18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) یکی از مواردی است که هنگام اجرای یک وب سایت باید به آن تسلط داشت.

نحوه رتبه بندی گوگل و سایر موتورهای جستجو به وب سایت شما دائما تغییر می کند. این بدان معناست که اگر می‌خواهید از رقبا پیشی بگیرید، باید با آخرین پیشرفت‌های سئو همراه باشید.

خبر خوب این است که ابزارهای بسیار خوبی وجود دارد که می توانید از آنها برای کمک به رشد حضور خود در موتورهای جستجو و دریافت اطلاعات مورد نیاز برای بهبود رتبه خود استفاده کنید. اگر بدانید آنها چه هستند و چه کاری می توانند برای شما انجام دهند، برای موفقیت به خوبی مجهز خواهید شد.

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، در این مقاله 18 ابزار مفید سئو را به شما معرفی می کنیم. هر کدام می توانند به بهبود رتبه شما در موتورهای جستجو کمک کنند. بیایید درست بپریم!

این مقاله را مطالعه کنید  5 نکته قبل از ایجاد استراتژی سئو

سئو چیست؟

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، سئو فرایند بهینه سازی وب سایت برای دریافت رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ می باشد.

انجام بهینه سازی سایت (seo) می تواند رتبه سایت شما را در لیست های ارگانیک که به عنوان بخش بدون دستمزد موتورهای جستجو نیز شناخته می شود، ارتقا دهد.

بهینه سازی موتور جستجو برای وب سایت ها حیاتی است و این کار با استفاده از کلمات کلیدی خاص که می تواند باعث ایجاد ترافیک بیشتر در وب سایت شما شود، شروع می شود.

برای اینکار باید از کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار خود استفاده کنید که این کلمات توسط مخاطبان شما در گوگل سرچ می شوند تا در نهایت هنگامی که کاربران این کلمات کلیدی را در موتورهای جستجو تایپ می کنند، شانس یافتن وب سایت شما افزایش بیاید.

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت - کالج نوین
18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت – کالج نوین

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت خود برای موفقیت

1. کنسول جستجوی گوگل

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، کنسول جستجوی گوگل مجموعه ای از خدماتی است که می توانید از آنها برای تشخیص اینکه گوگل چگونه وب سایت شما را مشاهده می کند استفاده کنید.

این سرویس طیف گسترده ای از ابزارهای رایگان سئو را در اختیار شما قرار می دهد که بسیاری از جنبه های مختلف بهینه سازی را پوشش می دهد.

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، به عنوان مثال، کنسول جستجوی گوگل شما را قادر می سازد تا هر گونه خطای خزیدن را که در وب سایت شما رخ داده است بررسی کنید تا بتوانید فوراً آنها را اصلاح کنید.

همچنین می تواند به زمانی که سایت شما تحت تاثیر بدافزار قرار می گیرد، عبارات کلیدی که افراد برای یافتن سایت شما استفاده می کنند، بک لینک هایی که دریافت کرده اید و موارد دیگر اشاره می کند.

ویژگی‌های بسیاری که این سرویس ارائه می‌دهد، اگر نگران حضور ارگانیک خود هستید، آن را تقریباً ضروری می‌سازد. در اینجا تمرکز واضحی روی نتایج Google وجود دارد، اما نگران نباشید. اگر بتوانید در گوگل رتبه خوبی کسب کنید، این احتمال وجود دارد که در سایر موتورهای جستجو نیز خوب عمل کنید.

تا آنجایی که واقعاً از این سرویس استفاده می کنید، کنسول جستجوی گوگل برای درک بسیار ساده است. همچنین اضافه کردن وب سایت و شروع کار آسان است، بنابراین هیچ دلیلی برای اجتناب از آن وجود ندارد.

2. سمروش

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، Semrush یک ابزار تحقیق کلمات کلیدی است که به شما امکان می دهد اطلاعاتی در مورد تعداد افرادی که به دنبال عبارات خاص هستند به دست آورید. علاوه بر این، اطلاعاتی در مورد کلمات کلیدی مشابه، تبلیغات مرتبط، لیست محصولات و بسیاری موارد دیگر در اختیار شما قرار می دهد.

Semrush علاوه بر اینکه یک ابزار کلیدواژه عالی است، می تواند اطلاعاتی در مورد استراتژی های رقبای شما نیز ارائه دهد. به عنوان مثال، می تواند به شما بگوید چه میزان ترافیک دریافت می کنند، چه مقدار از آن از تبلیغات پولی ناشی می شود و بک لینک آنها چیست.

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، اگر از آن دسته افرادی هستید که عاشق انجام تحقیقات کلمات کلیدی هستید، به ابزاری مانند Semrush در زرادخانه خود نیاز دارید.

با استفاده از آن، می‌توانید دقیقاً بفهمید که چه کلمات کلیدی بهترین نتایج را برای تلاش‌هایتان به شما می‌دهند و بررسی کنید که رقبای شما برای چه شرایطی رتبه‌بندی می‌کنند.

این سرویس حتی به شما امکان می‌دهد تا به تبلیغات متنی و رسانه‌ای رقبای خود نگاهی بیندازید، که می‌تواند باعث صرفه‌جویی زیادی در هنگام تست شود. با این حال، به خاطر داشته باشید که همه این داده ها به این معنی است که منحنی یادگیری با این سرویس می تواند کمی شیب دار باشد.

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت - کالج نوین
18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت – کالج نوین

3. BuzzStream

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، BuzzStream مجموعه ای از ابزارها را برای کمک به تحقیقات دامنه، بازاریابی ایمیلی و مدیریت پروژه به شما ارائه می دهد.

این یک نوع پلتفرم بسیار همه کاره است و تعداد زیادی از گزینه هایی که ارائه می دهد می تواند ترسناک باشد. با در نظر گرفتن این موضوع، بیایید بر این تمرکز کنیم که چگونه می تواند به شما در رفع نیازهای سئو کمک کند.

وقتی نوبت به تحقیق می رسد، BuzzStream می تواند به شما کمک کند تا لیستی از نتایج را برای کلمات کلیدی که به آنها نگاه می کنید جمع آوری کنید.

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، سپس اطلاعاتی در مورد هر یک از آن وب سایت ها، از جمله رتبه بندی کلی، حساب های رسانه های اجتماعی مرتبط، سن دامنه و اعتبار و موارد دیگر در اختیار شما قرار می دهد.

در عمل، می‌توانید از این ویژگی‌ها برای کمک به انجام یک ممیزی کامل سئو، تحقیق در مورد اینکه رقبای شما و محتوایی که منتشر می‌کنند، استفاده کنید.

علاوه بر این، حتی می‌تواند به شما کمک کند تا لیستی از نویسندگان آنها و آنچه هر یک از آنها انجام می‌دهند ایجاد کنید، بنابراین می‌توانید استراتژی‌های آنها را دقیق‌تر زیر نظر داشته باشید.

4. DreamHost SEO Toolkit

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، آیا می خواهید ترافیک را بدون هدر دادن بودجه خود بر روی ابزارهای سطح سازمانی یا یک پیمانکار خصوصی افزایش دهید؟ اگر مشتری DreamHost هستید، می توانید از ابزار SEO استفاده کنید و حرفه ای SEO خود شوید.

با بیش از 100 بررسی و تأیید خودکار، جعبه ابزار SEO با ممیزی سایت شما برای یافتن مشکلات احتمالی شروع می شود. سپس، یک برنامه سئوی شخصی شده با چک لیستی از کارهای ساده ایجاد می کند که می توانید با انجام آن ها بهبود رتبه بندی را مشاهده کنید.

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، به عنوان مثال، SEO Toolkit صفحات سایت شما را تجزیه و تحلیل می کند و توصیه های هدفمندی در مورد مکان قرار دادن کلمات کلیدی برای بهینه سازی محتوای خود ارائه می دهد.

SEO Toolkit همچنین ردیابی رقبا را بسیار آسان‌تر می‌کند – ما قبلاً در مورد مزایای نظارت بر رقابت آنلاین شما صحبت کرده‌ایم – بنابراین می‌توانید استراتژی کلمات کلیدی خود را تغییر دهید و در صدر SERP قرار بگیرید.

5. Moz Pro

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، Moz Pro مجموعه ای از ابزارهای SEO است که برای کمک به شما در مقابله با بهینه سازی با استفاده از رویکرد داده محور ایجاد شده است.

برای ارائه یک نمای کلی سریع، Moz Pro تا حدودی شبیه به SEMrush است، زیرا به شما امکان می‌دهد در مورد کلمات کلیدی خاص و سایر دامنه‌ها تحقیق کنید. شما می توانید از این اطلاعات برای اجتناب از کلمات کلیدی با پتانسیل کم و بهبود عملکرد رقبا استفاده کنید.

وقتی با استفاده از Moz Pro به یک کلمه کلیدی نگاه می کنید، یک نمره دشواری را به شما نشان می دهد که نشان می دهد احتمالاً رتبه بندی برای آن عبارت چقدر چالش برانگیز خواهد بود.

همچنین یک نمای کلی از تعداد افرادی که آن عبارت را جستجو می کنند دریافت می کنید و حتی می توانید لیستی از کلمات کلیدی را برای مقایسه آسان ایجاد کنید.

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، همه اینها ویژگی هایی هستند که از یک ابزار قابل اعتماد تحقیق کلمات کلیدی انتظار دارید، اما Moz Pro به لطف رابط کاربری بسیار بصری متمایز است.

در مورد آنچه که در مورد Moz Pro بسیار منحصر به فرد است، این پلتفرم افزونه کروم را ارائه می دهد که می توانید از آن برای دریافت اطلاعات در مورد هر دامنه ای که بازدید می کنید استفاده کنید.

علاوه بر این، می‌تواند پیشنهاداتی در مورد بهینه‌سازی درون صفحه ارائه دهد و در مورد خطاهای خزیدن مانند کنسول جستجوی گوگل به شما هشدار دهد.

6. لینکودی

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، Linkody همه چیز در مورد بک لینک است. این ابزار به شما امکان می دهد بفهمید چه کسانی به وب سایت شما لینک می دهند، بدانید از چه کلمات کلیدی استفاده می کنند، و حتی لینک هایی را که دوست ندارید «عدم» کنید.

اگر فکر می‌کنید شخصی به عنوان هرزنامه به وب‌سایت شما پیوند می‌دهد، این آخرین ویژگی می‌تواند مفید باشد، زیرا نمی‌خواهید موتورهای جستجو فکر کنند که در حال بازی کردن با سیستم هستید.

در حالی که جذابیت اصلی در اینجا گزارش های بک لینک است، لینکودی چند ویژگی اضافی قابل توجه را نیز ارائه می دهد. به عنوان مثال، این امکان را برای شما فراهم می کند تا گزارش هایی را ایجاد کنید که می توانید برای مشتریان ارسال کنید، اشتراک گذاری های اجتماعی سایت خود را نظارت کنید و به Google Analytics متصل شوید.

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، به طور کلی، این یک ابزار طاقچه بسیار است، اما اگر به کمکی برای ایجاد لینک نیاز دارید، بسیار مفید است. مهمتر از همه، این بسیار ارزانتر از خدمات عظیمی است که تا به حال در مورد آنها صحبت کرده ایم.

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت - کالج نوین
18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت – کالج نوین

7. اونتولو

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، Ontolo یک ابزار تحقیقاتی است که می توانید از آن برای یافتن فرصت های بازاریابی و سئو استفاده کنید. همچنین می تواند به شما کمک کند تا فرصت های بک لینک و پست مهمان را پیدا کنید، که چیزی نیست که انتظار داشته باشید یک ابزار خودکار آنقدر خوب انجام دهد.

ایده پشت Ontolo این است که به شما کمک می کند راه هایی را برای افزایش ترافیک خود فراتر از تحقیقات کلمات کلیدی بیابید. اگر می خواهید وب سایت شما معتبرتر شود، بک لینک ها ضروری هستند، اما یافتن فرصت های مناسب می تواند دلهره آور باشد.

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، Ontolo به شما کمک می کند آن فرصت ها را بیابید، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که آنها را ارائه کنید (که متأسفانه نمی توان آن ها را خودکار کرد).

می تواند مشتریان بالقوه را از بیش از 80 منبع جذب کند، بنابراین بدون توجه به اینکه برای چه کلمات کلیدی می خواهید رتبه بندی کنید، به احتمال زیاد گزینه های عالی پیدا خواهید کرد.

8. Grader وب سایت HubSpot

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، Grader وب سایت HubSpot بسیار ساده تر از سایر ابزارهای SEO است که تا کنون معرفی کرده ایم. برای استفاده از آن، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک دامنه را وارد کرده و منتظر بمانید تا HubSpot گزارشی را ایجاد کند.

هنگامی که آن گزارش را پس گرفتید، امتیازهای جداگانه ای برای عملکرد، سازگاری با موبایل، سئو و امنیت سایت خود خواهید یافت.

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، بسیار مهم است که به خاطر داشته باشید که عملکرد، سازگاری با موبایل و اقدامات امنیتی قوی به طور مستقیم بر SEO شما تأثیر می گذارد.

به نوعی، کل گزارش شما یک تحلیل غول پیکر از نحوه عملکرد سایت شما از دیدگاه سئو است. بهتر از آن، این ابزار هر بخش از گزارش را تجزیه می کند و نکاتی را در مورد چگونگی بهبود هر عنصر در اختیار شما قرار می دهد.

استفاده از Website Grader HubSpot بسیار ساده است و می تواند به شما در بهبود سریع وب سایت کمک کند. به علاوه، هزینه ای برای شما نخواهد داشت، بنابراین این مورد قطعاً سزاوار توجه شماست.

9. Google AdWords Keyword Planner

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، Google AdWords Keyword Planner یکی از جامع ترین ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی است که می توانید از آن استفاده کنید.

با استفاده از آن، می توانید کلمات کلیدی را جستجو کنید و تخمین ترافیکی در مورد آنها دریافت کنید. مهمتر از آن، می تواند به شما کمک کند تا بفهمید که کلمات کلیدی بر اساس قیمت AdWords چقدر رقابتی هستند.

برای جلوگیری از غرق در اطلاعات، این ابزار به شما امکان می دهد کلمات کلیدی را بر اساس هزینه به ازای کلیک (CPC) یا حجم جستجو فیلتر کنید. به این ترتیب، می‌توانید گزارش‌ها را فقط بر اساس برآوردهایی که می‌خواهید هدف بگیرید، دریافت کنید.

به طور کلی، Keyword Planner تقریباً همان عملکردی را ارائه می دهد که از سایر ابزارهای SEO در این لیست دیده ایم. تفاوت این است که این یکی بخشی از اکوسیستم گوگل است و شما می توانید گزارش های دقیق و شگفت انگیزی را به صورت رایگان دریافت کنید.

10. WooRank

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، WooRank مشابه وب سایت Grader HubSpot است که به آن پیوند می دهید و یک گزارش کارت کامل را در اختیار شما قرار می دهد.

در این حالت به شما یک امتیاز واحد برای کل وب سایت شما می دهد. پس از آن، فهرستی از هر کاری که می توانید برای بهبود سئو و سازگاری با موبایل انجام دهید، وارد می شود.

نکته اصلی فروش، در این مورد، این است که WooRank همچنین نکاتی را برای بهبود قابلیت استفاده و عملکرد سایت به شما ارائه می دهد. از تجربه ما، توصیه های آن محکم است. برای تکمیل همه چیز، شما همچنین تجزیه و تحلیلی از عملکرد شما از منظر بک لینک دریافت می کنید.

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، به طور کلی، اگر می خواهید خلاصه ای سریع از کارهایی که در وب سایت خود درست و غلط انجام می دهید، از جمله زمانی که صحبت از سئو به میان می آید، این یک ابزار عالی است.

11. Varvy SEO Tool

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، انتخاب بعدی ما ابزار دیگری از انواع «URL را وارد کنید و گزارش دریافت کنید» است. با این حال، این یکی با مواردی که تاکنون معرفی کرده ایم متفاوت است.

کاری که ابزار سئو Varvy انجام می دهد این است که بررسی کند آیا وب سایت شما از تمام دستورالعمل های SEO گوگل پیروی می کند یا خیر. این می تواند یک گزارش کامل در چند ثانیه تولید کند.

علاوه بر این، آن گزارش بسیار گسترده است. چندین چیز را بررسی می کند، از جمله مشکلات سرعت صفحه، سازگاری با موبایل، سئوی درون صفحه و موارد دیگر. با این حال، بهترین بخش این است که ابزار SEO Varvy واقعاً برای توضیح اینکه چرا هر تنظیم حیاتی است، وقت می گذارد.

اگر در زمینه سئو (یا به طور کلی بهینه سازی وب سایت) تازه کار هستید، احتمالاً از تمام اطلاعاتی که این ابزار ارائه می دهد استقبال خواهید کرد. حتی برای هر تنظیمی که پوشش می دهد، پیوندهایی را برای مطالعه بیشتر ارائه می دهد، در صورتی که بخواهید در مورد آنها بیشتر بدانید.

12. قورباغه جیغ

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، Screaming Frog یک ابزار SEO Spider را ارائه می دهد، یک خزنده پیچیده که می تواند مجموعه ای از وظایف بهینه سازی را انجام دهد. این شامل یافتن و رفع لینک های خراب و تغییر مسیر می شود.

اگر یک فروشگاه آنلاین دارید، Screaming Frog گزینه‌های بسیار مفیدی دارد. به عنوان مثال، می توانید از خزنده برای استخراج داده ها از صفحات HTML در سایت خود با استفاده از مسیر CSS استفاده کنید. این بدان معناست که می‌توانید از XPath یا regex برای جمع‌آوری داده‌ها درباره قیمت‌ها، SKU و موارد دیگر استفاده کنید.

شما حتی می توانید از این ابزار برای ایجاد نقشه های XML و اتصال آنها به Google Analytics استفاده کنید. علاوه بر این، Screaming Frog یک نسخه رایگان بسیار قوی دارد، بنابراین می توانید قبل از اینکه تصمیم بگیرید وارد شوید، عملکرد اصلی را امتحان کنید.

13. Yoast SEO

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، Yoast SEO اغلب به عنوان پلاگین شماره یک سئو وردپرس معرفی می شود. ویژگی های آن طیف کاملی از سئو را پوشش می دهد. برای مثال، می‌توانید خوانایی را بررسی کنید و URLهای متعارف را تنظیم کنید تا از اشتباه گرفتن Google با محتوای تکراری جلوگیری کنید.

سایر قابلیت های ارائه شده شامل بهینه سازی کلمات کلیدی و امکان پیش نمایش صفحات در گوگل، فیس بوک و توییتر است. با نسخه ارتقا یافته این افزونه، کمک محتوایی نیز دریافت خواهید کرد، زیرا Yoast هنگام نوشتن صفحات و پست ها، پیشنهادات پیوند داخلی را به شما ارائه می دهد.

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، Yoast SEO یک پایگاه داده دانش قوی دارد تا به شما در شروع کار کمک کند. به علاوه، با نسخه پریمیوم، به یک سال کمک 24/7 از یک تیم پشتیبانی خبره دسترسی خواهید داشت.

14. قابل پیوند

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، Link-able یک رویکرد نسبتا منحصر به فرد برای بهینه سازی وب سایت شما، افزایش سئو و افزایش ترافیک شما ارائه می دهد.

شما می توانید این خدمات را به عنوان یک هیئت شغلی بسیار تخصصی در نظر بگیرید. این طراحی شده است تا به بازاریابان راهی قابل اعتماد برای ایجاد بک لینک برای محتوای خود ارائه دهد.

این فرآیند با ارسال یک درخواست خاص توسط یک بازاریاب در وب سایت Link-able آغاز می شود. این درخواست شامل جزئیات مربوط به نوع بک لینک هایی است که بازاریاب می خواهد بسازد. آنها همچنین هر گونه اطلاعات دیگری را که ممکن است مفید باشد، مانند یک آگهی شغلی ارائه می دهند.

نویسندگانی که توسط Link-able به طور کامل بررسی شده اند، می توانند به پایگاه داده پروژه دسترسی داشته باشند. آنها می توانند پیشنهادهایی را برای پروژه های خاص ارائه دهند و منتظر پاسخ بازاریابان باشند. اگر یک بازاریاب پیشنهادی را دوست داشته باشد، Link-able دو طرف را به هم متصل می کند و کار تضمین شده است.

15. Serpstat

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، Serpstat یک تازه وارد در بازار اپلیکیشن های سئو است. مجموعه ای از ابزارهای تحلیل داده محور را برای بازاریابان ارائه می دهد. در میان گزینه‌های مختلف، ابزار ممیزی SEO، چک‌کننده بک لینک و ویژگی‌های ردیابی رقبا را خواهید یافت.

این یک سیستم پروژه محور است، به این معنی که می توانید وب سایت های خود را در گروه ها یا پروژه های فردی سازماندهی کنید. سپس از طریق یک داشبورد به خوبی سازماندهی شده می توان به همه این موارد دسترسی داشت. شما می توانید به هر یک از ویژگی های Serpstat از لیست پروژه خود دسترسی داشته باشید.

Serpstat از نظر عملکرد کمی شبیه یک چاقوی ارتش سوئیس است. می توانید از آن برای یافتن لینک های شکسته در وب سایت خود، ردیابی علت کندی زمان بارگذاری صفحه و موارد دیگر استفاده کنید.

16. احرف

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، Ahrefs چندین ابزار تجزیه و تحلیل داده و بهینه سازی ارائه می دهد. در واقع تمام ابزارهای آن در همان طرح های قیمت گذاری گنجانده شده است.

این بدان معنی است که شما لازم نیست نگران از دست دادن ویژگی های مهم باشید. علاوه بر این، شما به آکادمی Ahrefs دسترسی خواهید داشت، یک پایگاه دانش آنلاین که فرصت های یادگیری متنوعی را ارائه می دهد.

یکی از ویژگی هایی که به آن دسترسی خواهید داشت ابزار تحقیق محتوا است. با استفاده از این، می توانید از کلمات کلیدی استفاده کنید تا بفهمید چه محتوایی در شبکه های اجتماعی یا در جستجوهای ارگانیک بهترین عملکرد را داشته است. پلتفرم Ahrefs همچنین شامل یک داشبورد جامع است، بنابراین می توانید تمام پروژه های خود را پیگیری کنید.

همچنین می‌توانید محتوای مرتبط با کلمات کلیدی هدف خاص خود را پیدا کنید و نتایج را برای برجسته کردن وب‌سایت‌هایی که قبلاً به شما پیوند نداده‌اند فیلتر کنید. از آنجایی که Ahrefs روزانه بیش از 5 میلیارد صفحه وب را می خزند، مطمئناً بینش ارزشمندی از داده های آن به دست خواهید آورد.

17. تست نتایج غنی گوگل

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، گوگل همیشه نحوه نمایش نتایج جستجو را تغییر می دهد تا تجربه لذت بخش تر و مفیدتری را برای کاربران فراهم کند. یکی از راه‌هایی که این کار را انجام می‌دهد، نمایش «Rich Results» است.

شما احتمالاً هر روز نمونه هایی از این را می بینید بدون اینکه توجه زیادی داشته باشید، از کادر پانل دانش خاکستری بالای نتایج جستجوی سنتی ارگانیک گرفته تا فهرستی به خوبی سازماندهی شده از بهترین دستور العمل های کیک پوندی وب.

برای کسب‌وکارها و مارک‌ها، «قطعه ویژه» مکانی عالی برای پاسخ به سؤالات و تثبیت قدرت شما به عنوان یک متخصص در زمینه مربوطه است.

ببینید آیا صفحات وب شما برای ارائه بهبودیافته در نتایج جستجوی Google با تست نتایج غنی جدیدشان واجد شرایط هستند یا خیر. مطمئن نیستم از کجا شروع کنم؟ در اینجا یک راهنمای مقدماتی عالی برای Schema آورده شده است، و اینکه چگونه می تواند منجر به نتایج جستجوی پیشرفته با دید بالا شود.

18. خدمات بازاریابی سئو دریم هاست

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، در طول سال‌ها، DreamHost به هزاران مشتری در ساخت وب‌سایت کمک کرده است – این یک چیز ماست! اما اخیراً تعدادی از کاربران تماس گرفته‌ایم تا از ما بپرسند که آیا می‌توانیم کارهای بیشتری برای کمک به آنها در رسیدن به اهداف آنلاین خود انجام دهیم، مخصوصاً وقتی صحبت از دریافت ترافیک بیشتر باشد.

و ما متوجه شدیم: SEO یک فعالیت بازاریابی پیچیده و چند رشته ای است. وقتی مشغول راه اندازی یک وبلاگ یا کسب و کار کوچک هستید، انجام DIY کار سختی است.

به همین دلیل ما خدمات بازاریابی سئوی خود را ایجاد کردیم. تیم متخصصان ما به جای ترسیم یک استراتژی سئو یا تحقیق در مورد کلمات کلیدی خود، تمام کارهای سخت را انجام می دهند تا سایت شما در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشد.

علاوه بر ایجاد و انتشار محتوای جدید برای سایت شما در هر ماه، تیم ما استراتژی کلمات کلیدی را توسعه می دهد و به طور مداوم وب سایت موجود شما را بهینه می کند تا رتبه شما در نتایج جستجوی مرتبط در طول زمان بهبود یابد.

و هرگز نباید تعجب کنید که آیا تلاش های شما نتیجه داده است یا خیر. ما یک گزارش ماهانه برای شما جمع آوری می کنیم تا بهبود رتبه بندی و رشد ترافیک را دنبال کنید.

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، علاوه بر این، تماس‌های منظمی از مدیر سئوی اختصاصی خود دریافت خواهید کرد تا مطمئن شوید که کاری که هر ماه انجام می‌دهیم با اهداف شما همسو است.

جستجوی ابزارهای بهینه سازی وب سایت

18 ابزار سئو برای بهینه سازی وب سایت ، سئو تنها بخشی از معمای اجرای یک وب سایت است. با این حال، اگر می خواهید وب سایت شما ترافیکی را که شایسته آن است به دست آورد، باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید. به هر حال، موتورهای جستجو اهمیتی نمی‌دهند که اگر بهینه‌سازی نشده باشند، چقدر برای پست‌ها و محتوای وبلاگ خود تلاش می‌کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 − دو =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟