خلاصه طراحی وب: از کجا شروع کنیم

خلاصه طراحی وب: از کجا شروع کنیم

خلاصه طراحی وب: از کجا شروع کنیم ، با کمی تحقیق شروع کنید – به نحوه عملکرد سازمان های مشابه به صورت آنلاین نگاه کنید. سایت های آنها چه عملکردی دارند؟ آنها اطلاعات خود را چگونه ساختار می دهند؟ چه کارهایی را خوب انجام می دهند و نه چندان خوب؟

ایده خوبی است که چندین وب سایت آژانس های طراحی وب / دیجیتال را بررسی کنید، با آنها صحبت کنید، به نمونه کارهای آنها نگاه کنید، و در نظر بگیرید که چه چیزی به شما در تصمیم گیری کمک می کند، و اینکه آیا سؤالی وجود دارد که می خواهید بپرسید.

اگر این فرصت را دارید، همچنین ارزش دریافت بازخورد از کارکنان و کاربران در مورد وب سایت فعلی خود را دارد. این یک راه خوب برای یافتن نحوه استفاده از وب سایت شما در داخل و خارج است، یاد می گیرید که کدام مناطق محبوب تر هستند، و مشخص می کنید که مردم چه چیزی را دوست دارند و چه چیزی را دوست ندارند. شما همچنین باید به تجزیه و تحلیل وب سایت خود برای بینش بیشتر نگاه کنید.

 

چه چیزی در خلاصه وب سایت گنجانده شود- خلاصه طراحی وب: از کجا شروع کنیم

طول خلاصه شما مهم نیست، تا زمانی که اصول پروژه شما پوشش داده شود. اشکالی ندارد که هنوز همه چیز را ندانید – یک شرکت طراحی وب خوب می‌تواند به شما در تصمیم‌گیری، شفاف‌سازی مشخصات فنی و طراحی و انجام تحقیقات کاربر/ذینفعان در صورت نیاز کمک کند.

همچنین ایده خوبی است که فضایی برای انعطاف باقی بگذارید، زیرا آژانس شما ممکن است با ایده ها و امکانات هیجان انگیز زیادی همراه باشد!

این مقاله را مطالعه کنید  همه چیز درباره طراحی وب سایت
خلاصه طراحی وب: از کجا شروع کنیم
خلاصه طراحی وب: از کجا شروع کنیم – کالج نوین

خلاصه طراحی وب: از کجا شروع کنیم ، در اینجا راهنمایی در مورد مواردی که در خلاصه وب سایت خود بگنجانید آمده است:

مقدمه: یک آژانس وب چیزی در مورد شما نمی داند. ایده خوبی است که سازمان خود را معرفی کنید و کمی در مورد سوابق خود، کاری که انجام می دهید، مخاطبان هدف، بیانیه ماموریت / ارزش های خود و غیره توضیح دهید.
بودجه و مقیاس زمانی: دیدن آنچه آژانس‌های وب از نظر زمان و هزینه برای طراحی وب‌سایت شما نقل می‌کنند می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد، اما اگر دستورالعمل‌هایی ارائه دهید، انرژی زیادی را از هر دو طرف صرفه‌جویی می‌کند. طراحی وب کمی شبیه طراحی داخلی است – بسته به آنچه می خواهید و می توانید آن را با مشخصات و بودجه های مختلف انجام دهید! با شفاف بودن در این مورد، به طور قطعی خواهید دانست که آیا یک آژانس وب می تواند نیازهای بودجه و زمان بندی شما را برآورده کند یا خیر.
تصمیم گیرندگان: اگر تصمیم گیرندگان کلیدی وجود دارند که یک آژانس با آنها ارتباط برقرار می کند، مطمئن شوید که نام (ها)، عنوان شغلی (ها) و جزئیات تماس آنها را ذکر کنید.
فرآیند انتخاب: انتخاب یک آژانس طراحی سایت می تواند مانند فرآیند مصاحبه باشد. اگر برنامه‌های خاصی برای نحوه انتخاب آژانس خود دارید، برای مثال با درخواست برای ارسال پیشنهادها یا دعوت از آژانس‌ها برای ارائه ارائه، این اطلاعات را همراه با تاریخ‌ها/مهلت‌های مربوطه در گزارش خود بگنجانید.
وب‌سایت موجود: پیش‌زمینه‌ای را در وب‌سایت موجود خود ارائه دهید – مانند آنچه در مورد آن دوست دارید/نپسندید، و چه چیزی کار می‌کند / کار نمی‌کند. توضیح دهید که هدف وب سایت موجود چه بوده است و چرا فکر می کنید زمان تغییر فرا رسیده است. اینجاست که می‌توانید هر بازخورد مرتبطی را که از کاربران وب‌سایت دریافت می‌کنید، درج کنید.
نمای کلی وب سایت جدید: یک نمای کلی از دیدگاه خود برای وب سایت جدید خود، از جمله اهداف و مقاصد، و هرگونه تغییر در برند و/یا جهت سازمانی ارائه دهید. آنچه کارکنان و کاربران شما از وب سایت می خواهند نیز مفید است.
مشخصات طراحی: اینجا جایی است که شما بیان می کنید که دوست دارید وب سایت چگونه به نظر برسد، چه احساسی داشته باشد و چه ظاهری داشته باشد. چه طرح رنگی را دوست دارید؟ آیا دستورالعمل های برندینگ خاصی وجود دارد که باید رعایت شود؟ به این فکر کنید که از کجا می‌توانید تصاویر را برای وب‌سایت خود تهیه کنید – آیا قبلاً مجموعه‌ای دارید، آیا یک عکاس استخدام می‌کنید یا آیا برای تهیه عکس‌ها به آژانس نیاز دارید؟
وب‌سایت‌های نمونه: نمونه‌هایی از وب‌سایت‌های دیگر (به طور ایده‌آل از سازمان‌های مشابه) ارائه کنید تا به آژانس وب شما کمک کند آنچه را که دوست دارید و به دنبال آن هستید، تصور کند. همچنین برجسته کردن نمونه هایی از وب سایت ها یا ویژگی هایی که دوست ندارید می تواند بسیار مفید باشد.
ساختار: این نشان می دهد که صفحات شما چگونه چیده می شوند، مشخص می کند که اطلاعات کجا می روند و چه محتوایی باید برای هر صفحه جمع آوری شود. به این فکر کنید که سرفصل‌ها/صفحه‌های منوی سطح بالای شما چه خواهند بود و آیا ممکن است به صفحات فرعی یا بخش‌های فرعی نیاز داشته باشند.

این مقاله را مطالعه کنید  5 جنبه ضروری طراحی وب موثر

عملکرد: لیستی از قابلیت هایی که می خواهید در وب سایت تهیه کنید. به عنوان مثال، آیا می خواهید کلیپ های صوتی و تصویری، پرداخت آنلاین، فرم های ثبت نام، مناطق ورود عضویت، نقشه های موقعیت یا یکپارچه سازی پایگاه داده را داشته باشید؟ اگر CMS را ترجیح می دهید که می خواهید از آن استفاده کنید، می توانید آن را نیز در اینجا مشخص کنید.
تبلیغات: ایجاد یک وب سایت جدید هیچ ارزشی ندارد اگر در نظر نگیرید که چگونه به مخاطبان هدف شما دسترسی پیدا می کند. تبلیغات آنلاین می تواند مواردی مانند SEO، تبلیغات PPC، رسانه های اجتماعی، خبرنامه های الکترونیکی و غیره را پوشش دهد.
تعمیر و نگهداری: در نهایت، به آینده نگاه کنید. چگونه وب سایت خود را به روز نگه می دارید و تغییرات/به روز رسانی های مداوم ایجاد می کنید؟ نگهداری از یک وب سایت برای حفظ امنیت و عملکرد بهینه آن بسیار مهم است، بنابراین در نظر بگیرید که آیا این کاری است که می توانید در خانه انجام دهید یا اینکه به پشتیبانی مداوم از یک آژانس دیجیتال نیاز دارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − 2 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟