طراحی وب انتظارات در مقابل واقعیت

طراحی وب انتظارات در مقابل واقعیت

طراحی وب انتظارات در مقابل واقعیت ، طراحی وب و توسعه وب موضوع پیچیده ای است. دلیلش این است که مشتری اهمیتی نمی‌دهد که درک شما از اصول طراحی چقدر عمیق است، اگر طراحی برای او جذاب نباشد. و در چنین شرایطی، درگیری فقط یک مسئله زمان است.

طراحی وب انتظارات در مقابل واقعیت - کالج نوین
طراحی وب انتظارات در مقابل واقعیت – کالج نوین

بنابراین، ما با بررسی برخی از تصورات غلط رایج که در نهایت می‌توانند منجر به معضل انتظارات در مقابل واقعیت شوند، شروع می‌کنیم.

بودجه
آژانس طراحی وب سایت (واقعیت)
شرکت های طراحی وب با روحیه بشردوستانه آغشته نیستند. آنها وب سایت را با توجه به بودجه طراحی می کنند.

به عنوان مثال، طراحی و توسعه وب  برای یک وب سایت ساده می تواند از 5 تا 10 میلیون هزینه داشته باشد. همچنین از قانون اساسی پیروی می کند: آنچه را که برای آن پرداخت کرده اید، دریافت می کنید.

انتظارات مشتری
اکثر اوقات، مشتریان از یک طراح و توسعه دهنده وب در دبی می خواهند که یک وب سایت با توجه به بودجه مشخص و شاید کمتر از 5 میلیون بسازد. اما آنها انتظار چنین ویژگی هایی را در طراحی وب خود دارند که دو یا سه برابر آن بودجه داشته باشد.

دوره زمانی
آژانس طراحی وب سایت (واقعیت)
طراحی وب بازی کودکانه نیست. بسیاری از اصول پیچیده طراحی و دانش فنی هنگام طراحی یک وب سایت کاملا کاربردی وارد عمل می شوند.
ناگفته نماند که یک طراح و توسعه دهنده وب پروژه های بسیار دیگری نیز دارند. همه اینها باعث می شود که فرآیندی زمان بر باشد.

انتظارات مشتری
مشتریان می خواهند وب سایت خود را در کمترین زمان راه اندازی و اجرا کنند. و هیجان آنها قابل درک است.

این مقاله را مطالعه کنید  نکاتی برای افزایش امنیت وب سایت

بنابراین، در حالی که تاخیر در طراحی وب و فرآیند توسعه وب، مشتری را ناامید می کند، بهترین راه برای جلوگیری از این امر این است که یک تخمین تقریبی از زمان تکمیل پروژه به آنها ارائه دهید.

مهمتر از همه، این از سر و صداهای ضروری جلوگیری می کند و به طراح اجازه می دهد تا با سرعت خود کار کند.

نگهداری
آژانس طراحی وب سایت (واقعیت)
هنگامی که وب سایت راه اندازی و راه اندازی شد، این کار با موفقیت برای یک طراح و توسعه دهنده وب انجام می شود. اما افزونه ها و سایر افزونه های نصب شده در طول توسعه وب و طراحی وب نیاز به به روز رسانی به موقع دارند.

و این موضوع تحت مراقبت قرار می گیرد، که دامنه ای کاملاً متفاوت است که به زمان و تلاش جدی نیاز دارد.

انتظارات مشتری
در حالی که یک وب سایت برای عملکرد مناسب نیاز به نگهداری به موقع دارد، اما این کار یک توسعه دهنده وب نیست.
مگر اینکه مشتری مایل به پرداخت پول اضافی برای تعمیر و نگهداری باشد، هم توسعه دهنده و هم مشتری قرار است پس از اتمام توسعه وب یا طراحی راه خود را از هم جدا کنند.

انتظارات در مقابل واقعیت: بهترین راه برای جلوگیری از آن؟
در نتیجه، در این تضاد انتظارات در مقابل واقعیت، شما آژانسی می خواهید که از ابتدا با شما صادق باشد. آژانسی که هیچ امید یا توقع کاذبی به شما نمی دهد.

طراحی وب انتظارات در مقابل واقعیت کالج نوین تیمی از طراحان و توسعه دهندگان وب  است. و اگر به دنبال شرکتی هستید که طراحی وب خود را مطابق انتظار شما انجام دهد، به وب سایت ما سر بزنید و برای خود یک پیشنهاد قیمت بگیرید!

این مقاله را مطالعه کنید  چگونه یک طراحی وب خوب داشته باشیم؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − شش =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟