طراحی وب سایت در دیجیتال مارکتینگ

طراحی وب سایت در دیجیتال مارکتینگ

طراحی وب سایت در دیجیتال مارکتینگ ، در عصر دیجیتال امروزی، برندها برای رشد کسب و کار خود به یک وب سایت با طراحی دقیق نیاز دارند. روزهایی که داشتن یک وب سایت اسکلت و پر کردن آن با مقالات حاوی کلمات کلیدی کارساز بود، گذشته است. اکنون، وب‌سایت‌ها باید بتوانند یک تجربه کاربری مثبت (UX) را در قالب یک طراحی زیبا و بصری ارائه دهند.

به خاطر داشته باشید که وب سایت شما مکانی است که مشتریان احتمالی در مورد کسب و کار شما اطلاعات بیشتری کسب می کنند. برای دیگران، این اولین نقطه تماس آنها با شما است. همچنین جایی است که شما سرنخ های پایین قیف را پرورش می دهید تا بتوانید آنها را به مشتریان واقعی تبدیل کنید.

به طور خلاصه، وب سایت شما یک ابزار بازاریابی عالی است که مزایای زیادی را ارائه می دهد. هر آژانس دیجیتال مارکتینگ 100٪ موافق است.

هیچ کس دوست ندارد در یک وب سایت کثیف بماند که در آن باید بفهمد روی چه چیزی کلیک کند. فقط یک یا دو دقیقه طول می کشد تا آنها را ترک کنند و به وب سایت دیگری که به احتمال زیاد سایت رقیب شما است سر بزنند. این مطمئنا آخرین چیزی است که می خواهید اتفاق بیفتد.

به همین دلیل است که طراحی وب باید بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی دیجیتال مارکتینگ شما باشد.

در این مقاله متوجه خواهید شد که طراحی وب سایت شما چقدر بر کسب و کار شما تأثیرگذار است و چگونه می تواند به موفقیت آن نه تنها به صورت آنلاین، بلکه آفلاین نیز کمک کند. ما پنج مزیت داشتن یک وب سایت خوش ساخت را جمع آوری کرده ایم که به شما انگیزه می دهد تا در اسرع وقت وب سایت خود را دوباره طراحی کنید.

طراحی وب سایت در دیجیتال مارکتینگ
طراحی وب سایت در دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

چرا طراحی وب سایت در دیجیتال مارکتینگ بسیار مهم است؟

1. طراحی وب شما تاثیر ماندگاری بر جای می گذارد

در اینجا یک واقعیت وجود دارد: اولین برداشت‌ها می‌تواند باعث ایجاد یا شکست یک برند شود. و با توجه به اینکه وب‌سایت شما اولین نقطه تماس برای اکثر مشتریان بالقوه شما است، قطعاً می‌خواهید آن را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید – راهی که بازدیدکنندگان شما را برای پیمایش هیجان‌زده کند.

این مقاله را مطالعه کنید  ابزارهای دیجیتال مارکتینگ

50 میلی ثانیه این تمام چیزی است که مردم برای ایجاد اولین برداشت از طراحی وب سایت شما نیاز دارند. به محض اینکه پا بر روی ملک مجازی شما بگذارند، تصوری از برند و تصویر شما ایجاد خواهند کرد. اگر طراحی وب شما هیچ احساس مثبتی را برانگیزد، تصور بدی ایجاد می کند و بر تجارت شما تأثیر می گذارد.

برنده شدن در مخاطبان هدف به این معنی است که باید بهترین پای خود را به جلو نشان دهید. در این مورد، شما باید هر کاری که می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که طراحی وب شما آنها را مجذوب خود می کند. هدف شما این است که وب سایت شما منعکس کننده شخصیت شما به عنوان یک برند باشد.

2. طراحی وب شما به شما کمک می کند تا تبدیل های خود را افزایش دهید- طراحی وب سایت در دیجیتال مارکتینگ

یک طراحی وب خوب در افزایش نرخ تبدیل موثر است. طراحی وب شما، زمانی که به درستی برای تبدیل بهینه شود، می تواند مستقیماً بر نرخ تبدیل کلی شما تأثیر بگذارد.

وب‌سایت‌هایی که از نظر بصری جذاب هستند و ساختار ناوبری یکپارچه ارائه می‌دهند، بازدیدکنندگان را به مرور بقیه سوق می‌دهند، که در نهایت منجر به تبدیل‌های بیشتر از نظر فروش و اشتراک می‌شود.

از سوی دیگر، وب‌سایت‌هایی که تجربه کاربری ضعیفی ارائه می‌کنند و برای چشمان چندان خوشایند نیستند، تمایل دارند کاربران را از کاوش بیشتر بازدارند. آنها علاقه خود را به وب سایت از دست می دهند و به وب سایت دیگری باز می گردند، به این معنی که نمی توانند اطلاعات بیشتری در مورد برند بیاموزند. و بنابراین، تبدیل آنها دیگر برای برند امکان پذیر نیست.

نکته کلیدی حفظ تعادل بین سادگی و عملکرد است. اگر نرخ تبدیل وب سایت خود را در نظر می گیرید، باید مراقب باشید که طراحی شما به اندازه کافی ساده باشد تا UX را برآورده کند اما به اندازه کافی پیچیده باشد تا بهینه سازی نرخ تبدیل (CRO) را برآورده کند.

پیچیده کردن طراحی خود برای دستیابی به عملکرد بالا هرگز ایده عاقلانه ای نیست، زیرا سرعت وب سایت شما را کاهش می دهد. ساده نگه داشتن آن نیز هیچ لطفی به شما نخواهد کرد. بازدیدکنندگان شما احتمالاً آن را خسته کننده می یابند و شانس شما را برای تبدیل آنها از بین می برد.

اگرچه ایده راه حل قالب وب سایت ساده و مقرون به صرفه به نظر می رسد، اما در واقع می تواند تأثیر منفی بر تجربه کاربر و نرخ تبدیل کلی داشته باشد. بنابراین، تا آنجا که می خواهید میانبر را انتخاب کنید، بهتر است این کار را نکنید.

طراحی وب سایت در دیجیتال مارکتینگ
طراحی وب سایت در دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

3. طراحی وب شما با سئو همراه است- طراحی وب سایت در دیجیتال مارکتینگ

یک طراحی وب خوب نقش اساسی در موفقیت یک وب سایت دارد. با این حال، این بهینه سازی موتور جستجو (SEO) است که افراد را به وب سایت جذب می کند. آنها را با هم جفت کنید و وب سایت شما به سمت بالا در راه است.

این مقاله را مطالعه کنید  در مورد دیجیتال مارکتینگ

بسیاری از بازاریابان دیجیتال این تصور را دارند که عناصر طراحی وب هیچ ارتباطی با رتبه بندی موتورهای جستجو ندارند. چیزی که آنها متوجه نمی شوند این است که طراحی وب در واقع به بهبود رتبه بندی کمک می کند.

اگر شما یکی از آن بازاریابان هستید، وقت آن رسیده که این فرض را تغییر دهید.

خیلی ساده است، واقعاً: طراحی خوب رتبه وب سایت را افزایش می دهد، طراحی بد آن را پایین می آورد. هنگامی که گوگل و سایر موتورهای جستجو ببینند که سایت شما از بهترین شیوه های سئو و وب سایت پیروی می کند، با بالا بردن رتبه شما به شما پاداش می دهند.

نکته دیگری که باید به خاطر داشته باشید این است که گوگل وب سایت هایی را دوست دارد که تجربه کاربری دلپذیری را ارائه می دهند. ربات‌های آن‌ها روز به روز هوشمندتر و هوشمندتر می‌شوند و با دیدن یک طراحی وب بصری می‌شناسند. در واقع، تقلید از تجربه کاربر انسانی چیزی است که آنها قبلاً بر آن مسلط شده اند.

به عنوان مثال، اگر انسان ها وب سایت خاصی را به دلیل سرعت بارگذاری پایین، محتوای قدیمی و ناوبری خسته کننده آن دوست نداشته باشند، ربات ها نیز همین احساس را خواهند داشت. در حالی که کاربران انسانی در نهایت صفحه را ترک می کنند، ربات ها شما را با رتبه ضعیف مجازات می کنند.

تجربه کاربری به یک سرمایه گذاری بزرگ برای برندها تبدیل شده است. مردم انتظار دارند یک وب سایت معتبر و شهودی داشته باشد که نه تنها دیدگاه برند، بلکه دیدگاه و سطح خدمات آن را نیز منعکس کند. تست A/B و تست کاربر، برنامه های استراتژیکی هستند که تجربه کاربری ایده آلی را که همه به دنبال آن هستند، تضمین می کنند.

4. طراحی وب شما به شما امکان می دهد از رقبای خود متمایز شوید

باز هم، طراحی وب شما باید نشان دهنده شخصیت شما به عنوان یک برند باشد. هرچه منحصر به فردتر باشید، مخاطبان هدف شما بیشتر می خواهند درباره شما بدانند.

به همین دلیل است که هنگام طراحی وب سایت خود باید به خودتان وفادار بمانید. منظور ما از آن این است که به جای پیروی از کارهایی که همه در صنعت شما انجام می دهند، به اصول خود پایبند بمانید – و البته، تا حد ممکن متمایز نگه داشتن طراحی خود.

همچنین، شما می خواهید هر از چند گاهی وب سایت خود را به روز کنید. در حالی که شکی وجود ندارد که گذاشتن یک تأثیر معنادار راهی عالی برای شروع کار با مشتریان بالقوه شما است، هنوز هم مهم است که آن را ارتقا دهید، به خصوص که طراحی وب همیشه در دنیای تجارت در حال پیشرفت است.

این مقاله را مطالعه کنید  5 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ برای تجارت

برای اینکه واقعاً از رقبای خود متمایز شوید و از رقبای خود پیشی بگیرید، وب سایت شما باید از جدیدترین ویژگی های طراحی وب استفاده کند – باید UX پویا ارائه دهد، روی همه انواع دستگاه های تلفن همراه به درستی کار کند و با منحصر به فرد خود سر و صدای زیادی ایجاد کند. مفهوم

برندسازی قوی و استفاده مداوم از فونت‌ها، رنگ‌ها و طرح‌بندی، شما را از سایر بخش‌ها متمایز می‌کند و باعث می‌شود مردم در مورد برند شما مجذوب شوند. آنها به راحتی شما را به یاد خواهند آورد، و حتی ممکن است شما اولین نامی باشید که وقتی به محصولی که شما ارائه می دهید فکر می کنند به ذهنشان خطور می کند.

طراحی وب سایت در دیجیتال مارکتینگ
طراحی وب سایت در دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

5. طراحی وب شما به شما کمک می کند تا با بازدیدکنندگان خود اعتماد کنید

وب سایتی با طراحی وب تمیز و منظم، و همچنین محتوای ارزشمند و به روز، بیش از حد از نظر مردم قابل اعتماد و معتبر است. به بازدیدکنندگان اجازه می دهد هر گونه رزروی را که در مورد کسب و کار دارند پاک کنند و در عوض با آنها پیوند برقرار کنند.

اگر مخاطبان شما همه چیز را در مورد طراحی وب شما دوست دارند، از ظاهر و عملکرد آن، این تصور را از شما به عنوان برندی که می توانند کاملاً حمایت کنند و روی آن حساب کنند، شکل خواهند داد. آنها صفحات شما را کاوش می کنند و به خود فرصتی می دهند تا با شما و آنچه ارائه می دهید آشنا شوند.

برعکس، وب‌سایتی که حالات بدی ایجاد می‌کند، فقط بازدیدکنندگان را از خود دور می‌کند. اگر سایت شما درهم و برهم است و دارای چندین عنصر است که افراد را از بین می برد (مانند تصاویر زشت یا نامربوط، محتوایی که خواندن یا درک آن سخت است، و پیام های نامشخص نامشخص)، امید خود را برای تبدیل آنها به مشتریان پولی از بین خواهید برد.

تأثیر برند در ساختن یک برند، بخش مهمی است، به‌خصوص اگر برای نسل هزاره و ژنرال Z بازاریابی می‌کنید. این دو نسل برندهایی را می‌خواهند که بتوانند با آن‌ها ارتباط برقرار کنند، مارک‌هایی که احساس خوبی در ارتباط با آنها ایجاد می‌کند.

تقویت روابط خود با درگیر کردن مخاطبان با وب سایت خود، شانس شما را برای تبدیل آنها به مدافعان افزایش می دهد. در عین حال، به اشتراک گذاری لینک آن در رسانه های اجتماعی شما می تواند به راحتی فالوورهای رسانه های اجتماعی شما را افزایش دهد.

به نوبه خود، زمانی که شما در حال راه‌اندازی محصولات جدید، حفظ ماندگاری، به دست آوردن مشتریان بالقوه و مشتریان جدید از طریق شفاهی، و تأثیرگذاری بر سود کلی هستید، بسیار کمک می‌کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − شش =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟