میز کمک چیست؟

میز کمک چیست؟ ؛ 9 نرم افزار

میز کمک چیست؟ ؛ اگر می‌خواهید به طور مؤثرتری به مشتریان خود خدمت کنید و پایگاه مشتریان خود را حفظ کنید، پشتیبانی میز کمک ضروری است.

میز کمک چیست؟ ؛ با انبوهی از ویژگی‌های سخت و مشکل مدیریت و ارتباط با مشتری، یک ابزار میز کمک می‌تواند به شما کمک کند تا در راستای اهداف خدمات مشتری خود سازماندهی کنید.

و اگر فکر می کنید که این فناوری فقط برای شرکت های سازمانی با هزاران مشتری مناسب است، دوباره فکر کنید. یک نرم افزار میز کمک حتی برای کوچکترین کسب و کارها نیز مفید است.

در این پست، نکاتی را در مورد آنچه که یک میز کمک را می سازد، توضیح می دهیم، نحوه عملکرد پشتیبانی میز کمک را توضیح می دهیم، و چند نمونه از میزهای راهنمایی برتر را که ممکن است برای تیم پشتیبانی مشتری شما مناسب باشد، به اشتراک می گذاریم.

میز کمک چیست؟
میز کمک چیست؟ – کالج نوین

میز کمک چیست؟

میز کمک چیست؟ ؛ میز کمک یک سیستم فناوری است که به تیم های خدمات مشتری کمک می کند تا سوالات یا مسائل مشتری را دریافت، مدیریت، سازماندهی، خودکارسازی، پاسخگویی و گزارش در مورد آنها انجام دهند.

میزهای راهنمایی معمولاً شامل یک سیستم بلیط، صندوق ورودی، یک سیستم مسیریابی یا تعیین تکلیف برای تکرارها و یک داشبورد گزارش هستند.

میز کمک چیست؟ ؛ اگر می خواهید یک شرکت مشتری محور بسازید که بر افزایش ارزش و رشد برای مشتریان تمرکز دارد، مهم است که انتظارات مشتریان را برآورده کنید و از آنها فراتر بروید.

میز کمک چیست؟ ؛ بهترین پشتیبانی مشتری از سوی انسان هایی است که از فناوری درجه یک استفاده می کنند تا به مقیاس تأثیرگذاری هر نماینده پشتیبانی و راه حل هایی که برای مشتریان خود شناسایی می کنند، کمک کند.

میز کمک نمونه ای از این فناوری ها است. این به تیم شما قدرت می‌دهد تا خدمات لذت‌بخشی را ارائه دهد که مشتریان شما را به حامیان تبدیل می‌کند، که به شما کمک می‌کند تا به یک سازمان چرخ لنگر موفق تبدیل شوید – جایی که موفقیت مشتریان باعث رشد شرکت شما می‌شود.

این مقاله را مطالعه کنید  انتخاب یک آژانس دیجیتال مارکتینگ حرفه ای

میز کمک چیست؟ ؛ اولویت دادن به پشتیبانی واکنشی مشتری، حسن نیت شما را با مشتریان به ارمغان می آورد و به شما کمک می کند تا مشارکت های سازنده ای با آنها ایجاد کنید، و عنصر اساسی پشتیبانی عالی مشتری پاسخگویی و حل و فصل مسائل مشتری است.

پشتیبانی میز کمک چیست؟

میز کمک چیست؟ ؛ پشتیبانی میز راهنمایی فرآیند پاسخگویی به سوالات مشتری، دریافت بلیط، حل مشکلات مشتری و در غیر این صورت ارائه خدمات به مشتری از طریق یک سیستم نرم افزاری رسمی و سازماندهی شده است.

میز کمک چیست؟ ؛ مشتریان به دلیل توانایی آن در اولویت‌بندی خودکار مسائل بدون مداخله نماینده، از پشتیبانی میز کمک ، بهره می‌برند.

می‌توانید پشتیبانی میز راهنمایی را با خدمات مشتری که از سیستم نرم‌افزاری استفاده نمی‌کند، یعنی خدمات مشتری حضوری، مقایسه کنید.

میز کمک چیست؟ ؛ برخی از شرکت‌ها خدمات مشتری را از طریق ایمیل و چت ارائه می‌کنند، اما از یک میز کمک اختصاصی برای سازمان‌دهی بلیط‌ها و درخواست‌های مشتری استفاده نمی‌کنند. در حالی که نتیجه نهایی ممکن است مشابه باشد – مشتری از طریق یک راه آنلاین کمک می گیرد – این روند برای نمایندگان بسیار متفاوت است.

آنها باید تمام ایمیل‌ها، مکالمات چت و پیام‌های دی‌ام‌های رسانه‌های اجتماعی را خودشان سازماندهی کنند، سطح بهره‌وری را کاهش داده و خطاهای اداری را افزایش می‌دهند.

میز کمک چیست؟ ؛ پشتیبانی میز راهنما این فرآیند را هم برای نمایندگان و هم برای مشتریان خودکار می کند. در اینجا یک نمونه از پشتیبانی میز کمک آورده شده است:

یک مشتری یک بلیط ارسال می کند.

بلیط در سیستم میز راهنمایی ظاهر می شود.

به طور خودکار به نماینده بعدی موجود اختصاص داده می شود.

نماینده با یک راه حل به بلیط پاسخ می دهد.

اگر مشکل حل نشد، مشتری به بلیط پاسخ می دهد.

بلیط بسته است.

در اینجا نمونه دیگری از پشتیبانی میز کمک وجود دارد:

مشتری یک ایمیل به تیم پشتیبانی مشتری ارسال می کند.

مکالمه در صندوق ورودی مشترک تیم ظاهر می شود.

مکالمه به نماینده بعدی در دسترس اختصاص داده می شود.

نماینده و مشتری به یکدیگر پیام می دهند – مشتری این کار را از طریق ایمیل خود انجام می دهد، در حالی که نماینده این کار را از طریق نرم افزار میز کمک انجام می دهد.

اگر مشکل حل شود، گفتگو بایگانی می شود. اگر مشکلی ظاهر شود، یک بلیط ایجاد می شود.

با در نظر گرفتن این موضوع، اجازه دهید به یک سوال مهم پاسخ دهیم: میز کمک چه کاری انجام می دهد؟ و چگونه به مشتریان و نمایندگان کمک می کند؟

این مقاله را مطالعه کنید  دیجیتال مارکتینگ چیست؟ ، 6 مزایا

 

میز کمک چه کاری انجام می دهد؟

میز کمک چیست؟ ؛ میز کمک مجموعه خاصی از قابلیت‌ها دارد که به تیم خدمات و مشتریان کمک می‌کند تا مشکل را پیگیری کنند و از نتیجه موفقیت‌آمیز برای هر دو طرف اطمینان حاصل کنند.

برای این منظور، میز کمک کارهای زیر را انجام می دهد:

1. جذب مشتری را تسهیل می کند:

میز کمک چیست؟ ؛ جذب مشتری نحوه ارسال سوالات و مشکلات مشتریان به تیم پشتیبانی مشتری شما است.

نمونه هایی از روش های جذب مشتری عبارتند از:

چت زنده
ارسالی پورتال مشتری
فرم های بازخورد
پست الکترونیک
رسانه های اجتماعی
تماس های تلفنی

میز کمک چیست؟ ؛ کانال‌های مورد استفاده به مشتریان و صنعت شما بستگی دارد، اما توصیه می‌شود که کانال‌های مختلفی را برای مشتریان ارائه دهید تا با شما تماس بگیرند تا مطمئن شوید که به آسان‌ترین روش به آنها کمک می‌کنید.

در غیر این صورت، اگر بخواهید مشتریان را وادار کنید تا از حلقه های زیادی عبور کنند، ممکن است ناامید شوند و شما را به سمت رقیبی که در دسترس تر است ترک کنند.

حال، چگونه میز کمک وارد می شود؟ بدون میز کمک، این حالت‌های مختلف دریافت ممکن است در “انباشته لجن” گم شوند – به طور فیزیکی از یک نماینده به نماینده دیگر منتقل می‌شوند یا از ایمیل به ایمیل ارسال می‌شوند.

این یک راه مطمئن برای از دست دادن اطلاعات مهم است که به شما کمک می کند به طور موثر شکایت مشتری را حل کنید.

میز کمک چیست؟ ؛ میز کمک اطلاعات را در یک مکان مرکزی نگه می‌دارد، جایی که می‌توانید سطح اولویت یک استعلام را تغییر دهید و به راحتی موضوع را به طرف مربوطه تشدید کنید.

این به نوبه خود مشتریان را راضی نگه می دارد زیرا آنها مجبور نیستند اطلاعات را تکرار کنند یا دائماً مجبور به تماس با تیم شما باشند.

2. تمام ارتباطات مشتری را در یک مکان نگه می دارد:

میز کمک چیست؟ ؛ میزهای راهنمایی نه تنها جذب مشتری را آسان می کنند، بلکه همه موارد ارسالی را در یک مکان یکپارچه نگه می دارند که اغلب به عنوان “صندوق ورودی مشترک” نامیده می شود.

میز کمک چیست؟ ؛ صندوق ورودی مشترک به تیم‌های پشتیبانی مشتری کمک می‌کند تا پاسخ‌های دریافتی از مشتریان را مدیریت کرده و روی آن‌ها همکاری کنند تا بهترین استراتژی را برای تریاژ و پاسخ‌دهی تعیین کنند.

صندوق‌های ورودی مشترک معمولاً شامل راهی برای ادغام و مرتب‌سازی پیام‌ها و اختصاص بلیط‌های دریافتی به نمایندگان خاص است.

نمونه هایی از صندوق های ورودی مشترک عبارتند از:

این مقاله را مطالعه کنید  اصول دیجیتال مارکتینگ چیست؟

نام مستعار ایمیل گروهی
صندوق ورودی پیام مکالمه ای
صف های چت زنده
ابزارهای نظارت بر رسانه های اجتماعی

میز کمک چیست؟ ؛ نرم افزار میز راهنما معمولاً همه این موارد را در یک جریان قرار می دهد که تیم شما می تواند به آن دسترسی داشته باشد و به آن پاسخ دهد.

میز کمک چیست؟ ؛ وقتی مشتریان پاسخی دریافت می‌کنند، احساس نمی‌کنند که این یک تجربه از هم گسیخته است، حتی اگر در گذشته از سه روش مختلف برای ارتباط با شما استفاده کرده باشند.

این به شما کمک می‌کند تا یک تجربه خدمات همه‌کاناله یکپارچه ارائه کنید و از انتظارات مشتری پیشی بگیرید.

3. بلیط ها را سازماندهی و مسیریابی می کند

میز کمک چیست؟ ؛ میزهای راهنمای سازمان‌دهی بلیط و ویژگی‌های مسیریابی قدرتمندی را ارائه می‌کنند که به تیم‌های پشتیبانی مشتری کمک می‌کند سازماندهی شده و در مسیر خود باقی بمانند.

زمانی که حجم بلیط بالا می‌رود، این امر به ویژه مهم است – مثلاً در زمان قطعی محصول یا فصل شلوغ شما.

میز کمک چیست؟ ؛ مشکلات مشتری اغلب شامل تیم های مختلف برای حل می شود، بنابراین مرتب سازی، اولویت بندی، تخصیص و ردیابی بلیط ها به تیم ها کمک می کند در زمان صرفه جویی کرده و پاسخ ها را بهبود بخشند.

میز کمک چیست؟ ؛ اتوماسیون روشی مفید برای مسیریابی کارآمدتر و اختصاص بلیط به اعضای تیمی است که در مسائل یا شکایات خاص تخصص دارند.

هنگامی که مشتریان بلیطی را برای شرکت شما ارسال می کنند، ممکن است منتظر زمان انتظار طولانی باشند، اما با ویژگی های سازمان بلیط میز راهنمایی، می توانید با ارائه پاسخ در کمتر از یک روز کاری، آنها را شگفت زده کنید.

میز کمک چیست؟ ؛ بهترین بخش این است که اکثر ابزارهای میز راهنمایی از پاسخ‌های آماده پشتیبانی می‌کنند، بنابراین می‌توانید به سادگی پس از ارسال درخواست مشتری، پاسخ را خاموش کنید.

4. داده های خدمات مشتری را در گزارش ها جمع آوری می کند

میز کمک چیست؟ ؛ گزارش در مورد مسائل و روندهای پشتیبانی مشتری به تیم‌های خدماتی کمک می‌کند تا کار خود را بهینه کنند، به تکرارها انگیزه داده و جبران کنند، و اولویت‌های تیم و تصمیم‌گیری‌های آگاهانه را اتخاذ کنند.

ویژگی گزارش‌دهی میز راهنمایی اطلاعاتی درباره نحوه عملکرد سیستم‌ها و اولویت‌های تیم ارائه می‌دهد. این معمولاً شامل داشبوردهایی است که مدیریت را در مورد زمان حل بلیط، رضایت مشتری، بهره وری نماینده، تجربه مشتری و موارد دیگر مطلع می کند.

اکنون که همه ما در مورد کارهایی که یک Help Desk انجام می‌دهد یکسان هستیم، در اینجا لیستی از بهترین نرم‌افزارهای میز کمک وجود دارد که تیم پشتیبانی مشتری شما می‌تواند برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان از آن استفاده کند.

میز کمک چیست؟
میز کمک چیست؟ – کالج نوین

بهترین نرم افزار Help Desk:

نرم افزار میز راهنمایی HubSpot: بهترین برای همکاری بدون درز بین تیمی

Zendesk: بهترین برای ایجاد پورتال مشتری

Happy Fox: بهترین برای مدیریت وظایف

Freshdesk: بهترین برای خدمات مشتری میدانی

اینترکام: بهترین برای SaaS Customer Onboarding

Zoho Desk: بهترین برای تجزیه و تحلیل احساسات مشتری

LiveAgent: بهترین برای مراکز تماس

میز خدمات Jira: بهترین برای تهیه بلیط و پشتیبانی IT

راهنما پیشاهنگ: بهترین برای همکاری ایمیل

1. نرم افزار میز راهنمایی HubSpot: بهترین برای همکاری بدون درز بین تیمی

قیمت: رایگان؛ برای ویژگی های پیشرفته تر از 45 دلار در ماه شروع می شود.

میز کمک چیست؟ ؛ ابزار میز راهنمایی HubSpot بخشی از Service Hub است، یک نرم‌افزار خدمات مشتری در مقیاس کامل که برای کمک به کسب‌وکارهای کوچک تا سازمانی طراحی شده است تا تجارب لذت‌بخشی از خدمات مشتری ارائه دهند.

ویژگی های ابزار میز راهنمایی HubSpot:

مدیریت جذب مشتری
صندوق ورودی مکالمه 1:1 ارتباطی
قراردادهای سطح خدمات
اتوماسیون و ربات‌ها برای مسیریابی، تخصیص و پاسخگویی مؤثر به بلیط‌ها
گزارش خدمات مشتری برای دستیابی به نتایج خدمات بهتر

میز کمک چیست؟ ؛ Service Hub زمانی قدرتمند است که با ابزارهای دیگر در پلتفرم HubSpot CRM استفاده شود.

با ادغام اتوماسیون و ربات‌ها با تمام داده‌های بازاریابی و CRM، Service Hub به ارائه یک تجربه مشتری نهایی کمک می‌کند که به حفظ مشتریان راضی کمک می‌کند.

به همین دلیل، اگر به طور خاص به دنبال افزایش همکاری در تیم های فروش، بازاریابی و خدمات خود هستید، توصیه می کنیم.

 همچنین اگر از همه گزینه های نرم افزاری موجود می ترسید، این یک انتخاب عالی است. این قابلیت های زیادی را به صورت رایگان ارائه می دهد و به شما این امکان را می دهد که بدون پرداخت یک سکه با یک سیستم قدرتمند آشنا شوید.

2. Zendesk: بهترین برای ایجاد پورتال مشتری

قیمت: از 19 دلار/کاربر/ماه شروع می شود.

میز کمک چیست؟ ؛ Zendesk یکی از معتبرترین شرکت‌های نرم‌افزار خدمات مشتری است که ابزارهایی دارد که به انواع مشتریان کوچک، متوسط و سازمانی پاسخ می‌دهد.

ابزارهای میز راهنمای آن فوق‌العاده نرم هستند و همه داده‌های مشتری را در پلتفرم‌های مختلف در یک مکان ادغام می‌کنند.

میز کمک چیست؟ ؛ Zendesk به دلیل ویژگی پورتال مشتری خود شناخته شده است، جایی که مشتریان می توانند به بلیط های ارسال شده قبلی خود دسترسی داشته باشند و پاسخ های اضافی اضافه کنند.

اگر پایگاه مشتریان بزرگی دارید که دائماً بلیط‌ها را ارسال می‌کنند، پس داشتن پورتالی که در آن می‌توانند به وضعیت بلیط خود دسترسی داشته باشند، برای به‌روز نگه داشتن آن‌ها بدون درگیر کردن تیم شما با درخواست‌های اضافی، کلیدی است.

3. Happy Fox: بهترین برای مدیریت وظایف

قیمت: از 39 دلار/کاربر/ماه شروع می شود

Happy Fox یک میز کمک قدرتمند ارائه می دهد که شامل ویژگی های بلیط فروشی، اقدامات کنسرو شده و ابزارهای مدیریت کار است.

Happy Fox با تمرکز بر شرکت‌های بزرگ‌تر، تیم‌های خدمات مشتری بزرگ‌تر را به‌طور مؤثری توانمند می‌سازد تا تلاش‌های پشتیبانی خود را افزایش دهند.

با استفاده از این ابزار، می‌توانید اقدامات خاصی را خودکار کنید، تجربیات ثابتی ارائه دهید و به مشتریان کمک کنید به خودشان کمک کنند.

یکی از قابل توجه ترین ویژگی های آن ابزار “مدیریت وظایف” آن است که به شما امکان می دهد موارد را از یک بلیط به وظایف مختلف تقسیم کنید.

به همین دلیل، ما آن را برای شرکت‌هایی که محصول پیچیده‌ای را ارائه می‌کنند، توصیه می‌کنیم که در صورت ارسال یک بلیط، چندین مرحله برای بستن بلیط لازم است.

اگر فقط در مورد، مثلاً، محموله های از دست رفته یا محصولات مفقود شده، شکایت دریافت می کنید، ممکن است به این ویژگی نیاز نداشته باشید.

4. Freshdesk: بهترین برای خدمات مشتری میدانی

مثال میز کمک: freshdesk

قیمت: رایگان؛ برای ویژگی های پیشرفته تر از 15 دلار در هر کاربر / ماه شروع می شود.

Freshdesk میز کمکی را ارائه می دهد که پشتیبانی مشتری را برای همه کانال های ارتباطی مختلف شرکت به ارمغان می آورد.

این کمک می‌کند تا پیام‌ها و اطلاعات مشتری را متحد کند تا به مشتریان تجربه بهتری بدهد، مهم نیست چگونه یا کجا برای پشتیبانی تماس بگیرند.

Freshdesk مجموعه‌ای از ابزارهای مدیریت خدمات میدانی را ارائه می‌دهد که اگر به مشتریان در خانه یا در جاده خدمات رسانی می‌کنید، بسیار مناسب است.

برای مثال، می‌توانید گروه‌های خدمات منطقه‌ای را تعیین کنید و از مشتریان امضا کنید – همه در برنامه تلفن همراه Freshdesk. این یکی از بهترین گزینه های میز کمک برای تیم های خدمات مشتری است که مشتریان را در جایی که هستند ملاقات می کنند.

5. اینترکام: بهترین برای SaaS Customer Onboarding

قیمت: از 74 دلار در ماه برای یک کاربر شروع می شود

شاید اینترکام بیشتر به دلیل ابزار چت زنده خود شناخته شده باشد، و ابزار میز کمک آن راه حلی ساده و آسان برای تیم هایی است که برای کار با مشتریان به فرآیند طولانی نیاز ندارند.

این شامل ابزارهایی برای همکاری آسان و همچنین اتوماسیون برای مقیاس و بهبود پشتیبانی مشتری است.

یکی از قابل توجه ترین ویژگی های Intercom ابزار نصب آن است که به شما امکان می دهد خدمات پیشگیرانه ای را به مشتریان ارائه دهید، زیرا مشتریان با نرم افزار شما شروع به کار می کنند.

بنابراین، ما آن را برای مشاغل SaaS که می‌خواهند هنگام شروع کار با ابزار شما، موانع و سوالات مشتری را به حداقل برسانند، توصیه می‌کنیم.

میز کمک چیست؟
میز کمک چیست؟ – کالج نوین

6. Zoho Desk: بهترین برای تجزیه و تحلیل احساسات مشتری

مثال میز کمک: میز zoho

قیمت: رایگان؛ برای ویژگی های پیشرفته تر از 12 دلار در ماه شروع می شود

میز کمک چیست؟ ؛ راه حل میز کمک Zoho Desk با هدف افزایش بهره وری نماینده پشتیبانی مشتری فردی است.

ابزارهای آن به شناسایی بینش ها و روندها کمک می کند تا به تیم شما کمک کند تا تصمیمات بهتری برای حل سریع تر پرونده های مشتری بگیرد.

نه تنها این، بلکه شامل یک ابزار تجزیه و تحلیل احساسات هوشمند است که به شما امکان می دهد احساس مشتریان را در مورد خدمات مشتری خود بسنجید – بدون اینکه نیازی به ارسال نظرسنجی رضایت داشته باشید.

میز کمک چیست؟ ؛ اگر تعداد کمی از مشتریان دارید که ممکن است به نظرسنجی‌های شما پاسخ ندهند، به‌ویژه آن را توصیه می‌کنیم.

اگر پایگاه مشتری بزرگی دارید، ممکن است بتوانید بدون نیاز به ابزار تجزیه و تحلیل احساسات، پاسخ های کافی برای ترسیم تصویری از اثربخشی تلاش های خدمات خود دریافت کنید.

7. LiveAgent: بهترین برای مراکز تماس

قیمت: رایگان؛ برای ویژگی های پیشرفته تر از 15 دلار در هر کاربر / ماه شروع می شود

میز کمک چیست؟ ؛ LiveAgent یک میز کمک است که برای مشاغل کوچک تا متوسط ​​ساخته شده است. بیشتر بر روی تیم‌های مبتنی بر مرکز تماس متمرکز است، اما آنها از صندوق‌های ایمیل دیگر نیز پشتیبانی می‌کنند.

به دلیل ابزارهای قوی مرکز تماس، ما آن را برای شرکت هایی که اغلب از طریق تلفن پشتیبانی می کنند، توصیه می کنیم. LiveAgent ضبط تماس و انتقال تماس نامحدود را ارائه می دهد و ارائه پشتیبانی تلفنی زنده به مشتریان را ساده و آسان می کند.

8. میز خدمات Jira: بهترین برای تهیه بلیط و پشتیبانی فناوری اطلاعات

مثال میز کمک: جیرا

قیمت: رایگان؛ برای 4-15 کاربر برای ویژگی های پیشرفته تر از 20 دلار در ماه شروع می شود

میز کمک چیست؟ ؛میز کمک Jira گزینه های سلف سرویس، اتوماسیون بلیط، مدیریت SLA و موارد دیگر را ارائه می دهد.

اگر تیم‌های نرم‌افزاری شما قبلاً از نرم‌افزار Jira استفاده می‌کنند، کاربران می‌توانند بلیط‌های فناوری اطلاعات را به عقب ماندگی تیم پیوند دهند تا قبل از اینکه مشکلات برای مشتریان افزایش یابد، به علت اصلی آن پی ببرند.

میز کمک چیست؟ ؛ Jira همچنین یک ابزار میز کمک فوق العاده برای تهیه بلیط داخلی IT در سازمان شما است.

اگر تیم شما از هر نوع فناوری برای ادامه فعالیت سازمان استفاده می کند، در صورت اتمام یا شکست آن فناوری ها، ارائه پشتیبانی ضروری است. ویژگی های Jira شامل یک پورتال سلف سرویس برای کارمندان و ابزارهای استاندارد مانند بلیط مکالمه و SLA است.

9. Help Scout: بهترین برای همکاری ایمیل

قیمت: از 20 دلار/کاربر/ماه شروع می شود

میز کمک چیست؟ ؛ میز راهنمای Help Scout بر ایجاد یک تجربه ساده و لذت بخش برای کاربر نهایی یا مشتری متمرکز است.

سیستم آن کمتر بر ساختار و بلیط ها تمرکز می کند و بیشتر بر همکاری داخلی بین تیم ها برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان تمرکز می کند.

میز کمک چیست؟ ؛ نمایندگان خدمات شما می‌توانند یکدیگر را در پاسخ‌های ایمیل برچسب‌گذاری کنند و به آن‌ها اجازه می‌دهند در بلیط‌ها و دیگر مکالمات مشتری با یکدیگر همکاری کنند.

به همین دلیل، اگر تیم شما اغلب برای پاسخ دادن به بلیط ها، مسائل مشتری و سوالات مشتری با هم همکاری می کند، توصیه می کنیم. حتی می توانید یادداشت های خصوصی برای یکدیگر بگذارید تا همه به روز و آماده پاسخگویی باشند.

با بسیاری از ابزارهای عالی موجود، شما هیچ دلیلی ندارید که امروز در تلاش های پشتیبانی مشتری خود غوطه ور نشوید و سطح آن را ارتقا دهید.

پشتیبانی میز راهنمایی برای رشد کسب و کار شما ضروری است

میز کمک چیست؟ ؛ اگر می‌خواهید به طور مؤثرتری پایگاه مشتریان خود را حفظ کرده و خوشحال کنید، ارائه پشتیبانی از میز کمک ضروری است.

دسترسی مشتریان به تیم خدمات شما را آسان‌تر می‌کند، در حالی که به نمایندگان پشتیبانی شما اجازه می‌دهد تا بهترین خدمات ممکن را بدون به خطر انداختن بهره‌وری خود ارائه دهند.

در نتیجه، می‌توانید خدمات لذت‌بخشی را ارائه دهید که به رشد بهتر شما کمک می‌کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + 11 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟