تعمیر و نگهداری وب سایت 101

تعمیر و نگهداری وب سایت 101

تعمیر و نگهداری وب سایت 101 ، صفحه خوش آمدگویی شما کمال دیجیتالی است، صفحات محصول شما بی عیب و نقص است، و صفحه درباره ما شما با شخصیت و گرم است. اکنون که وب سایت شما کاملاً راه‌اندازی شده است، کار را تمام کرده‌اید، درست است؟… خوب، نه کاملاً.

تعمیر و نگهداری وب سایت بخش مهمی از مدیریت سایت شما است، زیرا تنها راه برای اطمینان از اینکه صفحات شما به نرمی اجرا می شوند و ارزشی برای مشتریان خود ارائه می دهند، این است. این برای همه وب سایت ها، بزرگ و کوچک، و برای همه انواع کسب و کار صادق است.

در حالی که مطمئناً به روز رسانی سایت خود با محتوا و محصولات یا خدمات جدید خوب است، ما به طور خاص در مورد جنبه فنی غیرجذاب چیزها صحبت می کنیم.

تعمیر و نگهداری وب سایت 101
تعمیر و نگهداری وب سایت 101 – کالج نوین

چرا حفظ وب سایت شما بسیار مهم است؟

دلایل «فنی» متعددی وجود دارد که چرا آنقدر مهم است، اما امروز می‌خواهیم شما را از چهار مورد اساسی یاد کنیم.

1. وب سایت شما را برای شما و مشتریانتان ایمن نگه می دارد
نگهداری ایمنی شامل انجام به‌روزرسانی‌های منظم برای پلاگین‌ها، تم‌ها و نرم‌افزار اصلی است (که در مورد ما وردپرس است). این مراحل با هم از آسیب پذیری های امنیتی که هکرها می توانند برای تزریق کد مخرب به سیستم شما یا کنترل سایت استفاده کنند، جلوگیری می کند. انجام نشدن این وظایف یکی از دلایل اصلی اینکه سایت‌ها با نقض امنیتی مواجه می‌شوند، است، بنابراین انجام بررسی‌های امنیتی منظم برای شناسایی هرگونه نشانه‌ای از هک کردن نیز مهم است.

این مقاله را مطالعه کنید  6 ابزار الهام بخش طراح وب

2. عملکرد بهینه ویژگی های شما را تضمین می کند- تعمیر و نگهداری وب سایت 101
همه وب‌سایت‌ها دارای عملکردهای اساسی هستند، مانند فروشگاه‌های آنلاین، فرم‌های تماس، سیستم‌های رزرو، دکمه‌ها و غیره. بدون به‌روزرسانی منظم، این عملکردها ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند که می‌تواند مشتری را از تماس با شما، خرید یا رزرو قرار منع کند.

3. کسب و کار شما را حرفه ای جلوه می دهد
بسیاری از مشتریان قبل از تماس یا خرید از یک وب سایت بازدید می کنند تا درباره یک کسب و کار بیشتر بیاموزند، بنابراین مهم است که وب سایت حرفه ای باشد. اگر مشتری پیوندهای شکسته، صفحات از دست رفته یا سایر مشکلات فنی را پیدا کند، ممکن است فکر کند محصول یا خدمات شما به همین ترتیب مشکل ساز است.

4. محتوای شما را ایمن نگه می دارد
هر وب سایتی ممکن است در معرض خطر آلوده شدن یا هک شدن باشد، و در این بدترین سناریو، بهترین راه حل اغلب تمیز کردن کامل سیستم و سپس بازیابی کل سایت است. این همان جایی است که یک نسخه پشتیبان اخیر باعث نجات روز می شود. یک نسخه پشتیبان باید به طور منظم انجام شود، و باید شامل محتوا، تنظیمات و ساختار وب سایت شما باشد، بنابراین برای بازگشت به اینترنت نیازی به مرور کل وب سایت راه اندازی مجدد ندارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + سه =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟