6 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ

6 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ

6 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ ، مزایای دیجیتال مارکتینگ در سال 2018 بیش از هر زمان دیگری آشکار است. دیجیتال مارکتینگ می تواند به افزایش در معرض دید برند شما به عنوان یک تجارت کمک کند.

در واقع، بیش از 1.1 میلیون کسب و کار کوچک در چهار سال گذشته شروع به کار کرده اند.

اگر می‌خواهید در این اقتصاد پیشرفت کنید، مهم است که استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال خود را همین حالا رشد دهید.

6 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ
6 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

6 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ

1. بازاریابی دیجیتال مقرون به صرفه است
شکی نیست که بازاریابی شرکت شما پول می خواهد. برای مشاهده نتایج واقعی باید به کسب و کار خود با دلارهای واقعی کمک کنید. دیجیتال مارکتینگ از نظر نحوه بازاریابی شرکت شما در دنیای واقعی کم کم به یک هنجار جدید تبدیل شده است.

دیجیتال مارکتینگ یک جایگزین مقرون به صرفه برای سایر اشکال بازاریابی است. وقتی کمپین های بازاریابی دیجیتال هدفمند را در نظر بگیرید، می توانید در هزینه خود صرفه جویی کنید. هنگامی که مشخص کردید که مخاطبان هدف شما چه کسانی هستند، می توانید کمپین ها و تبلیغات خود را طوری تنظیم کنید که توسط تعداد کمی از افراد منتخب دیده شوند.

به عنوان مثال، یک کسب و کار کوچک می تواند در عرض چند دقیقه از قدرت رسانه های اجتماعی استفاده کند. شما به راحتی می توانید تبلیغی را در اینستاگرام اجرا کنید که در آن مخاطبان هدف شما بر اساس معیارهای هدف گیری پیشرفته ای که شما تعیین می کنید، تبلیغ شما را در فید خود مشاهده کنند.

این می تواند برای یک کسب و کار کوچک از 5 تا 500 دلار هزینه داشته باشد. تعامل با تبلیغات حتی از نتایجی که از تبلیغات گران قیمت تلویزیونی و رادیویی ایجاد می شود بسیار بیشتر خواهد بود. شما می توانید در کمترین زمان خریداران ایده آل خود را هدف قرار دهید.

این مقاله را مطالعه کنید  انواع، اهمیت و دامنه دیجیتال مارکتینگ

2. بازاریابی دیجیتال وفاداری مشتری را تقویت می کند
یکی دیگر از نقاط قوتی که باید به مزایای بازاریابی دیجیتال اشاره کرد، توسعه وفاداری مشتری است.

خرید لباس یکی از مشتریان از وب سایت خرده فروشی آنلاین شما اولین قدم در مسیر درست است. فروش برای شما به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک که برای ادامه کسب و کار نیاز به کسب درآمد دارید، واضح است.

با این حال، اهمیت دادن به ارزش با وفاداری مشتری نیز بسیار مهم است. شما می خواهید که همان مشتری بارها و بارها برگردد و حتی این خبر را منتشر کند که چرا او در مقایسه با رقبای شما عاشق خرید در سایت شما است، درست است؟

وفاداری مشتری جنبه دیگری از بازاریابی دیجیتال است که می توانید روی رشد آن کار کنید. استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال که توسط کسب‌وکارهای کوچک برای درک مفهوم وفاداری مشتری استفاده می‌شود، همچنان نتایج چشمگیری را نشان می‌دهد.

تبدیل یک مشتری به مشتری وفادار با بازاریابی دیجیتال امکان پذیر است. چگونه این کار را انجام می دهید؟ برای داشتن خدمات عالی به مشتریان، شهرت ایجاد کنید. اگر دنبال کنندگان زیادی در اینستاگرام یا حتی فیس بوک دارید، حتما پیام های مستقیم خود را به طور مداوم بررسی کنید تا به مشتریان خود پاسخ دهید!

صحبت از پیام های رسانه های اجتماعی شد، همیشه به نظرات پست های خود پاسخ دهید و با مخاطبان خود درگیر شوید!

3. گسترش جهانی ایجاد کنید- 6 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ
دیجیتال مارکتینگ به شما این فرصت را می دهد که حتی اگر فقط بر روی کانال های بازاریابی محلی و سنتی خود تمرکز می کردید، به مشتریان بیشتری دست پیدا کنید.

به بازاریابی دیجیتال فرصت بدهید زیرا می توانید با اجرای تکنیک های مناسب برای افزایش دنبال کنندگان خود در سراسر جهان، پایگاه مشتریان خود را افزایش دهید.

این مقاله را مطالعه کنید  انجام آموزش دیجیتال مارکتینگ

افرادی که در سراسر جهان زندگی می کنند می توانند تلاش های شما را ببینند زیرا اینترنت همچنان وسیله ای برای ارتباط برای یافتن بازارهای جدید و کشف مخاطبان بزرگتر است.

بازاریابی رسانه های اجتماعی به شما این آزادی را می دهد که به طور بالقوه کسب و کار کوچک خود را در این مناطق جدید جهانی نیز گسترش دهید.

6 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ
6 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

4. مشتریان شما در رسانه های اجتماعی منتظر شما هستند
از رسانه های اجتماعی نترسید! حتی اگر یک شرکت قدیمی دارید، باید شروع به ایجاد یک حضور آنلاین کنید تا در بازاری که در حال حاضر از دست داده اید استفاده کنید.

با توجه به میلیون‌ها نفری که روزانه از تلفن‌های خود برای خرید استفاده می‌کنند، باید فضایی برای افزایش فروش آنلاین خود ایجاد کنید زیرا بیش از 2.4 میلیارد نفر به طور منظم از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند.

مشتریان خود را نیز تشویق کنید تا در رسانه های اجتماعی با شما ارتباط برقرار کنند. به آنها مشوق هایی برای دنبال کردن حساب های اجتماعی خود ارائه دهید. هدایا راهی بزرگ برای به دست آوردن فالوورهای جدید و رشد مخاطبان شما در طبیعت ارگانیک است.

رسانه های اجتماعی این پتانسیل را دارند که به شما کمک کنند تا یک بار برای همیشه اهداف بازاریابی دیجیتال خود را به دست آورید. البته با کمک کارشناسان Octopus Creative می توانید در زمان کمتری نسبت به زمان خود به اهداف خود برسید!

5. سئو محتوای شما را بهینه می کند
اگر کسی آن را نبیند، صرف ساعت ها وقت و صدها دلار برای تولید محتوا بی فایده است.

سئو، بهینه سازی موتورهای جستجو، نمونه عالی دیگری از ابزار بازاریابی دیجیتال است که به شما در سفر خود برای رشد پایگاه مشتری کمک می کند.

در اینجا نحوه عملکرد سئو آمده است:

هنگامی که یک مشتری بالقوه از گوگل برای جستجوی “چکمه های پاییزی” استفاده می کند، نتایج برتر نشان داده می شود. شما باید کلمات کلیدی را در محتوای موجود در وب سایت خود بگنجانید تا رتبه خود را از نظر گوگل افزایش دهید.

این مقاله را مطالعه کنید  4 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ

هنگامی که برخی از قوانین مهم سئو را در پست های خود وارد کردید، با گذشت زمان شاهد بهبود رتبه خود خواهید بود.

کار سختی است که فروشگاه خرده فروشی خود را در صفحه اول نشان دهید بدون اینکه هیچ یک از تکنیک های قدرتمند و موثر سئو لازم برای بهبود رتبه سئوی محلی خود را انجام دهید.

برای راهنمایی بیشتر در مورد استراتژی های مرتبط با سئو، با متخصصان Octopus Creative Inc. صحبت کنید.

6. مزایای بازاریابی دیجیتال باعث افزایش فروش می شود
اثبات در فروش است. در جریان های درآمدی شما دیده می شود. همچنین با نشانه های آشکار امید به رشد بالاتر در کسب و کار شما ثابت شده است.

زمانی که هنر بازاریابی دیجیتال را شروع کنید، نرخ تبدیل بسیار بالاتری را مشاهده خواهید کرد. بازاریابی دیجیتال به محض اینکه مخاطب هدفی را برای جذب خود تعیین می کنید، بر تبدیل ها تأثیر می گذارد.

این نتایج قابل ردیابی تنظیم شده‌اند تا به شما نشان دهند دقیقاً چقدر از طریق استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال به دست آورده‌اید. شما می توانید ببینید که یک کمپین دیجیتالی از طریق تجزیه و تحلیل وب سایت خود چقدر پول برای شما به دست آورده است.

به عنوان مثال، ردیابی تجزیه و تحلیل وب خود، با استفاده از تجزیه و تحلیل Google، داده هایی را در زمان واقعی به شما نشان می دهد که می تواند شما را راهنمایی کند تا بفهمید چه تاکتیک هایی کار می کنند و چه چیزی باید در مورد کمپین های فعلی خود تغییر دهید تا در نهایت نتایج بهتری داشته باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + یازده =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟