استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ

استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ

استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ ، بسیاری از وبلاگ نویسان هنگام بازاریابی وبلاگ خود درگیر این هستند که از کجا شروع کنند. آیا آنها باید برای بهبود سئوی خود وقت بگذارند؟ در مورد رسانه های اجتماعی چطور؟ ابزارها و تکنیک های زیادی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند حضور آنلاین خود را افزایش دهید و همچنین از هر ساعتی که برای وبلاگ نویسی می گذرانید بهترین استفاده را ببرید.

صفحه فرود چیست؟- استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ

صفحه فرود یک صفحه وب سایت غیر مرتبط است که به منظور تشویق بازدیدکنندگان به انجام یک اقدام خاص طراحی شده است.

به صفحه اصلی وبلاگ خود فکر کنید. در این صفحه، می‌توانید آخرین پست‌های وبلاگ خود را نمایش دهید، به صفحه درباره من پیوند دهید، یک فرم انتخاب ایمیل و بسیاری موارد دیگر را نشان دهید. اقدامات مختلفی وجود دارد که بازدیدکنندگان وب سایت شما می توانند از این صفحه انجام دهند.

اما یک صفحه فرود با یک هدف واحد در ذهن ایجاد می شود – ایجاد سرنخ.

اکثر صفحات فرود به بازدیدکنندگان در ازای آدرس ایمیل یا سایر اطلاعات تماس، یک منبع رایگان ارائه می دهند.

چرا وبلاگ نویسان باید به بازاریابی ایمیلی اهمیت دهند؟

مفهوم بازاریابی فشاری/کششی ساده است. “فشار” به ارتباط فعالانه با مشتریان بالقوه اشاره دارد. این می تواند شامل صحبت برای تبلیغ وبلاگ شما در رویدادها و کنفرانس ها باشد. “کشش” به تاکتیک هایی اشاره دارد که برای جلب بازدیدکنندگان به سمت شما استفاده می شود. این می تواند شامل تبلیغات علاوه بر پیشنهادهای تخفیف ویژه باشد.

این مقاله را مطالعه کنید  ایمیل بازاریابی موثر ، 4 نکته
استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ
استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

سئو نویسی چیست؟

سئو نویسی تمرین نوشتن محتوا برای رتبه بندی در صفحه اول موتورهای جستجو مانند گوگل است. این شامل تحقیق در مورد کلمات کلیدی، گردآوری محتوای با کیفیت بالا که با هدف کاربر مطابقت دارد و بهینه سازی هدرهای شما برای خزیدن آسان صفحه است.

چگونه سئو را در نوشتار خود بگنجانیم؟

از سرفصل ها به نفع خود استفاده کنید

هدرها به خزنده‌های وب گوگل کمک می‌کنند تا پست وبلاگ شما را علاوه بر بخش‌های درون آن درک کنند.

در مورد خزنده ها به عنوان خوانندگانی فکر کنید که وبلاگ شما را به طور خلاصه مطالعه می کنند. آنها می خواهند طرح کلی مطالبی را که وبلاگ شما پوشش خواهد داد، ببینند، این H1 شما است. سپس H2s، H3s، H4s شما موضوعات فرعی درون قطعه را تجزیه خواهند کرد.

بنابراین، سرفصل‌های فرعی شما باید محتوا را در بدنه منعکس کنند و کلمات کلیدی با هدف بالا را در خود جای دهند. هنگامی که از کلمات کلیدی صحیح استفاده می کنید، به این معنی که مخاطبان هدف شما از آنها استفاده می کنند، فرصت بسیار بهتری برای رتبه بندی در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) دارید.

محتوای خود را برای قطعه های ویژه بهینه کنید

تکه‌های برجسته در Google مستقیم‌ترین پاسخ‌ها به پرسش‌های جستجو هستند. برای مثال، اگر بخواهید عبارت «چگونه یک پست وبلاگ بنویسید؟» را جستجو کنید. گوگل می تواند از یک قطعه ویژه برای نشان دادن بهترین پاسخ استفاده کند.

برای به دست آوردن یک قطعه ویژه برای شرکت خود در Google، باید به این سؤال به طور کامل و مختصر پاسخ دهید.

این مقاله را مطالعه کنید  کار با آژانس دیجیتال مارکتینگ

به عنوان مثال، اگر عبارت جستجو شده «نحوه گرفتن اسکرین شات در مک» است، می‌توانید «How to Take a Screenshot on Your MacBook Computer» را به‌عنوان H1 یا – در عوض – H2 قرار دهید، که با مراحل به صورت شماره‌دار دنبال می‌شود. یا لیست گلوله ای

پس از انجام این کار، مطمئن شوید که بخشی از سؤال را در پاسخ خود قرار داده اید. با استفاده از مثال بالا، پاراگراف را با موارد زیر شروع می کنید: “برای گرفتن اسکرین شات در مک بوک، اقداماتی که باید انجام دهید در اینجا آمده است.”

علاوه بر این، هر جمله را با یک فعل عملی مانند «کلیک» و «انتخاب» شروع کنید.

اگر کلمه کلیدی که می خواهید قطعه برجسته را برای آن ثبت کنید نیاز به تعریف دارد، پاسخی را بنویسید که بیش از 58 کلمه نباشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − 4 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟