بودجه دیجیتال مارکتینگ

بودجه دیجیتال مارکتینگ

بودجه دیجیتال مارکتینگ ، هر صاحب کسب و کاری از بودجه های کلان دیجیتال مارکتینگ – با اشتیاق – متنفر است. با این حال، حتی اگر شما یکی از آنها باشید، درآمدی که می توانید کسب کنید باعث می شود که آن را دوست داشته باشید. حتما دیده اید که تبلیغات و بازاریابی دیجیتال سریعترین بازار رسانه ای در حال رشد را در جهان تشکیل داده اند. به طور دقیق تر، درآمد سالانه 93.75 میلیارد دلار تنها در ایالات متحده است. (از لحاظ رند، این حدود 156.8 میلیارد روپیه است.)

شما می توانید بسیاری از فرمول های جهانی را به صورت آنلاین برای محاسبه بودجه بازاریابی دیجیتال پیدا کنید. این نشان می دهد که 6٪ یا، 15٪ یا 50٪ از درآمد خود را صرف تبلیغات آنلاین کنید. دیدن این اعداد منحصر به فرد می تواند برنامه ریزی را گیج کننده تر کند. راستش را بخواهید، هیچ بودجه جهانی بازاریابی دیجیتالی وجود ندارد که برای هر کسب و کاری مناسب باشد.

بودجه دیجیتال مارکتینگ
بودجه دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

اهمیت بازاریابی دیجیتال

قدمت بازاریابی و تبلیغات نیز به اندازه خود سرمایه داری است. از همان ابتدا، ما افرادی را در میادین بازار داشتیم که با صدای بلند فریاد می زدند تا اجناس خود را تبلیغ کنند یا پوسترهایی که روی دیوارها نمایش داده شده بود تا درباره محصولات جدید صحبت کنند.

امروزه، ما اینترنت و همچنین دستگاه های آماده اینترنت را در دست مشتریان داریم. همه چیز به اینترنت مرتبط است و آماده دریافت اطلاعات است. این بدان معناست که کاملاً روشن شده است – برای تجارت مدرن قرن بیست و یکم – که برای اختصاص بخشی از بودجه بازاریابی به تلاش های دیجیتال لازم است. در پایان، شما باید به جایی بروید که مشتریان هستند، و نادیده گرفتن چشم انداز آنلاین به معنای قطع ارتباط با مخاطبان بالقوه جهانی است.

این مقاله را مطالعه کنید  5 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ برای تجارت

یکی از موفق ترین فرمت های بازاریابی

بازاریابی دیجیتال خود را به عنوان یکی از موثرترین انواع بازاریابی معرفی کرده است. ایمیل، رسانه های اجتماعی، بازاریابی محتوا، بهینه سازی موتورهای جستجو… همه این تاکتیک ها برای موفقیت کسب و کار حیاتی هستند. احتمالاً به همین دلیل است که 95٪ از سازمان ها بودجه بازاریابی دیجیتال خود را در سال های اخیر افزایش داده اند – و چرا از هر ده بازاریاب 9 نفر پیش بینی می کنند که بودجه آنها در سال 2020 نیز رشد خواهد کرد.

با این حال، بازاریابی دیجیتال بسیار پیچیده است و مستلزم استراتژی های متعددی است که همه بسیار مهم هستند. از آنجایی که مصرف‌کنندگان بیشتر و بیشتر انتظار تجربه‌های همه‌کانالی را دارند – و می‌خواهند بتوانند به برندها در همه کانال‌های دلخواه خود دسترسی پیدا کنند، بازاریابان با چالش بزرگی مواجه می‌شوند که این بودجه را برای کانال‌های بی‌شماری و همچنین استراتژی‌ها افزایش می‌دهد.

اولین گام در طراحی یک کمپین بازاریابی دیجیتال درخشان، تعیین یک بودجه جامع است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × پنج =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟