجتماعی و بازاریابی محتوای مبتنی بر SEO با هزینه‌های بسیار کمتری برای تولید و توزیع تبلیغات چاپی یا توسعه و قرار دادن تبلیغات در ایستگاه‌های رادیویی و تلویزیونی عمده بازاریابی کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  یک استراتژی بازاریابی دیجیتال جامع

استراتژی های دیجیتال مارکتینگ نه تنها مقرون به صرفه تر هستند، بلکه بازگشت سرمایه مثبتی را نیز برای صاحبان کسب و کار فراهم می کنند. در واقع بازاریابی محتوا سه برابر کمتر از استراتژی های بازاریابی سنتی است. صاحبان مشاغل می توانند با استفاده از استراتژی های بازاریابی دیجیتال کم هزینه برای برخی از کمپین ها در پول خود صرفه جویی کنند و در عین حال همچنان بودجه خود را به طرح هایی اختصاص دهند که به مواد بازاریابی سنتی پرهزینه تری نیاز دارند.

3. بدون مرز جغرافیایی- 10 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ شما را قادر می‌سازد تا به مخاطبان جهانی دسترسی پیدا کنید و فقط به مخاطبان قدیمی محلی و محدودی که توسط استراتژی‌های بازاریابی سنتی پوشش داده می‌شوند، پایبند نباشید. شما می توانید در مجزاترین و منزوی ترین مناطق به مخاطبان خود دسترسی پیدا کنید.

4. پیشرفت خود را پیگیری کنید

توانایی پیگیری موفقیت برنامه های بازاریابی برای بازاریاب امروزی حیاتی است. هنگامی که صحبت از روش های بازاریابی به میان می آید، تجزیه و تحلیل داده ها شرکت ها را قادر می سازد تا بفهمند چه چیزی موثر است و چه چیزی مفید نیست. شرکت‌ها ممکن است از این داده‌ها نه تنها برای تجزیه و تحلیل دقیق‌تر بازگشت سرمایه‌شان استفاده کنند، بلکه برای شناسایی زمینه‌های توسعه و کار برای طراحی کمپین‌های موفق‌تر در نتیجه نتایج، استفاده کنند. این تجزیه و تحلیل همچنین به از بین بردن تمام ابهامات ناشی از ردیابی و ارزیابی موفقیت کمپین بازاریابی کمک می کند. صاحبان مشاغل می توانند با استفاده از ابزارها و نرم افزارهای ساده تجزیه و تحلیل بازاریابی دیجیتال، تعیین کنند که چه چیزی بیشتر با جمعیت هدف آنها طنین انداز می شود.

وقتی به اطلاعات و داده‌های هم‌زمان دسترسی دارید، می‌توانید قبل از هدر دادن پول بیشتر برای تکنیک‌های ضعیف، تغییراتی برای بهبود کمپین‌ها ایجاد کنید.

10 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ
10 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

5. Drive Engagement

طبق گزارش InterDigital/Futuresource Video Sustainability، ویدیوها به 82 درصد از ترافیک اینترنت افزایش خواهند یافت. این چیزی بیش از چیزی است که می‌توان درخواست کرد، کسب‌وکارها ممکن است از ویدیوی آنلاین برای جلب توجه مخاطبان خود استفاده کنند و در عین حال مشتریان ایده‌آل خود را نیز اطلاع‌رسانی، سرگرمی و درگیر کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  راهنمای هشتگ های توییتر ، 6 دلیل مهم

کانال‌های بازاریابی دیجیتال همچنین به شرکت‌ها این امکان را می‌دهند که از طریق تبلیغات ویدیویی تعاملی تجربه‌ای شخصی‌سازی کنند و وقتی صحبت از شخصی‌سازی می‌شود، توصیه‌های محصول بهترین راه برای تشویق تکرار فروش، فروش متقابل و افزایش فروش به مشتریان فعلی شما است.

علاوه بر این، بازاریابی دیجیتال شما را قادر می‌سازد تا مشتریانی را که از سایت شما بازدید کرده‌اند، مواردی را به سبد خرید خود اضافه کرده‌اند و سپس بدون خرید خارج شده‌اند، جذب کنید. ممکن است با نشان دادن آنچه به مصرف‌کنندگان باقی مانده است یا یادآوری اینکه چرا شرکت شما با تبلیغات بازاریابی مجدد در رسانه‌های اجتماعی فوق‌العاده است، فروش را بهبود بخشد. ممکن است در ذهن خود باقی بمانید و با رزرو مطالب تبلیغاتی شخصی سازی شده برای مشتریانی که هنوز تراکنش خود را تکمیل نکرده اند، به دنبال تحریک خریدهای آینده باشید.

6. از Multiple Multimedia استفاده کنید

ممکن است از بازاریابی دیجیتال برای ترکیب انواع مختلفی از اطلاعات، مانند عکس، کلیپ‌های ویدیویی و صدا استفاده کنیم. نکته جالب تر این است که چگونه این ابزارها ممکن است با سایر ابزارهای چند رسانه ای برای کمک به بازاریابی، فروش و ارتقای محصولات و خدمات یک شرکت ترکیب شوند. به عنوان مثال، ما می‌توانیم از ویژگی LIVE یوتیوب برای ارتباط با مشتریان خود در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی استفاده کنیم، جایی که می‌توانیم از طریق پیام‌های ویدیویی و چت به طور همزمان تعامل داشته باشیم.

7. در ترند باقی بمانید- 10 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا با واکنش به همه گرایش‌ها، فعالیت‌ها، موضوعات، بحث‌ها و فن‌آوری‌های رایج، در روند باقی بمانند. کسب‌وکارها ممکن است دید اینترنت خود را افزایش دهند و با سرمایه‌گذاری بر روی آنچه که در آن زمان رواج دارد، به مشتریان و مشتریان بیشتری دست یابند.

شما می توانید با پیوستن به گفتگو یا ارائه محتوای سفارشی که مشکلات فعلی مصرف کنندگان هدف شما را برطرف می کند، با بازاریابی دیجیتال به این روندها پاسخ دهید. این ممکن است به شما کمک کند وفاداری به برند ایجاد کنید و شرکت خود را به عنوان یک رهبر صنعت معرفی کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  درستی کار استراتژی دیجیتال مارکتینگ

8. از رقیب خود پیشی بگیرید

بسیاری از رقبای شما قبلاً از پتانسیل کامل بازاریابی دیجیتال بهره برده اند. برای دستیابی به سرنخ های جدید، آنها حساب های اجتماعی ایجاد کرده اند، وب سایت خود را برای سئو بهینه کرده اند و تبلیغات حمایت شده را راه اندازی کرده اند. حتی کسب‌وکارها و برندها نه تنها از روش‌های بازاریابی دیجیتال برای دستیابی به مخاطبان هدف خود استفاده می‌کنند، بلکه هزینه‌های خود را نیز افزایش می‌دهند. اگر می خواهید شرکت شما رقابت کند، باید با اعمال تمام طرح های لازم از رقبای خود پیشی بگیرید.

10 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ
10 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

9. ایجاد شهرت برند

پست کردن به طور منظم در رسانه های اجتماعی به کسب و کار شما کمک می کند تا به طور عمومی در آنجا حضور داشته باشید تا بتوانید با افراد بیشتری ارتباط برقرار کنید. وقتی محتوایی را در فواصل زمانی منظم ارسال می کنید، اصالت و اصالت خود را در بازار مشخص می کنید. مردم می توانند به شما و خدمات شما اعتماد کنند، که برای بقای شما بسیار مهم است. ظرفیت حفظ شهرت یک برند خوب در دنیای اینترنت به طور فزاینده ای حیاتی شده است، زیرا شهرت نام تجاری توانایی شرکت را برای رقابت تقویت می کند.

10. مخاطبان هدف

می توانید از تکنیک های دیجیتال مارکتینگ برای هدف قرار دادن مشتریان خاصی که به کسب و کار محلی شما و اقلام یا خدماتی که ارائه می دهید، استفاده کنید.

کسب‌وکارهای محلی می‌توانند از SEO برای بهینه‌سازی کلمات کلیدی خاص مکان برای نوع منحصر به فرد کسب‌وکار خود استفاده کنند، به طوری که وقتی کاربران آنها را در موتور جستجو قرار می‌دهند، به سرعت نتایج مورد نظرشان را برمی‌گرداند. حتی زمانی که یک تبلیغ پرداخت به ازای کلیک ایجاد می کنید، ممکن است مخاطب هدف خود را مشخص کنید.

همچنین می‌توانید با استفاده از این شخصیت‌های خریدار که توسط رویکردهای بازاریابی دیجیتال ایجاد شده‌اند، محتمل‌ترین افرادی را که به محصولات یا خدمات شما علاقه مند هستند، هدف قرار دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای استفاده از دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار خود، جلسه ای را با یک متخصص برنامه ریزی کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 18 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟