اهمیت طراحی وب سایت در خدمات دیجیتال مارکتینگ

اهمیت طراحی وب سایت در خدمات دیجیتال مارکتینگ

اهمیت طراحی وب سایت در خدمات دیجیتال مارکتینگ ، وب سایت شما نمایندگی محصولات یا خدماتی است که ارائه می دهید. این مکانی است که اکثر مردم برای تجارت با شما در تعامل هستند. تنها زمانی معنا پیدا می کند که به جلو بیایید، با مخاطبان خود تعامل داشته باشید و عطش آنها را با نیازهایشان ارضا کنید.

حتی اگر بازاریابی یا فعالیت آفلاین انجام دهید، به احتمال زیاد کاربران را به وب سایت شما می فرستد. خواه در مورد خرید محصول باشد یا استفاده از خدمات یا رزرو، یا دریافت اطلاعات تماس.

وقتی صحبت از طراحی وب به میان می‌آید، متشکل از متغیرهای زیادی مانند طرح‌بندی، محتوا، گرافیک، بهینه‌سازی موتور جستجو و بهینه‌سازی نرخ تبدیل است. در حالی که طراحی وب بخش مهم و ضروری از تلاش های تبلیغاتی شما است، بسیاری از کسب و کارها فراموش می کنند که این تنها بخشی از یک طرح کلی دیجیتال مارکتینگ است و باید از نظر ظاهر، احساس و هدف با سایر تلاش های بازاریابی شما مانند PPC – Pay Per Click سازگار باشد. تبلیغات.

وب سایت شما یک ابزار بازاریابی عالی است که چندین مزیت را ارائه می دهد.

در این عصر دیجیتال، بسیاری از مشاغل و برندها به اهمیت بازاریابی دیجیتال پی برده اند و شروع به طراحی مجدد وب سایت خود نیز کرده اند. اما بگذارید صادقانه بگویم، این باعث افزایش رتبه شما در نتایج جستجو نمی شود، اما مطمئناً نرخ پرش را افزایش می دهد.

پیش از این، وب سایت ها به گونه ای طراحی می شدند که تنها یک یا دو جنبه از نیازهای بازاریابی دیجیتال را برآورده کنند. با این حال، خدمات دیجیتال مارکتینگ مردم را از تغییرات لازم در وب سایت ها آگاه کرده است. ما به عنوان بهترین شرکت بازاریابی دیجیتال، The One Technologies، می دانیم که چگونه از طراحی وب به عنوان یک استراتژی بازاریابی دیجیتال موثر استفاده کنیم.

این مقاله را مطالعه کنید  مزایای دیجیتال مارکتینگ در تجارت 2020 چیست؟
اهمیت طراحی وب سایت در خدمات دیجیتال مارکتینگ
اهمیت طراحی وب سایت در خدمات دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

تاثیر طراحی وب سایت بر استراتژی بازاریابی دیجیتال

یک وب سایت با طراحی و نگهداری خوب به عنوان قلب عملیات تجاری و تلاش های بازاریابی شما عمل می کند. پس از گذراندن چندین فاکتور از برنامه بازاریابی دیجیتال، وب سایت شما می تواند به شما کمک کند تا تمام آن اهداف بازاریابی و کسب و کار را به طور موثر برآورده کنید.

بهینه سازی موتور جستجو

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) بزرگترین دلیل برای طراحی مجدد وب سایت است. با این حال، بسیاری از مردم فکر می کنند که عناصر طراحی وب سایت تمام عوامل رتبه بندی را که به رتبه بندی بهتر کمک می کنند، حفظ نمی کنند. هر زمان که یک به‌روزرسانی بزرگ از طرف Google وجود داشته باشد و تأثیر آن بر رتبه‌بندی تأثیر بگذارد. مردم تمایل دارند وب سایت خود را دوباره طراحی کنند.

برای درک پل بین طراحی وب و بازاریابی، نگاهی به محتوای تکراری بیندازید. استراتژی بازاریابی دیجیتال با الگوریتم گوگل هماهنگ است. هر زمان که یک وب سایت توسعه می دهید یا برای آن محتوا می نویسید، مطمئن شوید که محتوای شما تکراری نیست. زیرا گوگل از محتوای تکراری متنفر است.

این نوع تکرار محتوا را در طراحی وب سایت تجارت الکترونیک خواهید دید که در آن محصولات با توضیحات محتوای مشابه با تفاوت های جزئی در مشخصات در همان صفحه نمایش داده می شوند. این در چشم گوگل یا هر موتور جستجو تکراری به نظر می رسد. شما می توانید با داشتن صفحات مجزا برای هر محصول با توضیحات مشابه از این تکرار محتوا جلوگیری کنید و شبهات مربوط به محتوای تکراری را برطرف کنید.

اگر به طراحی بک‌اند یک وب‌سایت نگاه کنیم، معمولاً توضیحات متا، تگ‌های Alt و موارد مشابه را اضافه نمی‌کنیم. اینها عناصر سئو هستند. بنابراین لازم است که در طراحی خود گنجانده شود.

بهینه سازی نرخ تبدیل (CRO)- اهمیت طراحی وب سایت در خدمات دیجیتال مارکتینگ

طراحی وب سایت بر روی تبدیل تاثیر می گذارد. طراحی بهتر می تواند منجر به بهینه سازی بهتر نرخ تبدیل شود. ظاهر وب سایت نشان دهنده میزان قابل اعتماد بودن وب سایت شما است و این به اعتبار آن مربوط می شود. به همین دلیل است که دو حوزه وجود دارد که باید در نظر گرفته شود – اقتدار و سادگی.

این مقاله را مطالعه کنید  قالب طرح دیجیتال مارکتینگ چیست؟

در حال حاضر، طراحی باید ساده اما با عملکرد بالا نگه داشته شود. انجام کار آسان نیست، اما اگر طراحی را برای دستیابی به عملکرد بالا پیچیده کنید، سرعت وب سایت را کاهش می دهد و اگر آن را خیلی ساده نگه دارید. کاربران آن را جالب نخواهند یافت و در نهایت مشتریان خود را از دست خواهید داد.

شما باید تعادل بین سادگی و عملکرد را حفظ کنید. بنابراین هیچ یک از عناصر تحت تأثیر قرار نمی گیرند. اگر نرخ تبدیل وب سایت خود را در نظر می گیرید، باید اطمینان حاصل کنید که طراحی شما به اندازه کافی ساده است که UX را برآورده کند اما به اندازه کافی پیچیده است که CRO را راضی کند.

تجربه کاربری (UX)

هر زمان که قصد طراحی یک وب سایت و تصویر برند را دارید، همیشه کاربران را در نظر داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما کاربر پسند است، در غیر این صورت، ترافیک کسب نخواهید کرد.

همانطور که می دانیم طراحی وب سایت تاثیر زیادی بر UX بازدیدکنندگان شما دارد. هر زمان که یک وب سایت طراحی می کنید، مطمئن شوید که کاربران به راحتی می توانند روی همه پیوندهای وب سایت شما کلیک کنند و از سرعت بارگذاری وب سایت خود مطمئن شوید. وب سایت باید به درستی نمایش داده شود حتی اگر در مرورگر وب باز شده باشد.

اگر وب سایت شما از تصاویر بزرگ تشکیل شده باشد، سرعت وب سایت شما را کاهش می دهد. بنابراین، تأثیر منفی بر UX خواهد داشت.

اهمیت طراحی وب سایت در خدمات دیجیتال مارکتینگ
اهمیت طراحی وب سایت در خدمات دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

تجزیه و تحلیل- اهمیت طراحی وب سایت در خدمات دیجیتال مارکتینگ

با یک وب سایت، شما دائماً نیاز به بررسی آن دارید. چیزی به نام وب سایت کامل وجود ندارد. باید دائماً سازگار شود، تغییر کند و بهینه شود تا آنطور که می‌خواهید عمل کند.

مهم است که اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما به گونه ای تنظیم شده است که بتوانید به طور مؤثر داده های مورد نیاز خود را جمع آوری کنید. با پتانسیل گوگل آنالیتیکس، یک وب سایت طراحی شده با چنین زیرساختی می تواند اطلاعات لازم را به طور موثر ثبت کند. با این حال، نیاز به سفارشی‌سازی برای ردیابی شما و برخی تکنیک‌های پیشرفته دارد تا اطمینان حاصل شود که می‌توانید به اندازه‌گیری مورد نظر خود برسید.

این مقاله را مطالعه کنید  ماموریت شرکتی برای دیجیتال مارکتینگ

با تجزیه و تحلیل، شما به راحتی می توانید موفقیت وب سایت جدید و استراتژی بازاریابی دیجیتال خود را به طور کلی اندازه گیری کنید.

نام تجاری

به سختی چند ثانیه طول می کشد تا وب سایت بد را تشخیص دهید. کاربران ایرادات یا ایرادات فنی را به شما نمی گویند، اما می توانند بر اساس طراحی وب شما را قضاوت کنند. اگر آنها هر گونه احساس منفی در مورد وب سایت شما دریافت کنند، روی امیدهای برندسازی شما تأثیر می گذارد.

به همین دلیل است که وب‌سایت باید حس مثبتی را در بین بازدیدکنندگانی که وب‌سایت را منبع مطمئن اطلاعاتی می‌دانند ایجاد کند که به طرح‌های برندسازی شما ارزش می‌افزاید.

هر زمان که کاربران وارد وب سایت شما شوند، تصوری از برند و تصویر شما ایجاد می کنند. مطمئن شوید که سایت شما نشان دهنده برند شماست. اگر طراحی وب شما کاربران را تحت تأثیر قرار ندهد، تصور بدی ایجاد می کند و برند شما را تحت تأثیر قرار می دهد.

نتیجه

به طور خلاصه، طراحی وب می تواند تاثیر زیادی بر استراتژی بازاریابی دیجیتال داشته باشد. اگر قدم اشتباهی در طراحی وب قرار دهید، ممکن است روی تصویر برند شما نیز تاثیر بگذارد. مطمئن شوید که هیچ حوزه ای از بازاریابی دیجیتال آسیب نمی بیند و همه آنها را به عنوان بخشی از استراتژی خود پوشش دهید.

طراحی وب نقش مهمی در خدمات دیجیتال مارکتینگ، از برندسازی وب سایت گرفته تا سئو و گسترش رسانه های اجتماعی دارد. تلاش بدون داشتن دانش مناسب ممکن است تأثیر منفی ایجاد کند. بنابراین، توصیه می‌شود با شرکت معروف طراحی وب و شرکت بازاریابی دیجیتال مشورت کنید که ممکن است شما را از طریق تبدیل راهنمایی کند.

The One Technologies یک شرکت بازاریابی دیجیتال مشهور در هند است. استراتژی جامع بازاریابی دیجیتال ما به شما این امکان را می دهد که مخاطبان هدف خود را در زمان واقعی تجزیه و تحلیل، تعامل و تبدیل کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × یک =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟