طراحی سایت خوب چه اهمیتی دارد؟

طراحی سایت خوب چه اهمیتی دارد؟

طراحی سایت خوب چه اهمیتی دارد؟ ، اولین برداشت مهم است، درست است؟ خوب اگر حضور اینترنتی خوبی ندارید، برند خود را عقب نگه می دارید. به عنوان مثال، اگر یک مشتری بالقوه برای جستجوی نام تجاری شما در اینترنت برود و نام تجاری شما نشان داده نشود، این احتمال وجود دارد که فرد یا شک کند که شما یک تجارت بسته هستید یا قانونی نیستید.

اما میدونی بدتر چیه؟ داشتن یک وب سایت با طراحی و ناوبری بد. مردم راحتی را در هر جنبه ای از زندگی دوست دارند. و این شامل مرور از طریق یک سایت است. اگر مشتری به سایت شما بیاید و مجبور باشد زمان زیادی را صرف درک همه چیز و جستجوی محصول/خدمات مورد نظر خود کند، به هیچ وجه تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت.

طراحی سایت خوب چه اهمیتی دارد؟
طراحی سایت خوب چه اهمیتی دارد؟ – کالج نوین

طراحی سایت خوب چه اهمیتی دارد؟

به احتمال بسیار زیاد آنها بدون سفارش چیزی سایت شما را ترک کنند و یا خرید را رها کنند یا فقط به سراغ رقبای شما بروند. و اگر این اتفاق بیفتد، آخرین تصویری که آنها از برند شما دارند این خواهد بود که سایت شما خوب نیست و به مشتریان خود اهمیت نمی دهید. و این می تواند بیشتر بر مشاغل کوچک و متوسط ​​تأثیر بگذارد.

فرض کنید شما فردی هستید که می خواهید آثار هنری بفروشید. شما با استفاده از یک وب سایت یک فروشگاه آنلاین راه اندازی می کنید. اما طراحی وب شما مناسب نیست.

به عنوان مثال، تصاویر واضح نیستند، به درستی قرار نمی‌گیرند، پس‌زمینه وحشتناک است، فونت‌ها از نظر زیبایی‌شناختی دلپذیر نیستند، اطلاعاتی در مورد محصولات وجود ندارد، مسیریابی دشوار است و غیره. با چنین مشکلاتی، آیا فکر می‌کنید که شخصی که از سایت شما بازدید می کند علاقه مند به خرید از شما خواهد بود؟ پاسخ منفی است. شما نمی توانید از چنین مشکلاتی خلاص شوید مگر اینکه و تا زمانی که در مدرسه هنر ییل باشید. بله، ییل. وب سایت آنها به هم ریخته است و تمام مشکلات ذکر شده در بالا را دارد زیرا توسط دانشجویان و اساتید اداره می شود. بنابراین در طراحی بد نیز سازگار نیست.

این مقاله را مطالعه کنید  6 روند طراحی وب

آیا در مورد سایت نیجریه ای به نام arngren.net شنیده اید؟ این یک بازار است که چندین ابزار و وسایل نقلیه و چیزهای دیگر را می فروشد. این سایت از نظر طراحی یک کابوس است. از سیستم شبکه استفاده نمی کند، جذابیت بصری ضعیفی دارد، هیچ اطلاعاتی به راحتی در دسترس نیست، تایپوگرافی به گونه ای است که آن را ناخوانا می کند و ساختار ناوبری بسیار گیج کننده است. این باعث می شود یک تازه وارد کمتر به یک مشتری وفادار تبدیل شود.

اما در مقایسه با این، اگر به olx.in، یک بازار مشابه نگاه کنید. طراحی فوق العاده ای دارد جریان وب سایت خوب است، چیدمان و طراحی بصری باعث می شود که بازدید کننده احساس کند نیاز به ماندن دارد و سیستم ناوبری بسیار کاربر پسند است. بنابراین تفاوت این دو سایت در استفاده از طراحی سایت مناسب است.

نمونه دیگری از سایت مشابه Craigslist است. این سایت بسیار شناخته شده ای است و در 26 سال گذشته یک انتخاب محبوب برای جستجوی همه چیز از شغل گرفته تا مسکن بوده است. و با وجود این، طراحی سایت ثابت باقی می ماند. هیچ تغییری ایجاد نشده است. هیچ جذابیت بصری برای سایت وجود ندارد زیرا مطلقاً هیچ تصویری استفاده نشده است. پیمایش از طریق سایت نیز زمان می برد زیرا کاملا قدیمی است. این باعث کاهش ارزش آن در طول زمان شده است.

همچنین، رقابت زیادی که این سایت با آن روبرو است وجود دارد، زیرا سایت‌هایی هر روز بالا می‌آیند که به همه چیزهایی که توسط Craigslist ارائه می‌شود، می‌پردازند. و به همین دلیل است که محبوبیت و اصالت خود را از دست می دهد. در سال‌های اولیه، این سایت اصلی برای جستجوی همه چیز بود، اما در حال حاضر، آخرین انتخاب است. و اگر این اتفاق برای چنین برند بزرگی رخ دهد، ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد.

این مقاله را مطالعه کنید  اهمیت شرکت طراحی وب سایت

 

نتیجه

حدس می‌زنم، تا کنون همه شما موافق هستید که طراحی وب‌سایت کاملاً مهم است. و بسیاری از شما سعی می کنید خودتان این کار را انجام دهید. اما اجازه دهید با آن روبرو شویم، این شامل عناصر زیادی است. می تونی به همه چیز رسیدگی کنی؟؟ یا قالب های DIY موجود در سایت های هاست کافیه؟؟ پاسخ به هر دو این سوال منفی است. منظورم این است که می توانید خودتان این کار را انجام دهید، اما ممکن است کمی سخت شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × دو =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟