راهنمای هشتگ های توییتر

راهنمای هشتگ های توییتر ، 6 دلیل مهم

راهنمای هشتگ های توییتر ؛ هشتگ ها برای نحوه عملکرد توییتر ضروری هستند. آنها دسته بندی کلمات کلیدی و موضوعات را فعال می کنند و به کاربران اجازه می دهند به راحتی موضوعات مورد علاقه خود را دنبال کنند. آنها همچنین به راحتی توییت ها را در جستجوی توییتر نمایش می دهند.

ما در چند سال گذشته شاهد قدرت هشتگ برای فعالیت در سراسر جهان بوده ایم. هشتگ فروتن همچنین به یکی از با ارزش ترین دارایی ها در هر کمپین بازاریابی مدرن تبدیل شده است. برندهایی که زمان صرف نکرده اند یا به دقت در مورد هشتگ های خود فکر نکرده اند – و نحوه استفاده از آنها – نتایج کمپین بسیار کمتری را نسبت به سایرین مشاهده خواهند کرد.

برندها اغلب یک هشتگ از نام برند خود ایجاد می کنند یا یک هشتگ به یاد ماندنی برای کمپینی که در حال اجرا هستند ایجاد می کنند. بهترین هشتگ ها آنهایی هستند که هم برند و هم کمپین را با هم ترکیب می کنند، زیرا واقعاً خاطره انگیز هستند و برند را با فعالیت مرتبط می کنند.

چیزی که توییتر را از دیگر پلتفرم‌های اجتماعی متمایز می‌کند، ماهیت سریع و بلادرنگ آن است. کاربران در حال حرکت به آن دسترسی پیدا می‌کنند، که آن را برای ضربه زدن به رویدادها و توسعه داستان‌ها ایده‌آل می‌کند.

راهنمای هشتگ های توییتر
راهنمای هشتگ های توییتر – کالج نوین

چرا بازاریابان از هشتگ استفاده می کنند؟

راهنمای هشتگ های توییتر ؛ بازاریابان به دلایل مختلفی از هشتگ ها استفاده می کنند.

اهداف بازاریابی را هدایت کنید

هشتگ ها می توانند به راه های زیر به اهداف بازاریابی کمک کنند:

آنها می توانند دید را هدایت کنند.
آنها به یک توییت عمر طولانی تری می دهند.
آنها کمپین ها و تبلیغات شما را برجسته می کنند.
آنها به شما اجازه می دهند به یک مکالمه بپیوندید
از رقابت متمایز شوید

اگر خود را با هشتگ هایی که در حال حاضر توسط رقبای شما استفاده نمی شود قرار دهید، این به متمایز شدن برند شما و جلب توجه بیشتر از کاربرانی که از آن هشتگ استفاده می کنند و توجه کمتری به رقبای شما کمک می کند.

راهنمای هشتگ های توییتر
راهنمای هشتگ های توییتر – کالج نوین

رویدادها را دنبال کنید

برای دنبال کردن رویدادها می توانید از هشتگ ها استفاده کنید. از هشتگ‌های رویداد موجود برای پیگیری و پیوستن به مکالمات پیرامون رویدادهایی که از آنها حمایت می‌کنید یا برند شما در آن نقش دارد، استفاده کنید.

هشتگ خود را برای رویداد نام تجاری خود ایجاد کنید تا کاربران در مورد آنچه در طول رویداد شما اتفاق می‌افتد صحبت کنند و نظرات و برداشت‌های بی‌درنگ را تشویق کنید.

با موضوعات پرطرفدار درگیر شوید

هشتگ ها همچنین می توانند به شما در تعامل با موضوعات پرطرفدار کمک کنند. تعامل با هشتگ‌های پرطرفدار به برند شما اجازه می‌دهد تا در ذهن شما قرار بگیرد و تعاملی خارج از توییت‌های متمرکز بر برند شما ایجاد کند و در یک گفتگوی گسترده‌تر که برای اکثریت مهم است شرکت کند.

رهبری فکری را ارتقا دهید

می توانید از هشتگ ها برای افزودن ارزش و رهبری فکری به مکالمه موجود استفاده کنید. فقط در صورتی به مکالمه بپیوندید که هشتگ مربوط به برند شما باشد و مطمئن باشید که می توانید بینش های ارزشمندی را اضافه کنید. اگر فقط به خاطر توییت کردن توییت می کنید، کاربران این موضوع را متوجه می شوند و این عمل را منفی می بینند.

راهنمای هشتگ های توییتر
راهنمای هشتگ های توییتر – کالج نوین

کشف و دید را افزایش دهید

هشتگ ها کشف برند شما را برای افراد آسان تر می کند. اگر آنها یک هشتگ را دنبال می کنند، هر یک از توییت های شما را که شامل آن هشتگ باشد می بینند. این باعث افزایش دسترسی و دید شما می شود.

این مقاله را مطالعه کنید : نحوه استفاده از هشتگ ها در شبکه اجتماعی

چگونه می توانید هشتگ های خود را بهینه کنید؟

راهنمای هشتگ های توییتر ؛ هنگام ایجاد توییت ها باید هشتگ های خود را با دقت انتخاب کنید. یک هشتگ به خوبی انتخاب شده به شما کمک می کند تا در مرتبط ترین مکالمات به روز بمانید و از اصطکاک رقابتی جلوگیری کنید.

1. تحقیقات خود را انجام دهید

در مورد آنچه که در حال پیشرفت است تحقیق کنید. انتخاب کنید چه چیزی با مخاطبان شما طنین انداز می شود. با این حال، مطمئن شوید که چیزی به روند اضافه کنید. شما نمی خواهید به عنوان صرفاً در حال پریدن روی یک واگن بزرگ دیده شوید.

اگر افراد قبلاً از هشتگ استفاده می کنند و گفتگو می کنند، بخشی از کار شما قبلاً انجام شده است. تنها کاری که در این مرحله باید انجام دهید این است که اطمینان حاصل کنید که وقتی با استفاده از این هشتگ به مکالمات می‌پیوندید، ارزش افزوده‌ای دارید.

از هشتگ های نامناسب مانند موارد مرتبط با رویدادهای خبری غم انگیز استفاده نکنید. قبل از استفاده از هشتگ جدید، هشتگ های انجمن خود را زیر نظر داشته باشید. این به شما کمک می کند از ارتباط اطمینان حاصل کنید و از بحث و جدل جلوگیری کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  اهمیت استراتژی دیجیتال مارکتینگ یکپارچه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 3 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟