چرا دیجیتال مارکتینگ مهم است؟

چرا دیجیتال مارکتینگ مهم است؟

چرا دیجیتال مارکتینگ مهم است؟ ، برای شرکت های کوچک تا متوسط، دیجیتال مارکتینگ به عنوان قدرتمندترین شکل تبلیغ برند، از بازاریابی سنتی پیشی گرفته است. رسانه‌های اجتماعی، کمپین‌های ایمیل، بازاریابی محتوا، سئو و البته وب‌سایت شما به شرکت شما جذابیت بازاریابی بیشتری می‌دهد و به شما کمک می‌کند ردپای دیجیتالی چشمگیری از خود به جای بگذارید.

از طریق بازاریابی دیجیتال تهاجمی، سازمان شما می تواند محصولات یا خدمات را از طریق طیف گسترده ای از ابزارها و پلتفرم های آنلاین تبلیغ و به فروش برساند. علاوه بر این، می‌توانید بدون صرف هزاران دلار در کمپین‌های تبلیغاتی عظیم، تماس سرد یا بازاریابی تأثیرگذار، با مخاطبان هدف ارتباط برقرار کنید.

بیایید نگاهی دقیق‌تر به این موضوع بیندازیم که چرا بازاریابی دیجیتال ضروری است و چرا باید به سرمایه‌گذاری بیشتر در زمان و پول بازاریابی آنلاین فکر کنید.

چرا دیجیتال مارکتینگ مهم است؟
چرا دیجیتال مارکتینگ مهم است؟ – کالج نوین

چرا دیجیتال مارکتینگ مهم است؟

همه آنلاین هستند. تو هم باید باشی!

بر اساس گزارش اخیر MIT، یک آمریکایی به طور متوسط ​​24 ساعت در هفته را آنلاین می گذراند. هشتاد و چهار درصد از فعالیت های آنلاین در گوشی های هوشمند انجام می شود. علاوه بر این، کاربران آنلاین ایمیل‌های خود را چک می‌کنند، از سایت‌های رسانه‌های اجتماعی بازدید می‌کنند و حداقل یک‌بار در روز از اینترنت مرور یا خرید می‌کنند.

بنابراین، اگر می خواهید کمپین بازاریابی شما بیشترین تأثیر را با بالاترین بازگشت سرمایه داشته باشد، باید تلاش خود را به صورت آنلاین متمرکز کنید. بازاریابی دیجیتال به شما امکان می دهد یک استراتژی همه کانالی ایجاد کنید که شامل وب سایت، رسانه های اجتماعی، ایمیل، یوتیوب و سایر پلتفرم ها می شود. این شما را در تماس مستقیم با مخاطبان خود قرار می دهد و به شما این توانایی را می دهد که دسترسی خود را به هر منطقه بازاری که می خواهید گسترش دهید.

این مقاله را مطالعه کنید  درک حرفه ای فروش دیجیتال مارکتینگ

اگر بقیه آنلاین هستند، شما نیز باید آنلاین باشید.

وب سایت شما همچنان قدرتمندترین ابزار بازاریابی شماست

صرف نظر از تمام ابزارهای بازاریابی که در اختیار دارید، وب سایت شما همچنان قدرتمندترین دارایی دیجیتال شماست. بنابراین، باید مرکز کل استراتژی بازاریابی شما باشد. هر پلتفرم دیگری که برای بازاریابی محصولات یا خدمات خود استفاده می کنید باید وسیله ای برای رسیدن به هدف باشد که ترافیک بیشتری را به وب سایت شما بازگرداند و رتبه گوگل شما را افزایش دهد.

چندین دلیل وجود دارد که بازاریابی دیجیتال در وب سایت شما حیاتی است، از جمله:

. سایت شما به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد که تمام محصولات یا خدماتی را که ارائه می دهید مشاهده کنند.
. شما می توانید یک فرهنگ برند ایجاد کنید که با مخاطبان خود ارتباط برقرار کند.
. شما می توانید اعتبار و اقتدار را در صنعت خود ایجاد کنید.
. هیچ محدودیتی برای کارهایی که می توانید با یک وب سایت انجام دهید وجود ندارد.
. شما می توانید خدمات مشتری آنلاین فوری و پاسخگو ارائه دهید.
. یک وب سایت به شما اهرمی را می دهد که برای رقابت در بازار خود نیاز دارید.

وب‌سایت‌ها همچنین ابزارهای بی‌پایانی مانند تجارت الکترونیک، وبلاگ‌ها، نظرات مشتریان، ویدیو/صوت، تجزیه و تحلیل ترافیک/بازاریابی، اخبار/به‌روزرسانی‌های محصول و خدمات خودکار ارائه می‌دهند. بدون وب سایت، شما هیچ اهرم بازار، اعتبار، هیچ ارتباطی با مصرف کنندگان و هیچ راهی برای تبلیغ کسب و کار خود ندارید.

در آخر، با یک وب سایت، می توانید به خوانندگان نشان دهید که چگونه شرکت شما مشکلات آنها را حل می کند. شما می توانید مزایای انتخاب شرکت خود را نسبت به رقابت خود برجسته کنید. چرا مصرف کنندگان باید با شما همراه شوند؟ چگونه زندگی آنها را بهتر یا آسان تر می کنید؟ یک وب سایت به شما این فرصت را می دهد که به مشتریان بالقوه اجازه دهید شما را بشناسند و به شما اعتماد کنند. مهمتر از آن، به آنها دلیلی می دهد که بارها و بارها برگردند.

این مقاله را مطالعه کنید  5 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک

نتیجه نهایی: اگر شما یک وب سایت ندارید، مصرف کنندگان فوراً در مورد تجارت شما قضاوت می کنند و به سراغ رقبای شما می روند.

چرا دیجیتال مارکتینگ مهم است؟
چرا دیجیتال مارکتینگ مهم است؟ – کالج نوین

بازاریابی دیجیتال مقرون به صرفه است- چرا دیجیتال مارکتینگ مهم است؟

بازاریابی سنتی – که شامل ارسال پستی، پخش و یا بازاریابی چاپی است – گران است. در حالی که اعداد متفاوت هستند، در اینجا چیزی است که می توانید انتظار داشته باشید که به طور متوسط ​​برای رسیدن به مخاطبی با 2000 نفر هزینه کنید:

. تبلیغ رادیویی: 150 دلار
. آگهی روزنامه: 200 دلار
. آگهی مجله: 500 دلار
. پست مستقیم: 900 دلار
. بیلبورد: 250 دلار

با همان سرمایه گذاری در یک کمپین دیجیتال مارکتینگ، می توانید با صرف هزینه کمتر، به مخاطبان آنلاین نامحدود دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این، بازاریابی دیجیتال یک بازگشت سرمایه (ROI) سالم در زمینه های زیر به شما می دهد:

کمپین های هدفمند
رادیو، تلویزیون یا بیلبوردها ممکن است مخاطبان بیشتری به شما بدهند، اما شما تلاش خود را برای افرادی که برای محصول یا خدمات شما خرید نمی کنند، هدر خواهید داد. بازاریابی دیجیتال به شما این امکان را می دهد که تلاش های خود را به دقت تنظیم کنید و دقیقاً با افرادی که می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید ارتباط برقرار کنید.

تحلیل عمیق و دقیق
بازاریابی دیجیتال تجزیه و تحلیل دقیق و دقیقی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد عملکرد کمپین خود را ببینید. می توانید ارزیابی های آگاهانه ای در مورد نوع و میزان فعالیت در وب سایت یا صفحه رسانه های اجتماعی خود انجام دهید.

چندین برنامه برای کمپین مشابه
اگر یک ویدیوی تبلیغاتی برای محصول یا خدمات خود ایجاد می کنید، می توانید از همان ویدیو در وب سایت، یوتیوب، ایمیل یا صفحه رسانه های اجتماعی خود استفاده کنید. همین امر در مورد محتوای نوشتاری، تصاویر، عکس ها یا هر کالای بازاریابی دیگر نیز صدق می کند.

این مقاله را مطالعه کنید  8 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل
چرا دیجیتال مارکتینگ مهم است؟
چرا دیجیتال مارکتینگ مهم است؟ – کالج نوین

محتوای دیجیتال نتایج بلند مدت ارائه می دهد- چرا دیجیتال مارکتینگ مهم است؟

اکثر کارشناسان بازاریابی توصیه می کنند که هر دو تا سه سال یک بار محتوای آنلاین خود را تغییر دهید. انجام این کار برند شما را احیا می کند، پیام شما را به روز می کند، به شما کمک می کند تا در جریان روندهای بازاریابی باشید و شما را با مخاطبان خود در ارتباط نگه می دارد.

به عنوان یک صاحب کسب و کار، ممکن است در مورد زمان، پول و انرژی که برای به روز رسانی محتوای خود صرف می کنید تعجب کنید. در حالی که این قابل درک است، به روز رسانی محتوای وب سایت خود هر دو تا سه سال یک بار مسافت پیموده شده بیشتری نسبت به هر شکل دیگری از بازاریابی به شما می دهد.

اکثر کمپین های بازاریابی سنتی پس از چند هفته از بین می روند. تبلیغات تلویزیونی، آگهی های روزنامه، پست های پستی و تبلیغات بیلبورد حداکثر شش ماه ماندگاری دارند. در نتیجه، ممکن است طی یک دوره سه ساله چندین چرخه بازاریابی را طی کنید تا در بازار مرتبط بمانید. این می تواند منجر به هزینه های متعدد و ساعت های بی شماری از برنامه ریزی و اجرا شود.

در مقابل، شما می توانید زمان، پول و انرژی بسیار کمتری را صرف به روز رسانی محتوای وب خود هر چند سال یکبار کنید. علاوه بر این، می‌توانید در حین حرکت، صفحات وب را اضافه یا تغییر دهید و به آرامی سایت خود را برای مطابقت با تغییرات در ابتکارات بازاریابی خود تغییر دهید.

تبلیغات شفاف می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند

در Lucid، ما تبلیغات واضح و خلاقانه ای ارائه می دهیم که به شما کمک می کند تا بازار خود را گسترش دهید و در عین حال مشتریان مورد نظر خود را هدف قرار دهید. ما نتایج اندازه گیری شده ای ارائه می دهیم که نشان دهنده برند شما است و به شما کمک می کند به اهداف خود برسید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 5 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟