5 مزیت بازاریابی ویدئویی برای یک کسب و کار

5 مزیت بازاریابی ویدئویی برای یک کسب و کار

5 مزیت بازاریابی ویدئویی برای یک کسب و کار ، عصر دیجیتال اینجاست. این زمان مناسب برای همه است تا از همه چیزهایی که فناوری ارائه می دهد استفاده کنند. یکی از نمونه‌های کامل پیشرفت، به لطف نوآوری‌های جدید، استراتژی‌های بازاریابی جدید برای استفاده کسب‌ و کارها و شرکت‌ها است. اساساً، فناوری‌های جدید اینجا و آنجا ظاهر می‌شوند تا به کسب‌وکارها کمک کنند محصولات و خدمات خود را تبلیغ کنند. تولید ویدیو یکی از معدود مواردی است که اخیراً ظاهر شده است و ظهور شرکت های تولید ویدیو در فیلیپین را توضیح می دهد. هم شرکت‌های بزرگ و هم شرکت‌های کوچک به خدمات خود تکیه می‌کنند تا ویدئوهای اصلی را به آنها ارائه دهند، که می‌توانند از آن برای حفظ و جذب مشتریان استفاده کنند. آنها شامل موارد زیر است:

5 مزیت بازاریابی ویدئویی برای یک کسب و کار
5 مزیت بازاریابی ویدئویی برای یک کسب و کار – کالج نوین

5 مزیت بازاریابی ویدئویی برای یک کسب و کار

توجه مخاطبان شما را به خود جلب می کند

بدیهی است که یکی از مهمترین کارهای بازاریابان جلب توجه مخاطبان است. این مسئولیت بسیار سخت است، به خصوص اگر آنها استراتژی های مناسبی برای استفاده و اعمال نداشته باشند. اما با کمک بازاریابی ویدیویی، دشواری جلب توجه آنها به میزان قابل توجهی کاهش یافته است – یا حتی ممکن است کاملاً وجود نداشته باشد. در گذشته، بازاریابان برای جلب توجه مخاطبان خود متن و/یا ایمیل ارسال می کردند. اما ثابت شده است که این استراتژی کاملاً ناکارآمد است. این به این دلیل است که اغلب مردم همه آنها را نادیده می گیرند. خیلی به ندرت پیش می آید که آنها واقعاً وقت خود را برای باز کردن و خواندن آن صرف کنند. اما اگر ویدیویی را در این پیام ها اضافه کنید، شانس زیادی برای مشاهده آنها وجود دارد. در واقع، آماری وجود دارد که نشان می‌دهد در مقایسه با بازاریابی متنی سنتی، احتمال مشاهده یک ویدیو 4 برابر بیشتر است. همچنین، 59 درصد از مدیران شرکت‌های بزرگ، ارائه‌های ویدیویی را به جای نشستن در یک سخنرانی طولانی و طولانی ترجیح می‌دهند.

این مقاله را مطالعه کنید  صدای برند چیست ؟ ، 5 نکته

ارتباط عاطفی را ترویج می کند

آیا تا به حال متوجه افزایش تعداد تبلیغات احساسی برای محصولات و خدمات شده اید؟ این به این دلیل است که بازاریابان از این واقعیت سوء استفاده می کنند که انسان ها بیشتر درگیر چیزهایی هستند که باعث ایجاد احساسات در آنها می شود. به همین دلیل است که مردم علاقه ای به خواندن یک متن طولانی ندارند، زیرا خندیدن یا گریه کردن پاسخ عادی در هنگام خواندن یک پیام بازاریابی نیست. زیبایی بازاریابی ویدیویی در اینجاست. با ترکیب موسیقی پس زمینه مناسب و هنرمندانه خود ویدیو، مخاطب چاره ای جز مجذوب شدن و مسحور شدن ندارد. به یاد داشته باشید که ویدیوها در زمینه جذب مشتری بی نظیر هستند، به همین دلیل با دیدن انواع تبلیغات که سعی در استفاده از طیف احساسی شما دارند، تعجب نکنید. بازاریابی ویدیویی راه آسانی برای برقراری ارتباط با مخاطبان است – حداقل از نظر احساسی – و آنها را با محصول خود درگیر نگه دارید. البته اگر درست انجام دهید همه اینها امکان پذیر است.

ویدیو ارزش دارد

به عبارت ساده، یک ویدیو از هر متن بازاریابی پراکنده در جهان ارزشمندتر است. بدیهی است که هزینه پول و انرژی که برای تولید یک ویدیوی با کیفیت صرف شده است بسیار ارزشمندتر از یک متن بازاریابی با کیفیت است. مخاطبان شما این را می‌دانند، به همین دلیل است که متوجه می‌شوند وقتی ویدیوها به زیبایی ساخته می‌شوند. اگر ویدیوی شما به زیبایی ساخته شده است، از مخاطبانتان انتظار داشته باشید که وقت، انرژی و توجه بیشتری به آن اختصاص دهند. اگر در مورد آن فکر کنید، واقعاً تعجب آور نیست که یک تبلیغات ویدیویی – یا به طور کلی بازاریابی ویدیویی – چنین استراتژی مؤثری باشد. به هر حال، غالب ترین حس افراد جنبه بصری آنهاست.

این مقاله را مطالعه کنید  اهمیت استراتژی دیجیتال مارکتینگ
5 مزیت بازاریابی ویدئویی برای یک کسب و کار
5 مزیت بازاریابی ویدئویی برای یک کسب و کار – کالج نوین

می‌تواند تبدیل و فروش را بهبود بخشد

اگر نمی‌دانستید، تبلیغات ویدیویی پتانسیل بالایی برای کسب درآمد زیادی برای شما دارد. با افزودن ویدیوهای محصولات خود در وب سایت خود، می توانید نرخ تبدیل خود را (این مشتریان بالقوه شما به مشتریان پولی تبدیل می شوند) تا 80 درصد افزایش دهید! همچنین، داده ها نشان می دهد که 74 درصد از افرادی که ویدیوی توضیحی درباره یک محصول را تماشا کرده اند آنها علاقه مند هستند، در نهایت محصول خاصی را خریداری کردند. این بدان معنی است که شما می توانید فروش خود را فقط با تولید ویدیوهایی که برای افرادی که به محصول یا خدمات برند شما علاقه مند هستند مفید و موثر باشد، افزایش دهید. با وارد کردن یک ویدیوی مفید در وب سایت خود، شانس بیشتری برای بهبود پایگاه داده مشتریان و افزایش مقدار پول نقدی که وارد شرکت شما می شود وجود دارد!

قابلیت جستجوی شما را افزایش می دهد

اکثر مردم و مشاغل از این موضوع آگاه نیستند. اما با قرار دادن ویدیوهای جاسازی شده در وب سایت شما، مدت زمانی که بازدیدکنندگان در آن صرف می کنند بیشتر می شود. این بدان معناست که نام تجاری شما توسط افراد مورد حمایت قرار می گیرد. افزایش ترافیک در سایت شما به گوگل این سیگنال را می دهد که محتوای خوبی دارید. علاوه بر این، این باعث می شود رتبه موتور جستجوی شما بالاتر رود. به‌علاوه، آمار نشان می‌دهد که وب‌سایت‌هایی که ویدیوهایی در خود دارند، ۵۳ برابر بیشتر در صفحه اول نتایج جستجوی Google نشان داده می‌شوند. این به این دلیل است که Google اکنون مالک YouTube است، که نشان می دهد ویدیوهای YouTube در وب سایت های شما می توانند به طور بالقوه به بهینه سازی موتور جستجوی شما کمک کنند. بازاریابی واقعاً به لطف پیشرفت فناوری راه طولانی را طی کرده است. برای کسانی که به استفاده از تولید ویدئو در استراتژی بازاریابی خود فکر می کنند، به خاطر داشته باشید که هنگام ایجاد آنها آسمان محدودیت دارد. فقط باید ذهن خود را باز کنید و با بهترین افراد در صنعت شروع به کار کنید!

این مقاله را مطالعه کنید  شش مزیت دیجیتال مارکتینگ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 4 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟