روند طراحی وب سایت

روند طراحی وب سایت

روند طراحی وب سایت ، در آخرین وبلاگ خود، فلوت های شامپاین خود را به بهترین گرایش های طراحی وب سال رساندیم – و آیا این یک مورد عالی نبود! بنابراین برای اولین وبلاگ ما در سال جدید، چه چیزی بهتر از روند طراحی وب در سال 2016 تمرکز کنیم؟ بدون ترتیب خاصی، اینها روندهایی هستند که ما فکر می کنیم طی 12 ماه آینده (حداقل) دنیای طراحی وب را طوفانی خواهند کرد – و ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا برخی از آنها را در پروژه های جدید هیجان انگیز خود پیاده سازی کنیم!

 

روند طراحی وب سایت

بازگشت به دهه 80
سال 2016 می تواند سالی باشد که رنگ های بزرگ، بد و جسورانه دهه 80 باز می گردند. در واقع، ما قبلاً به نمونه‌های عالی اشاره کرده‌ایم که چگونه رنگ‌های روشن و جسورانه (از جمله نئون‌ها!)، همراه با روند طراحی تخت قهرمان سال 2015 در حال تسخیر شدن هستند – و به نوعی در حال بررسی آن هستیم. یکی دیگر از روندهای الهام گرفته از دهه 80 که ظاهر شده است، پیکسل سازی است، نه تنها در فونت، بلکه در عکاسی نیز. قطعا در سال 2016 باید تماشا کرد.

روند طراحی وب سایت
روند طراحی وب سایت – کالج نوین

تایپوگرافی + دستخط
شاید قصیده ای برای وجود فیزیکی ما که با زندگی آنلاین ما ادغام می شود، گرایش های تایپوگرافی همگی به سمت دست خط، دست خط و دست خط بیشتر اشاره دارند. این گرایش فونت شخصی سازی شده قبلاً در سال 2015 رشد کرده است و سال 2016 سالی است که شاهد ظاهر شدن آن در لوگوها، کارت های ویزیت و وب سایت ها خواهیم بود. دلیل اینکه همه ما طرفدار گرایش دست خط هستیم؟ شخصی، ملموس است، و از نظر زیبایی شناختی بسیار زیباست – به خصوص وقتی به روش هایی مانند اینها استفاده می شود…

این مقاله را مطالعه کنید  دلایل دریافت خدمات طراحی وب سایت

مینیمالیسم به حداکثر رسیده است
ما طراحی وب صاف و فونت‌های نازک را در آخرین وبلاگ خود پوشش دادیم، اما شایعه‌ای که در خیابان وجود دارد این است که مینیمالیسم حتی بیشتر می‌شود… مینیمالیستی، اگر بخواهید. بنابراین امسال، ما با چندین پاراگراف متن خداحافظی خواهیم کرد و به صفحات تمیز و تقریباً واضح با حداقل اطلاعات سلام خواهیم کرد. این روند به کاربر مزه تجربه ای را که باید در سایت داشته باشد، می دهد، در حالی که به او اجازه می دهد از تخیل خود استفاده کند و در حالت ایده آل او را تشنه چیزهای بیشتری می کند! این روند در حال حاضر بیشترین تأثیر را ایجاد می کند زیرا طراحان وب واقعاً هر چه بیشتر مانترا را قبول کنند.

طراحی مبتنی بر کارت
یک قدم بالاتر از استفاده از کاشی ها در طراحی وب – تقریباً در همه جا در سال 2015 دیده شد، طراحی مبتنی بر کارت عنصر عمیق تری از طراحی وب است که دارای عملکرد و امکان تعامل است. ویژگی کارت این فرصت را به سایت می دهد تا اطلاعات بیشتری را در اختیار کاربر قرار دهد، به عنوان مثال برای اطلاعات بیشتر کارت را به راحتی ورق بزنید یا نگه دارید یا یک دعوت اولیه برای انجام کارهای بیشتر در سایت. ما پیش‌بینی می‌کنیم که این ویژگی نحوه خرید آنلاین ما را تغییر می‌دهد، یعنی از پیمایش دور می‌شویم و ویژگی مشاهده سریع را بیشتر می‌کنیم.

انیمیشن SVG
انیمیشن SVG برای درک واقعی کمی جانوری است، اما به طور خلاصه، به ما اجازه می دهد با فلش خداحافظی کنیم و به انیمیشن های غنی، روان و بدون درز سلام کنیم. پیش بینی می شود که SVG مشکلات سازگاری مرورگر وب و همچنین مشکلات عملکرد را حل کند. بنابراین آن انیمیشن های شگفت انگیز برای همه جان می گیرند تا بالاخره ببینند! برای اینکه احساسی نسبت به این روند داشته باشید، سایت‌هایی که در اواخر سال 2015 برای انیمیشن SVG عالی شناخته شدند را می‌توانید در اینجا در وب‌سایت AWWARDS پیدا کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  6 مرحله از فرآیند طراحی و توسعه وب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 16 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟