توسعه طراحی وب سایت برای نتایج موتور جستجو

توسعه طراحی وب سایت برای نتایج موتور جستجو

توسعه طراحی وب سایت برای نتایج موتور جستجو ، طراحی سایت یکی از اجزای جدایی ناپذیر توسعه وب سایت است. علاوه بر اینکه ظاهر خوبی به وب سایت شما می دهد، تصور خوبی از شرکت شما به بازدیدکنندگان وب سایت شما می دهد. امروزه تصور می شود که یک وب سایت خوب نشان دهنده وضعیت شرکت است. حتما این ضرب المثل را شنیده اید که «تأثیر اول، آخرین تأثیر است». به همین ترتیب، هر زمان که کسی از یک وب‌سایت بازدید می‌کند، این صفحه اصلی است که بازدیدکنندگان را وادار می‌کند که در بازدیدکنندگان اضطراب ایجاد کند تا به عمق وب‌سایت بروند. می توان گفت که صفحه اصلی صفحه اصلی است که تأثیر خوبی بر بازدیدکنندگان می گذارد و آنها را وادار می کند تا به صفحات بعدی وب سایت بروند. صفحه اصلی شامل مطالب و تصاویر متحرک است که در مورد شرکت توضیح می دهد. ترکیب رنگ های مورد استفاده در طراحی باید نظر مشتریان را جلب کند.

توسعه طراحی وب سایت برای نتایج موتور جستجو
توسعه طراحی وب سایت برای نتایج موتور جستجو – کالج نوین

توسعه طراحی وب سایت برای نتایج موتور جستجو

توسعه وب سایت شامل برنامه های رسانه های اجتماعی و بهینه سازی موتورهای جستجو است. برنامه رسانه های اجتماعی شامل فیس بوک، توییتر و گوگل +، یو تیوب و بسیاری موارد دیگر است. این رسانه های اجتماعی نقش مهمی در بازاریابی وب سایت شما دارند. همه می دانند که امروزه مردم به شدت با رسانه های اجتماعی درگیر هستند. همانطور که بازاریابی وب سایت ها در این سایت های رسانه های اجتماعی انجام می شود، افرادی که از این رسانه های اجتماعی بازدید می کنند با آن وب سایت آشنا می شوند. آنها به طور مرتب از این رسانه های اجتماعی بازدید می کنند. نمونه کامل این رسانه ها فیسبوک است. در اینجا تبلیغات متعددی از شرکت های مختلف و مواردی که مردم به آنها داده اند را می یابیم. بنابراین به جذب ترافیک به وب سایت شما نیز کمک می کند و بنابراین، وب سایت به صفحه اول صفحات نتایج موتور جستجو منتقل می شود. به طور خلاصه، بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو را انجام می دهد.

این مقاله را مطالعه کنید  6 اصل برتر طراحی وب سایت پایدار

حالا برای شما مثالی می زنم تا بتوانید این مفهوم را به راحتی درک کنید. من یک رستوران دارم و به یک وب سایت نیاز داشتم تا افراد بیشتری بتوانند با رستوران من آشنا شوند و بازاریابی را تقویت کنند. همچنین می خواستم نحوه ارائه خدمات را بهبود بخشم. برای این منظور به دنبال یک شرکت طراحی سایت بودم که بعد از آن با شرکت برند وب دایرکت مواجه شدم، شرکتی که با موفقیت در حال طراحی سایت برای شرکت های مختلف است.

من با آنها تماس گرفتم و شرایطم را برای وب سایت توضیح دادم. ما معامله کردیم و به قیمتی رسیدیم که به گفته من برای وب سایت من مناسب بود و همچنین برای من مقرون به صرفه بود. من می دانستم که این صفحه اصلی است که آنها را ترغیب می کند تا به عمق وب سایت بروند. بنابراین من از آنها خواستم یک صفحه اصلی ایجاد کنند که بتواند به راحتی افراد را جذب کند و بتواند آن بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل کند. وقتی صفحه اصلی نسخه آزمایشی را ظرف یک روز دریافت کردم شگفت زده شدم. طراحی بسیار بهتر از انتظار من بود. این توقع من را نسبت به آنها افزایش داد. پس از طراحی وب سایت، دیدم که برخی از صفحات آن طور که می خواستم دقیق هستند و برخی از آنها بسیار بهتر از انتظار من بودند. من تحت تاثیر کار این شرکت قرار گرفتم.

توسعه وب سایت من بسیار خوب بود. آنها همچنین یک صفحه فن فیس بوک برای وب سایت من ایجاد کردند تا بتوانم به راحتی بازاریابی وب سایت خود را انجام دهم. افرادی که از صفحه من بازدید می کنند آن را دوست داشتند. این بازدیدها را به وب سایت های من آورد و وب سایت من در صفحات اولیه نتایج جستجو به بالا منتقل شد. به طور خلاصه، سئوی وب سایت من را انجام می دهد و برای وب سایت من لازم بود که اگر کسی به دنبال رستوران باشد، وب سایت رستوران من در صفحه اول ظاهر می شود. آنها همچنین در آپلود ویدیوها در رستوران من در یوتیوب کمک کردند. بازاریابی وب سایت من بسیار خوب کار کرد و من توانستم آن را در عرض چند ماه پس از راه اندازی وب سایت ببینم.

این مقاله را مطالعه کنید  10 عنصر موثر در طراحی وب سایت

کار با برند وب دایرکت برای من واقعا فوق العاده بود. من هرگز کسی را ندیده بودم که با این فداکاری کار کند. آنها همیشه تمایل دارند کار خود را در زمان معین به پایان برسانند و کار خود را کامل کنند. از طراحی تا توسعه، همه چیز بسیار حرفه ای بود. من همچنین می خواهم از کارکنان آنها برای رفتار دوستانه تشکر کنم. اگر فرصتی پیدا کنم که وب سایت دیگری برای رستوران خود بسازم، مطمئناً دوباره با آنها کار خواهم کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 4 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟