چه زمانی باید در TikTok پست بگذارید؟

چه زمانی باید در TikTok پست بگذارید؟ ، 5 نکته برتر

چه زمانی باید در TikTok پست بگذارید؟ ؛ شبکه های اجتماعی بزرگی وجود دارد، و سپس آنهایی هستند که در بازار منفجر می شوند و روندها را ایجاد می کنند و نسل جدیدی از اینفلوئنسر رسانه های اجتماعی را ایجاد می کنند.

این بهترین راه برای توصیف ظهور سریع بازاریابی در TikTok است، برنامه ویدیویی تلفن همراه که به گونه‌ای در فرهنگ نفوذ کرده است که از زمان شروع فیسبوک تقریباً دو دهه پیش دیده نشده است.

چه زمانی باید در TikTok پست بگذارید؟ ؛ طبق گزارش Hootsuite’s Digital 2021، TikTok به نقطه عطف عظیمی از 2 میلیارد بارگیری جهانی، 1.2 میلیارد کاربر فعال (اگر TikTok و همتای چینی آن Douyin را ترکیب کنید) رسیده است و رتبه هفتم پرکاربردترین شبکه های اجتماعی را کسب کرده است.

برای یک پلتفرم اجتماعی که در سال 2016 در چین راه اندازی شد، بد نیست!

با چنین دسترسی و نفوذ، بازاریابان اکنون توجه خود را به TikTok برای آگاهی از برند و تولید سرنخ معطوف کرده‌اند. بخش بزرگی از موفقیت در TikTok این است که بدانید چه زمانی محتوا را پست کنید.

برای اطلاع از اینکه چه زمانی در TikTok پست کنید تا در بین دیگر افراد متمایز شوید و با استفاده از قدرت ویدیو، مخاطبان جهانی خود را درگیر کنید، به ادامه مطلب بروید.

چه زمانی باید در TikTok پست بگذارید؟
چه زمانی باید در TikTok پست بگذارید؟ – کالج نوین

TikTok چیست؟

چه زمانی باید در TikTok پست بگذارید؟ ؛ TikTok یک برنامه اشتراک‌گذاری ویدیو است که کاربران می‌توانند ویدیوهای ۱۵ ثانیه‌ای را به اشتراک بگذارند.

به دلیل ادغام با Musical.ly در سال 2018، TikTok پایگاه داده عظیمی از موسیقی را به دست آورد که بسیاری از مخاطبان آن برای ساختن ویدیوهای خنده دار و همگام سازی لب استفاده می کردند.

چه زمانی باید در TikTok پست بگذارید؟ ؛ از طریق افزودن ویژگی‌هایی مانند فیلترها و جلوه‌های ویژه، افراد و افراد مشهور به TikTok هجوم آوردند تا محتوای سرگرم‌کننده‌ای مانند ویدیوهای رقص و چالش‌ها ایجاد کنند، که بسیاری از آنها در TikTok ویروسی شدند و در رسانه‌های اصلی نفوذ کردند.

بنابراین، اگر شما یک بازاریاب هستید که به دنبال جمعیتی جوان‌تر است، TikTok شبکه‌ای است که 62 درصد از کاربران بین 10 تا 26 سال در ایالات متحده دارند.

 

بهترین زمان برای ارسال پست در TikTok چه زمانی است؟

چه زمانی باید در TikTok پست بگذارید؟ ؛ اکثر بازاریابان می‌دانند که زمان «عالی» برای ارسال پست در یک پلتفرم رسانه‌های اجتماعی می‌تواند سخت باشد. با این حال، روندهایی در مورد روزها و زمان هایی که افزایش درگیر شدن مخاطب را نشان می دهد، در حال ظهور است.

مطالعه ای توسط Influencer Marketing Hub 100000 پست TikTok را تجزیه و تحلیل کرد و روزها و زمان های بهینه برای ارسال محتوای شما را کشف کرد:

این مقاله را مطالعه کنید  یک قیف دیجیتال مارکتینگ

دوشنبه: 6 صبح، 10 صبح و 10 شب
سه شنبه: 2 صبح، 4 صبح، * 9 صبح
چهارشنبه: 7 صبح، 8 صبح و 11 شب
پنجشنبه: 9 صبح، * 12 صبح و 19 بعد از ظهر
جمعه: * 5 صبح، 13 و 3 بعد از ظهر
شنبه: 11 صبح، 19 و 20
یکشنبه: 7 صبح، 8 صبح و 4 بعد از ظهر
*زمان های ستاره دار نشان دهنده سطح بالای تعامل است.

اما قبل از شروع برنامه ریزی برای پست های TikTok صبر کنید! شما همچنین باید مناطق زمانی مختلفی مانند مخاطبان رو به رشد خود را در استرالیا یا کالیفرنیا در نظر بگیرید.

چه زمانی باید در TikTok پست بگذارید؟ ؛ به‌عنوان یک پلت‌فرم جهانی، زمان‌ها و روزها بسته به کشوری که مردم آن را مشاهده می‌کنند متفاوت است. Plus TikTok در حال حاضر عملکرد زمان‌بندی یا پیوندی به برنامه‌های مدیریتی که اجازه آن را می‌دهد، ندارد.

چه زمانی باید در TikTok پست بگذارید؟ ؛ بهترین راه برای محاسبه کشورهای مختلف که مخاطبان اصلی برند شما هستند، استفاده از مبدل منطقه زمانی است. سپس می توانید یک برنامه زمان بندی محتوا برای هر منطقه بسازید. این ساده‌ترین کار نیست، اما بومی‌سازی محتوا راهی عالی برای رشد در TikTok است.

نکته: این الگوی برنامه ریزی محتوا را بررسی کنید که به شما در برنامه ریزی، زمان بندی و ارائه محتوای دیجیتال در مناطق و کانال های زمانی مختلف کمک می کند.

نحوه استفاده از TikTok Analytics

چه زمانی باید در TikTok پست بگذارید؟ ؛ همانطور که گفته شد، تجزیه و تحلیل تنها برای کاربران حرفه ای در دسترس است. خوشبختانه TikTok تغییر حساب خود را به یک حرفه ای آسان می کند.

به سادگی به نمایه خود بروید و روی تنظیمات کلیک کنید تا «مدیریت حساب من» را انتخاب کنید. در آنجا «تغییر به حساب حرفه‌ای» را پیدا می‌کنید که در آن دسته‌بندی کسب‌وکار مانند وبلاگ شخصی، رسانه، آشپزی، سلامت و تناسب اندام و غیره را انتخاب می‌کنید.

سپس از شما خواسته می‌شود یک شماره تلفن وارد کنید تا یک کد منحصر به فرد از طریق پیامک دریافت کنید. این کد را وارد کنید و یک حساب حرفه ای با دسترسی تجزیه و تحلیل خواهید داشت.

چه زمانی باید در TikTok پست بگذارید؟
چه زمانی باید در TikTok پست بگذارید؟ – کالج نوین

چه زمانی باید در TikTok پست بگذارید؟

چه زمانی باید در TikTok پست بگذارید؟ ؛ هنگام مشاهده داشبورد تجزیه و تحلیل، سه دسته را مشاهده خواهید کرد:

نمای کلی – می‌توانید عملکرد کلی را با استفاده از معیارهایی از جمله بازدیدهای نمایه و ویدیو به همراه تعداد فالوور شناسایی کنید. همه اینها را می توان در بازه زمانی یک هفته یا 28 روز مشاهده کرد.

این بینش‌ها به شما امکان می‌دهد الگوهای رشد را ببینید تا بتوانید میزان عملکرد محتوای شما و اینکه آیا افراد را به نمایه شما بازمی‌گرداند، بسنجید.

بینش محتوا – این ویژگی به شما امکان می دهد در عملکرد محتوا غوطه ور شوید. می‌توانید عملکرد هر ویدیو را در طول ۷ روز ببینید. فقط روی تصویر کوچک ویدیو کلیک کنید تا داده‌هایی مانند تعداد لایک‌ها، نظرات، اشتراک‌گذاری‌ها، بازدیدها و مناطق را دریافت کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  5 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ برای تجارت

بینش فالوورها – همانطور که از نام آن پیداست، این ویژگی مهره‌ها و پیچ‌های فالوورهایتان را به شما نشان می‌دهد. آنها را بر اساس جنسیت، قلمرو، فعالیت، ویدیوهای تماشا شده و موسیقی گوش داده شده تجزیه می کند.

هر یک از این دسته ها به شما بینشی در مورد مخاطبان خود و محتوایی که طنین انداز می شود، می دهد. ببینید آیا می‌توانید گرایش‌هایی را در محتوایی که بیشترین محبوبیت را دارد شناسایی کنید؟

آیا کشور یا قاره ای مانند غنا یا آلمان وجود دارد که بیشتر به ویدیوهای شما علاقه مند باشد؟ آیا شاهد رشد فالوور هستید و اگر چنین است چرا؟

دانستن پاسخ این سوالات به شما کمک می کند تا یک استراتژی بازاریابی دیجیتال موثر برای TikTok بسازید و تعامل با محتوای خود را افزایش دهید.

نکته: نحوه ایجاد یک استراتژی بازاریابی رسانه اجتماعی موفق را با نگاهی عمیق به بازاریابی در TikTok با نمونه های برند عالی بیابید.

5 نکته برتر برای ارسال پست در TikTok

چه زمانی باید در TikTok پست بگذارید؟ ؛ با چنین دسترسی و محبوبیتی، اگر TikTok پلتفرمی است که مخاطبان شما از آن استفاده می‌کنند یا اگر به دنبال جذب جمعیت جوان‌تر هستید، ارزش آن را دارد که برای آن وقت بگذارید. این 5 نکته برای افزایش فالوورهای خود در TikTok را بخوانید:

1) در روزهای “درست” و در زمان “مناسب” پست کنید

چه زمانی باید در TikTok پست بگذارید؟ ؛ همانطور که در بالا ذکر کردیم، یافتن زمان “عالی” برای ارسال پست در TikTok یک علم دقیق نیست. با این حال، می‌توانید از زمان‌ها و روزهای بالا برای آزمایش محتوای خود استفاده کنید تا تأثیر آن را ببینید.

یافتن روزها و زمان هایی که مخاطبان شما فعال هستند، یک سناریوی آزمون و خطا است. بنابراین از مخلوط کردن آن نترسید و روزها و زمان هایی را امتحان کنید که قبلاً هرگز امتحان نکرده اید.

به عنوان مثال، آیا مخاطبان شما در کانادا واقعاً از اخبار هیجان زده هستند یا سیاست؟

تیک توک به عنوان یکی از رهبران حزب فعال در این پلتفرم موفق به نفوذ در انتخابات 2021 کانادا شده است، جگمیت سینگ 7.5 میلیون لایک برای ویدیوهای خود جمع آوری کرده است که از سیاست فعلی انتقاد می کنند یا حرکات اسکیت برد او را به نمایش می گذارند.

ایا کاربران آمریکایی شما به ویدیوهایی که بر روی طنز تمرکز دارند واکنش نشان می دهند؟ به یاد داشته باشید، همیشه می‌توانید محتوایی را که بعداً توسط فالوورهای شما دیده نمی‌شود، تغییر کاربری داده یا دوباره ارسال کنید.

2) محتوایی ایجاد کنید که آنچه را که برند شما می داند را جشن می گیرد!

این مقاله را مطالعه کنید  اصطلاحات دیجیتال مارکتینگ

چه زمانی باید در TikTok پست بگذارید؟ ؛ کلید TikTok نشان دادن تخصص شما و آنچه که برای آن ایستاده اید است. با انجام این کار، می توانید یک جامعه درگیر ایجاد کنید، زیرا این همان چیزی است که مردم این پلتفرم را دوست دارند.

در واقع، تحقیقات جدید ایالات متحده به سفارش TikTok نشان داد که 60٪ از کاربران هنگام حضور در شبکه احساس اجتماعی می کنند و 3 از 4 احساس می کنند که این مکان بهترین مکان برای خودشان است. با معتبر بودن به آن احساسات ضربه بزنید.

3) از آزمایش نترسید!

چه زمانی باید در TikTok پست بگذارید؟ ؛ TikTok همه چیز در مورد سرگرمی و خلاقیت است، بنابراین آن را بپذیرید! بسیاری از ویژگی‌های عالی مانند فیلترها و جلوه‌ها، ابزارها (مانند افزایش سرعت ویدیو یا کاهش سرعت آن) و واکنش‌ها وجود دارد.

چه زمانی باید در TikTok پست بگذارید؟ ؛ همچنین می‌توانید عمیق‌تر شیرجه بزنید و TikTok Live را امتحان کنید، راهی عالی برای جذب مخاطب و نشان دادن شخصیت‌تان.

چالش‌ها در TikTok بسیار محبوب هستند، بنابراین به چیزی مربوط به خود یا برندتان فکر کنید که باعث ایجاد هیجان در فیدهای مردم شود.

چه زمانی باید در TikTok پست بگذارید؟
چه زمانی باید در TikTok پست بگذارید؟ – کالج نوین

4) با یک برند یا تأثیرگذار TikTok همکاری کنید

چه زمانی باید در TikTok پست بگذارید؟ ؛ تأثیرگذاران موفق زیادی مانند Khaby Lame و Addison Rae در TikTok وجود دارند. اما همکاری با اینفلوئنسرها در آن سطح برای بسیاری از برندها دور از دسترس است. راه حل؟ به دنبال TikToker هایی باشید که روی پلتفرم جذاب هستند و با شما یا برند شما هم افزایی دارند.

چه زمانی باید در TikTok پست بگذارید؟ ؛ اگر می‌خواهید مخاطب خاصی را جذب کنید، حتماً جغرافیا را در نظر داشته باشید. بنابراین، اگر روی بازار بریتانیا تمرکز می‌کنید، یک تأثیرگذار پیدا کنید که طرفداران خوبی در آنجا داشته باشد.

یک راه عالی برای انجام این کار استفاده از بازار خالق TikTok است. فقط درخواست دسترسی به پلتفرم کنید و سپس می توانید سازندگان را بر اساس کشور، موضوع، دسترسی و میانگین بازدیدها جستجو کنید.

5) دانش TikTok خود را با دوره بازاریابی رسانه های اجتماعی تقویت کنید

چه زمانی باید در TikTok پست بگذارید؟ ؛ ایجاد یک حساب کاربری و شروع استفاده از یک پلت فرم رسانه های اجتماعی آسان است، اما چگونه می توانید بیشترین بهره را از آن ببرید؟ با یادگیری هر جنبه ای از بازاریابی رسانه های اجتماعی، موفقیت را در TikTok و سایر شبکه ها تضمین کنید.

چه زمانی باید در TikTok پست بگذارید؟ ؛ تحقیقات اجتماعی، محتوا و استراتژی را درک کنید و در تمام پلتفرم های کلیدی مانند فیس بوک، یوتیوب، اینستاگرام و البته TikTok غوطه ور شوید. برای شروع امروز در یک دوره رسانه های اجتماعی و بازاریابی معتبر ثبت نام کنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 14 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟