نحوه نوشتن طراحی وب سایت برای پروپوزال

نحوه نوشتن طراحی وب سایت برای پروپوزال

نحوه نوشتن طراحی وب سایت برای پروپوزال ، تهیه پیش نویس درخواست پروپوزال می تواند فرآیندی خسته کننده و خسته کننده باشد. شرکت‌هایی که به دنبال فروشنده هستند، اغلب چک‌لیست‌های جامع حاوی اطلاعات و/یا سؤالات خشک می‌نویسند. در حالی که برخی از این جزئیات خشک اغلب یک ضرورت هستند، RFP در کل نباید شبیه چیزی باشد که توسط IRS صادر شده است. RFP در حالت ایده آل باید به عنوان فرصتی برای شما باشد تا تصاویر واضحی از نحوه نمایش آنلاین خود یا شرکتتان ایجاد کنید. با انتقال این مفاهیم به توسعه دهندگان، به خوبی می توانید ببینید که چگونه آنها می توانند از تخصص خود برای زنده کردن رویاهای وب شما استفاده کنند.

نحوه نوشتن درخواست طراحی وب سایت برای پروپوزال

توجه: ما یک کتاب الکترونیکی ساده برای نحوه نوشتن RFP طراحی وب سایت ایجاد کردیم – با خیال راحت آن را دانلود کنید.

نحوه نوشتن طراحی وب سایت برای پروپوزال
نحوه نوشتن طراحی وب سایت برای پروپوزال – کالج نوین

مراحل زیر شما را راهنمایی می کند که چگونه می توانید به راحتی یک RFP عملی ایجاد کنید که به توسعه دهنده اجازه می دهد تا به بهترین نحو نشان دهد که چگونه قابلیت های خود با دیدگاه شما هماهنگ است.

تحقیق – گشت و گذار در شبکه و کاوش در زمینه های طراحی وب که شما را هیجان زده می کند. سایت ها را با هم مقایسه کنید و تصمیم بگیرید که کدام قالب به بهترین شکل کسب و کار شما را نشان می دهد. تمام یافته های خود را برای گفتگو با توسعه دهنده خود ذخیره کنید.

شرکت – به توسعه دهندگان احساسی از ماهیت شرکت خود ارائه دهید تا بتوانند راه هایی را برای درخشش نقاط قوت اصلی شما از طریق وب سایت شما پیشنهاد کنند. برخی از موارد ذکر شده ممکن است ماموریت، فرهنگ، مشتریان، محصولات/خدمات، مزیت رقابتی و مسیر حرکت باشد.

این مقاله را مطالعه کنید  اصول طراحی سایت برنده

مخاطب – به طراحان اجازه دهید بدانند چه کسی وب سایت را مشاهده خواهد کرد تا بتوانند پیشنهادات خود را با این آمار جمعیتی تنظیم کنند. برخی از مناطقی که در اینجا باید جستجو کرد عبارتند از مشتریان، مشتریان مورد نظر و کارمندان.

بررسی اجمالی پروژه – این بخش از یک RFP، طراحان را در موقعیتی قرار می دهد که به شما پیشنهادات هدفمند در مورد جنبه های فنی پروژه شما ارائه دهند. برخی از اجزای یک نمای کلی پروژه ممکن است شامل انواع محتوا / سازمان، عملکردها، تجارت الکترونیک، ادغام فناوری و اهداف بازاریابی باشد.

تیم – توسعه‌دهندگان می‌خواهند بدانند چه کسانی درگیر هستند و چه کمک‌هایی دارند. به آنها اجازه دهید بدانند چه کسی در تصمیم گیری کمک خواهد کرد و همه طرف های درگیر که خارج از آژانس طراحی وب هستند را شناسایی کنید.

زمان بندی – برخی از عوامل زمانی کلیدی ممکن است شامل تاریخ شروع پروژه، تاریخ راه اندازی وب سایت و هر نقطه عطف اصلی در فرآیند توسعه باشد.

آینده – بسیار شبیه به یک محصول ملموس با قطعات متحرک زیاد (مثلاً یک ماشین)، هنگامی که یک وب سایت ساخته می شود، باید نگهداری شود تا به طور موثر به هدف خود عمل کند. به توسعه دهنده اطلاع دهید که پس از راه اندازی سایت چه خدمات پشتیبانی می خواهید.

بودجه بندی – محدودیت های مالی و محدوده قیمت خود را تعیین کنید. این به شما کمک می کند تا فروشندگان با کیفیت مناسب را جذب کنید.

توسعه‌دهنده – برای توسعه‌دهنده وب آینده خود سؤالاتی مطرح کنید تا در هنگام ارائه پیشنهاد، موقعیت بهتری برای سنجش توانایی‌های آنها داشته باشید. برخی از مواردی که به طور بالقوه می توان به آنها اشاره کرد، تخصص ها، مزیت رقابتی، مشتریان و نمونه کار آنها است.

این مقاله را مطالعه کنید  6 نکته طراحی وب برای یک سایت برجسته

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 4 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟