حیاتی بودن دیجیتال مارکتینگ برای هر کسب و کار

حیاتی بودن دیجیتال مارکتینگ برای هر کسب و کار

حیاتی بودن دیجیتال مارکتینگ برای هر کسب و کار ، آنلاین بودن بیش از هر زمان دیگری حیاتی است، زیرا ما در عصر دیجیتال هستیم. ما در دنیایی زندگی می کنیم که در آن از موتورهای جستجو مانند گوگل برای جستجوی هر چیزی که می خواهیم استفاده می کنیم و در عرض چند ثانیه پاسخ می گیریم. همین امر در مورد خرید، یافتن رستوران‌های محلی، کافه‌ها و غیره نیز صدق می‌کند. بنابراین اگر کسب‌ و کار شما آنلاین نیست، مشتریان جدید چگونه از آن مطلع می‌شوند؟ حتی اگر یک کسب‌وکار کوچک یا فروشگاهی را اداره می‌کنید که فقط به مردم منطقه خود غذا می‌دهد، همچنان باید به صورت آنلاین حضور داشته باشید.

شکی نیست که امروزه تمام دنیا دائماً در حال مرور هستند و دقیقاً به همین دلیل است که دیجیتال مارکتینگ برای همه مشاغل مهم است، مهم نیست چقدر بزرگ یا کوچک.

حیاتی بودن دیجیتال مارکتینگ برای هر کسب و کار
حیاتی بودن دیجیتال مارکتینگ برای هر کسب و کار – کالج نوین

چرا بازاریابی دیجیتال برای هر کسب و کاری حیاتی است؟

نقش دیجیتال مارکتینگ در دنیای مدرن

این روزها، ما بسیار خوش شانس هستیم که رسانه های اجتماعی و گزینه های تبلیغات پولی داریم، زیرا قبل از سال 2010، صاحبان مشاغلی که فروشگاه ها را اداره می کردند و خدمات ارائه می کردند، نمی توانستند به صورت آنلاین بازاریابی کنند. در عوض، آنها مجبور بودند مبالغ هنگفتی را برای اشکال سنتی تبلیغات – رادیو، تلویزیون، روزنامه های محلی، مجلات و بیلبوردها بپردازند.

این مقاله را مطالعه کنید  دیجیتال مارکتینگ برای رشد شرکت

متأسفانه، این روش های تبلیغاتی تضمینی برای دستیابی به مخاطبان مورد نظر آنها نبود. بلکه آگهی آنها توسط افراد تصادفی عبوری دیده می شد و فقط در بازه زمانی دقیق آگهی درج می شد. چه کسی این بیلبوردها را می بیند؟ همه کسانی که از آنجا عبور کردند. چه کسی تبلیغ تلویزیونی شما را تماشا می کند – هر کسی که تلویزیون تماشا می کند. این افراد ممکن است لزوماً به محصول شما نیاز نداشته باشند. تصور کنید – این همه پول برای تبلیغات خرج شده است، و حتی ممکن است منجر به مشتریان جدید نشده باشد.

اهمیت دیجیتال مارکتینگ در سناریوی امروزی: مخاطب هدف تضمین شده

اکنون با استفاده از دیجیتال مارکتینگ بر روش‌های سنتی تبلیغات، نه تنها دستیابی به مخاطبان بسیار ارزان‌تر است، بلکه می‌توانید محصول خود را برای گروه‌ها و کاربران بسیار خاص – بر اساس سن، شغل، جنسیت، مکان، علایق، و بسیاری از دسته های دیگر

به عنوان مثال، شرکت من محصولات پوستی دوستدار وگان و بدون آزار حیوانات را می فروشد. مخاطبان هدف من به احتمال زیاد زنان 18 تا 30 ساله هستند که به محصولات مراقبت از پوست ارگانیک و بدون سم علاقه دارند. اکثر کاربران من در اینستاگرام فعال هستند، بنابراین من عمدتا از این پلتفرم استفاده خواهم کرد. محصول من در حال حاضر فقط در بریتانیا و فرانسه به فروش می رسد، بنابراین می خواهم انگلیسی و فرانسوی زبانان این دو کشور را هدف قرار دهم. برخلاف اشکال سنتی تبلیغات، اکنون تضمین شده است که تبلیغات شما به مخاطبان هدف مربوطه شما برسد.

این مقاله را مطالعه کنید  چرا دیجیتال مارکتینگ آینده است؟

اهمیت بازاریابی مجدد در بازاریابی دیجیتال: یادآوری به کاربران

بگویید من همین الان به وب سایت شما رفتم و محصول شما را مرور کردم، 100% مطمئن نیستم که من به عنوان کاربر به سایت شما برگردم و آن را بخرم. بنابراین، شما باید به من یادآوری کنید تا من را مجبور به بازگشت کنید. در عصر دیجیتال جدید، هر بار که در فیس بوک، اینستاگرام یا هر وب سایت دیگری که تبلیغات سفارشی شده را فعال می کند، می روم، محصول شما می تواند مرا دنبال کند. این بدان معنی است که من دائماً کسب و کار شما را هنگام مرور به یاد خواهم آورد.

بهترین قسمت؟ وقتی در اینستاگرام هستم و فید خود را مرور می کنم و محصول شما را از طریق یک تبلیغ حمایت شده می بینم، می توانم بلافاصله روی آن کلیک کرده و در سایت شما قرار بگیرم. و voilà! شما با موفقیت یک کاربر را تبدیل به بازگشت به سایت خود و (امیدوارم) خرید محصول خود کرده اید.

حیاتی بودن دیجیتال مارکتینگ برای هر کسب و کار
حیاتی بودن دیجیتال مارکتینگ برای هر کسب و کار – کالج نوین

آگاهی از برند از طریق بازاریابی دیجیتال- حیاتی بودن دیجیتال مارکتینگ برای هر کسب و کار

برندسازی برای همه کسب‌وکارها حیاتی است، زیرا شما باید نام خود را در آن جا بیاورید تا مردم بدانند شما کی هستید، کسب‌وکارتان چه می‌کند و چه محصولاتی ارائه می‌دهید. برندها فقط محصولات را نمی فروشند، بلکه به کاربران در مورد شرکت، ارزش ها و آنچه که آنها را تعریف می کنند اطلاع می دهند. افزایش آگاهی از برند نه تنها یک کسب و کار را افزایش می دهد، بلکه دائماً مشتریان جدیدی را جذب می کند.

این مقاله را مطالعه کنید  10 مزیت برتر حرفه دیجیتال مارکتینگ

قرار دادن تبلیغات دیجیتال مارکتینگ به کاربران این امکان را می دهد که برند شما را بشناسند، برند شما را به دیگران ارجاع دهند (بازاریابی دهان به دهان) و شروع به خرید از شما کنند. هنگامی که افراد بیشتری از برند شما آگاه شوند، بیشتر می توانند آن را تشخیص دهند، بنابراین، فروش بیشتری خواهید داشت.

بازاریابی دیجیتال و تجزیه و تحلیل داده ها: تجزیه و تحلیل پیشرفته

شما باید عملکرد تبلیغات آنلاین خود را تجزیه و تحلیل کنید تا ببینید جایی برای بهبود وجود دارد، آیا کپی رایتینگ شما نیاز به انطباق دارد یا مخاطبان هدف یا تنظیمات گروه شما در واقع تنظیمات صحیح نیستند. با تجزیه و تحلیل بازاریابی عملکرد Nanos، می توانید فوراً نتایج را ببینید و داده های تبلیغات حمایت شده خود را تجزیه و تحلیل کنید:

. به چند کاربر رسیدید؟
. چند نفر روی پست شما کلیک کردند؟
. بیشتر کاربران من از کجا می آیند؟
. تبلیغات من چقدر خوب عمل کرد؟
. کدام گروه های سنی جذاب ترین بودند؟

علاوه بر این، Nanos بهترین کمپین های شما را در کانال های شما اولویت بندی می کند. به عنوان مثال، اگر تبلیغ شما در فیس بوک فقط 50 سرنخ ایجاد کند، در حالی که کمپین شما در اینستاگرام بیش از 500 سرنخ داشته باشد، تجزیه و تحلیل بازاریابی آنلاین ما به طور خودکار به اینستاگرام کمک می کند تا سرنخ های بیشتری برای شما به ارمغان بیاورد! Nanos به طور مداوم کمپین شما را زیر نظر دارد و تغییرات را در زمان واقعی انجام می دهد تا بهترین نتایج ممکن را ارائه دهد، بنابراین بودجه شما برای تبلیغاتی که عملکرد خوبی ندارند تلف نمی شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + پنج =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟