آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟ ، تفاوت بین آژانس بازاریابی دیجیتال و آژانس تبلیغات دیجیتال می تواند گیج کننده و مبهم باشد. با این حال، بسیاری از آژانس های تبلیغاتی معمولاً به عنوان یک آژانس دیجیتال مانند طراحی دیجیتال، بازاریابی و مفاهیم توسعه ارائه می دهند.

تشخیص تفاوت بین یک آژانس تبلیغاتی دیجیتال و یک آژانس دیجیتال مارکتینگ می تواند دشوار باشد. اما امیدواریم در این مقاله مفهوم “آژانس دیجیتال” را درک کنید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟
آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟ – کالج نوین

مفهوم آژانس بازاریابی و آژانس تبلیغاتی

آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ از جدیدترین فناوری‌ها برای کمک به مشتریان فعلی خود با استفاده از کانال‌هایی استفاده می‌کند که هنوز کشف نشده‌اند. این آژانس ها در درجه اول مخاطبان آنلاین را هدف قرار می دهند، خواه از طریق رسانه های سنتی، رسانه های اجتماعی، پرداخت به ازای هر کلیک، طراحی وب پاسخگو یا از طریق دستگاه های تلفن همراه باشد.

 

آژانس تبلیغاتی دیجیتال چیست؟

یک آژانس تبلیغاتی دیجیتال ماموریت دارد که تمام جنبه های تبلیغات مشتری را ایجاد، برنامه ریزی و مدیریت کند. آژانس‌های تبلیغاتی می‌توانند در زمینه‌های خاصی مانند تبلیغات تعاملی تخصص داشته باشند، یا می‌توانند آژانسی با خدمات کامل باشند که مطالب تبلیغاتی مانند وب‌سایت‌ها، کمپین‌های آنلاین و اجتماعی، بروشورها، کاتالوگ‌ها، پست مستقیم، تبلیغات چاپی، تبلیغات رادیویی و تلویزیونی، فروش ایجاد می‌کند. نامه ها و موارد دیگر

 

اهداف آژانس دیجیتال مارکتینگ

هدف کلی آژانس دیجیتال مارکتینگ معرفی مؤثر کسب‌و‌کار شما به جامعۀ هدف مدنظر، به‌واسطۀ خلاقیت، تجربه و دانشی که در دیجیتال مارکتینگ به ‌دست آورده‎اند، در فضایی مناسب کسب‌و‌کارِ شماست. همچنین آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ با استفاده از ابزارهای دیجیتال به کسب‌و‌کارهایی که می‌خواهند حضوری مؤثر را در دنیای دیجیتال تجربه کنند کمک می‌کنند و در این مسیر همراه آن‌ها هستند تا آن‌ها بتوانند بهترین نتایج را از خدمات و سرویس‌های آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ بگیرند. در ادامه می‌توانید عناوینی از اهداف آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ را بخوانید.

این مقاله را مطالعه کنید  دیجیتال مارکتینگ بهبود روابط با مشتری

. ارائۀ خدماتی مختص کسب‌و‌کارها با استفاده از جدید‌ترین ابزارها و سرویس‌ها؛
. بررسی بازار هدف، مشتریان و رفتار آن‌ها؛
. اجرای بهترین حالت ممکن پروژه‌ها با‌توجه‌به تجربه و تخصص تیم اجرایی؛
. بهینه‌سازی کمپین‌ها براساس داده‌ها برای بهبود کمپین‌های بعدی؛
. به‌روز‌نگه‌داشتن دانش درون‌تیمی خودشان؛
. صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی برای کسب‌و‌کارها؛
. موفقیت در رقابت بین رقبا؛
. ارائۀ مشاوره به کسب‌و‌کارها و اجرای مشاوره‌ها؛
. و… .

آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟
آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟ – کالج نوین

تفاوت بین آژانس تبلیغاتی در مقابل. آژانس دیجیتال

هم آژانس دیجیتال مارکتینگ و هم آژانس های تبلیغات دیجیتال راه حل هایی ارائه می دهند که می توانند از طریق افزایش فروش به رشد کسب و کار کمک کنند. با این حال، رویکردهای آنها و نتایجی که ارائه می دهند متفاوت است. آژانس تبلیغات دیجیتال در برنامه های ارتباطی مانند تبلیغات و بازاریابی مستقیم تخصص دارد. در همین حال، یک آژانس بازاریابی دیجیتال یک رویکرد مشاوره ای گسترده تر برای کمک به توسعه استراتژی بازاریابی ارائه می دهد. برخی نیز توصیه هایی در مورد تاکتیک های بازاریابی ارائه می کنند و برخی بسته به منابع خود خدمات ارتباطی را ارائه می دهند.

 

که بهتر است؟

درست است که استفاده از آژانس دیجیتال بیشترین سود را برای پول شما دارد. با این حال، هر دو آژانس دیجیتال در بالا در مورد کمپین های شما بسیار مهم هستند. یک استراتژی بازاریابی خوب اثربخشی تبلیغات شما را افزایش می دهد و همچنین یک آژانس تبلیغاتی می تواند برند شما را بیشتر تقویت کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + 16 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟