سه اصل برای تغییر دیجیتال مارکتینگ

سه اصل برای تغییر دیجیتال مارکتینگ

سه اصل برای تغییر دیجیتال مارکتینگ ، وقتی عبارت “دیجیتال مارکتینگ” را می شنویم، معمولاً اولین واکنش ما این است که هنگام جستجو در وب سایت ها، موتورهای جستجو یا پلت فرم های رسانه های اجتماعی مورد علاقه خود، به تبلیغاتی فکر می کنیم که به ما ارائه می شود. با این حال، این قابل‌تشخیص‌ترین چهره یک انقلاب تکنولوژیکی است که در پس‌زمینه محتوای شخصی‌شده‌ای که روی صفحه‌های ما ظاهر می‌شود، قرار دارد.

قبل از اینکه به KKR بپیوندم، نزدیک به یک دهه را در گوگل گذراندم، جایی که در خط مقدم نوآوری های تکنولوژیکی که پشت بازاریابی دیجیتال است، قرار گرفتم. گوگل با چنین ابزارهای قدرتمندی که در اختیار داشت، به شرکت‌ها کمک کرد تا با هدایت آنها از طریق فرآیندی برای بازنگری و مهندسی مجدد نقشی که بخش‌های بازاریابی آن‌ها در سازمان بازی می‌کنند، مزیت رقابتی کسب کنند. این شرکت‌ها با بهینه‌سازی تجربه کاربری و دیجیتالی کردن سفر مصرف‌کننده‌شان، توانستند بخش‌های بازاریابی دیجیتال خود را از مراکز هزینه به تولیدکنندگان درآمد تبدیل کنند.

من معتقدم که ارائه این دانش و این منابع به شرکت های نمونه کار KKR می تواند فرصت های رشد قابل توجهی را برای آنها باز کند. از زمان پیوستن به تیم KKR، خوشحالم که بگویم از نزدیک با طیف وسیعی از شرکت‌های پرتفوی خود برای اجرای این استراتژی‌های بازاریابی آینده‌نگر برای افزایش درآمدشان کار کرده‌ام.

این مقاله را مطالعه کنید  وفاداری مشتری در دیجیتال مارکتینگ

با این حال، انجام موفقیت آمیز این کار در هر سازمانی به توانایی آن در اعمال سه اصل بستگی دارد:

سه اصل برای تغییر دیجیتال مارکتینگ
سه اصل برای تغییر دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

سه اصل برای تغییر بازاریابی دیجیتال از یک مرکز هزینه به یک تولید کننده درآمد

یک عملکرد بازاریابی تلفن همراه فقط مرحله اول است

شرکت‌ها باید بپذیرند که داشتن ذهنیت اول از طریق تلفن همراه تنها اولین قدم برای تعامل با مشتریان به روشی معنادارتر و ارائه لذت‌بخش‌ترین و مفیدترین تجربه آنلاین است. این تنها زمانی به ابزاری قدرتمند تبدیل می‌شود که رفتار مصرف‌کننده را در سراسر اکوسیستم دیجیتال خود بررسی کنید تا تصویری جامع از نحوه دسترسی آنها به کسب‌وکار و محصولات آن و تجربه برند ارائه دهید.

از یادگیری ماشین برای پردازش داده های خام در مقیاس استفاده کنید- سه اصل برای تغییر دیجیتال مارکتینگ

جمع‌آوری داده‌های خام مهم است، اما فقط می‌توان آن‌ها را در مقیاس پردازش کرد و از طریق درک یادگیری ماشینی و نحوه استفاده از آن، به زندگی تبدیل شد. اتوماسیون هوشمند و یادگیری ماشینی امروز محرک‌های افزایش حضور آنلاین و تبدیل‌ها هستند. هر دو نه تنها نقش کلیدی در جذاب‌تر کردن خلاقیت‌های تبلیغاتی برای مصرف‌کنندگان دارند، بلکه ابزارهای ضروری هستند و بازاریابان را قادر می‌سازند تا سفر مصرف‌کننده را ترسیم و بهینه کنند. البته، استفاده از یادگیری ماشینی برای به دست آوردن بینش در مورد مصرف کنندگان فقط باید با رعایت دقیق حقوق آنها برای حفظ حریم خصوصی استفاده شود. این نه تنها به خاطر رعایت قوانین حفظ حریم خصوصی مانند GDPR است، بلکه کار درستی است. تعبیه تکیه ماشین به کسب‌وکارها کمک می‌کند هنگام فروش یا تبلیغ محصولات و خدمات خود آزمایش کنند که چه چیزی کار می‌کند و امکان شخصی‌سازی 1:1 را در مقیاس فراهم می‌کند. بهینه‌سازی مداوم از طریق یادگیری ماشینی، برندها را قادر می‌سازد تا تجربه دیجیتالی بهتری را برای مصرف‌کنندگان ایجاد کنند و امکان تخصیص کارآمدتر منابع را به سمت مواردی که فروش و درآمد را افزایش می‌دهند، می‌سازد.

این مقاله را مطالعه کنید  3 نکته مهم در مورد دیجیتال مارکتینگ
سه اصل برای تغییر دیجیتال مارکتینگ
سه اصل برای تغییر دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

تیم بازاریابی دیجیتال خود را دوباره تصور کنید- سه اصل برای تغییر دیجیتال مارکتینگ

در نهایت، شرکت‌ها باید ترکیب تیم‌های بازاریابی خود را دوباره تصور کنند و استعدادهای جدیدی را برای اتصال و درک دارایی‌های دیجیتال سازمان وارد کنند. تیم ها همچنان به خلاقیت نیاز دارند – ماشین ها نمی توانند محتوا را به تنهایی توسعه دهند و برای تکرار و شخصی سازی آن به لمس انسانی نیاز دارند. آنچه بخش بازاریابی در آینده به آن نیاز خواهد داشت، بازاریابان عملکرد، دانشمندان داده و مهندسان نرم افزار هستند. بازاریابان عملکرد – که در حال حاضر بخش مهمی از ساختار بازاریابی شرکتی هستند – بررسی مداوم اولویت‌بندی تلاش‌های خلاقانه را رهبری می‌کنند که بیشترین تبدیل آنلاین را به همراه دارد.

شاید نقش های ناآشناتر برای بخش بازاریابی سنتی مهندس نرم افزار و دانشمند داده باشد. برای انتخاب نقاط داده سفر مصرف کننده در سراسر اکوسیستم دیجیتال سازمان، مهندس نرم افزار راه حل های فنی را که نیاز به کدگذاری دارند، مانند پیوند عمیق یا برچسب های اندازه گیری بر روی دارایی های دیجیتال، ایجاد یک حلقه بازخورد، که برای یادگیری مداوم در مورد آن ضروری است، پیاده سازی می کند. رفتار مشتری و بهینه سازی هزینه های بازاریابی. دانشمند داده می‌تواند این داده‌ها را معنا کند، بینشی در مورد چگونگی بهبود عملکرد محصول به صورت آنلاین، شناسایی یادگیری‌هایی که می‌تواند در کل سازمان مقیاس‌پذیر باشد، و حتی داده‌های بیشتری را به دستگاه تغذیه کند.

زمانی که به KKR پیوستم، در اوج همه‌گیری ویروس کرونا بود. در میان بسیاری از راه‌هایی که ما شاهد این بودیم که چگونه همه‌گیری جهان را تغییر داده است، دیجیتالی شدن جهانی به سرعت شتاب گرفته است، زیرا شاهد تغییر غیرقابل برگشتی در نحوه خرید، کار و سرگرمی مشتریان به صورت آنلاین بوده‌ایم. هرگز قبلاً این همه وقت را در اینترنت سپری نکرده بودیم و به این شدت عمیقاً به اینترنت تکیه نکرده بودیم. به عنوان مثال، در هشت هفته اول همه‌گیری جهانی، از اول مارس 2020، ضریب نفوذ تجارت الکترونیک ایالات متحده بیش از 10 سال گذشته رشد کرد، از 16 درصد به 27 درصد! تا حدی که زندگی دیجیتالی ما توسط واقعیت احیا شده است. اما با وجود تعداد زیادی از افراد آنلاین، هرگز لحظه بهتری برای بازنگری در نحوه بازاریابی آنلاین محصولاتمان وجود نداشته است. و با وجود پتانسیل بسیار زیاد برای رشد، از همکاری نزدیک با شرکت‌های نمونه کار KKR در EMEA برای تحقق بخشیدن به این فرصت از طریق به کارگیری این سه اصل اصلی – و سایر اصول – استفاده از بازاریابی دیجیتال به‌عنوان تولیدکننده درآمد برای کسب‌وکارشان هیجان‌زده هستم.

این مقاله را مطالعه کنید  بهبود بودجه دیجیتال مارکتینگ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 12 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟