درآمد کاربران یوتیوب چقدر است؟

درآمد کاربران یوتیوب چقدر است؟

درآمد کاربران یوتیوب چقدر است؟ ؛ از زمانی که یوتیوب در سال 2005 مطرح شد، گرسنگی برای مصرف محتوای ویدیویی در مقیاس تصاعدی افزایش یافته است.

یوتیوب بزرگ‌ترین سرویس پخش ویدیو روی کره زمین است که دارای دو میلیارد کاربر فعال در سراسر جهان است – این تقریباً نیمی از کل جمعیت آنلاین است!

این پلتفرم به عنوان یک کشتی برای اطلاعات پیشگامانه و سرگرمی های شگفت انگیز در سراسر جهان عمل کرده است و این پلتفرم همچنین نسل جدیدی از افراد مشهور دیجیتال را ایجاد کرده است.

یوتیوب‌برها اشکال و اندازه‌های مختلفی دارند و تقریباً هر بخش قابل تصوری را پوشش می‌دهند، از بازی و تنقلات سالم گرفته تا وبلاگ نویسی در سفر، مد تناسب اندام، حفظ سهم، سیاست، بافتنی و غیره.

درآمد کاربران یوتیوب چقدر است؟؛ محبوب ترین این سوپراستارهای دیجیتالی به اندازه افراد مشهور سنتی، مانند ستاره های سینما و تلویزیون، در میان افراد جمعیتی خاص تأثیرگذار هستند. علاوه بر این، بسیاری از یوتیوب‌برها از طریق جریان‌های ثابت محتوای ویدیویی خود زندگی سالمی دارند.

آیا می دانستید؟ 25 یوتیوبر برتر جهان سه برابر بیشتر از افراد مشهور سنتی در یوتیوب بیننده دارند.

شیفته؟ اگر به دنبال افزایش آگاهی از برند خود یا افزایش درآمد خود با ساخت محتوای ویدیویی هستید، احتمالاً کنجکاو هستید که یوتیوب‌ها چقدر درآمد دارند؟

درآمد کاربران یوتیوب چقدر است؟
درآمد کاربران یوتیوب چقدر است؟ – کالج نوین

قدرت تاثیرگذار محتوای یوتیوب

درآمد کاربران یوتیوب چقدر است؟؛ برجسته ترین یوتیوبرهای امروزی اینفلوئنسر هستند. کسانی که در جایگاه خود برجسته هستند، به مخاطبان خود ارزش شخصی ارائه می دهند و برای ارتباط با مشترکان خود وقت می گذارند، در دنیای دیجیتال امروزی اهمیت زیادی دارند.

به این ترتیب، برندها برای کمپین های بازاریابی هدفمند اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی، مبالغ هنگفتی به یوتیوبرها پرداخت خواهند کرد. یکی از محرک‌های کلیدی برای قدرت تأثیرگذار محتوای YouTube، جذابیت جهانی آن است – از نسل‌های مختلف، از Baby Boomers گرفته تا Gen Zers به ​​صورت دیجیتالی.

45 درصد از افراد بالای 65 سال به طور فعال از YouTube استفاده می کنند و با جوانتر شدن گروه، خواهید دید که بیش از 90 درصد افراد حداقل به صورت نیمه منظم با این پلتفرم چک می کنند.

درآمد کاربران یوتیوب چقدر است؟؛ با استفاده از چنین مخاطبان گسترده ای از این پلتفرم، فضای زیادی برای YouTubers وجود دارد تا با شبکه گسترده ای از مشترکین ارتباط برقرار کرده و از محتوای آنها کسب درآمد کنند.

برخی از آنها به شیوه‌ای بدیع، تأثیر خود را در اهداف خیر برای دیگران قرار می‌دهند، همانطور که با موفقیت ویروسی ابتکار #TeamTrees به رهبری آقای Beast مشاهده شد.

درآمد کاربران یوتیوب چقدر است؟
درآمد کاربران یوتیوب چقدر است؟ – کالج نوین

یوتیوبرها چگونه پول خود را به دست می آورند

درآمد کاربران یوتیوب چقدر است؟؛ علاوه بر کار با برندها در کل کمپین های اینفلوئنسر مارکتینگ، در اینجا راه های اصلی کسب درآمد یوتیوبرهای امروزی از این پلتفرم وجود دارد:

ارائه محصول ویدیویی و ذکر نام تجاری مرتبط

تبدیل شدن به یک سفیر دائمی برای برندها در یک جایگاه خاص

محتوای بازاریابی وابسته، افزودن لینک در محتوای ویدیویی یا در توضیحات ویدیو

فروش کالا به صورت آنلاین پس از به دست آوردن دنبال کنندگان سالم در پلت فرم

به دست آوردن محبوبیت در پلتفرم‌های اضافی مانند TikTok یا Instagram، استفاده از محتوا و وضعیت YouTube آنها برای ایجاد جریان‌های درآمد اینفلوئنسر اضافی.

به عنوان مثال، یوتیوبر برزیلی، whinderssonnunes، یکی از محبوب ترین یوتیوبرهای جهان است که بیش از 43 میلیون مشترک را جذب کرده است.

او که زمانی به‌خاطر نام تجاری دیوانه‌کننده‌اش از محتوای تقلیدآمیز شناخته می‌شد، اکنون به خاطر موسیقی پاپ و نمایش اورجینال یوتیوب محبوب شده است.

درآمد کاربران یوتیوب چقدر است؟؛ هیچ شکی در آن وجود ندارد: یوتیوب دنیای سرگرمی را همانطور که می شناسیم تغییر داده است و نحوه درک ما از وضعیت افراد مشهور را تغییر داده است.

از آنجایی که ایجاد محتوای با کیفیت YouTube بیش از هر زمان دیگری در دسترس است، تقریباً هر کسی می تواند یک کانال راه اندازی کند، شروع به کار کند و به طور بالقوه درآمد کسب کند.

درآمد کاربران یوتیوب چقدر است؟
درآمد کاربران یوتیوب چقدر است؟ – کالج نوین

درآمد کاربران یوتیوب چقدر است؟

درآمد کاربران یوتیوب چقدر است؟؛ مانند تقریباً همه چیز در جهان، میزان درآمد یک YouTuber بسته به محبوبیت، جایگاه ویژه، توانایی‌های خلاقانه و تمایل آنها برای همکاری با دیگران در نوسان است.

اما، برای اینکه تصوری دقیق از میزان درآمد کاربران یوتیوب به شما بدهیم، میانگین نرخی که یک تبلیغ‌کننده یا برند به یک یوتیوب‌بر محبوب می‌پردازد، از 0.10 تا 0.30 دلار به ازای هر بازدید ویدیو متفاوت است.

همین مطالعه نشان می‌دهد که میانگین کانال یوتیوب به ازای هر 1000 بازدید تبلیغاتی حدود 18 دلار درآمد دارد که معادل بین 3 تا 5 دلار به ازای هر 1000 بازدید ویدیو است.

درآمد کاربران یوتیوب چقدر است؟؛ بر اساس این محاسبات کلی، اگر بتوانید روزانه حدود 10000 بازدید ویدئو داشته باشید، بین 18 تا 31 دلار درآمد کسب خواهید کرد که در نتیجه درآمد سالانه YouTube بین 6000 تا 11000 دلار در سال خواهد بود.

این میزان را به 150000 بازدید از ویدئوهای درآمدزایی روزانه افزایش دهید و به عنوان یک YouTuber به درآمد سالانه سالمی بین 100000 تا 167000 دلار نگاه می کنید. این یک جریان درآمد سالم است.

رایان کاجی، ستاره کودک یوتیوب، سالانه 29.5 میلیون دلار (56 دلار در دقیقه) از طریق همکاری با نام تجاری و قرار دادن محصول مبتنی بر ویدیو به دست می آورد.

بزرگترین یوتیوبرهای جهان و درآمدهای آنها

درآمد کاربران یوتیوب چقدر است؟؛ برای اینکه به شما شرایط بیشتری در مورد میزان درآمد یک سلبریتی یوتیوب ارائه دهیم، در اینجا خلاصه ای سریع از برخی از بزرگترین YouTubers جهان و درآمد آنها آورده شده است.

فرقی نمی‌کند به دنبال یک کار جانبی مناسب باشید یا می‌خواهید محتوای YouTube را تمام وقت ایجاد کنید، اگر دنبال‌کنندگان سالمی ایجاد کنید و محتوای ویدیویی ایجاد کنید که تعامل واقعی را ایجاد کند، می‌توانید جریان درآمدی خوبی از این پلتفرم ایجاد کنید.

چگونه می توانم یک اینفلوئنسر یوتیوب شوم؟

درآمد کاربران یوتیوب چقدر است؟؛ هیچ راه مشخصی برای تبدیل شدن به یک یوتیوبر موفق وجود ندارد، اما اگر به دنبال کسب درآمد از محتوای ویدیویی خود هستید، باید مبانی خاصی را پوشش دهید و ملاحظاتی را در نظر بگیرید.

اول از همه، برای کسب درآمد از محتوای YouTube خود، کانال شما باید حداقل یک هزار مشترک داشته باشد – به علاوه، کانال شما باید حداقل 4000 ساعت محتوا در سال تماشا کند تا ثابت کند که واقعاً در این پلتفرم سرمایه گذاری کرده است.

همچنین باید یک حساب Google AdSense معتبر داشته باشید.

درآمد کاربران یوتیوب چقدر است؟؛ هنگامی که کانال YouTube خود را ایجاد کردید و حساب Google AdSense خود را فعال کردید، باید جایگاه خود را انتخاب کنید و در مورد رقبای بالقوه خود و همچنین جمعیت شناسی کلیدی مخاطبان هدف خود تحقیق کنید.

از آنجا، می‌توانید به طوفان فکری محتوای ویدیویی بپردازید که احساس می‌کنید با مخاطبان شما طنین‌انداز می‌شود و برنامه‌ای خلاقانه و تبلیغاتی را ترسیم می‌کنید (تبلیغ متقابل محتوای ویدیوی شما در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی که درگیر هستند).

پس از راه‌اندازی، می‌توانید از تجزیه و تحلیل‌های داخلی پلتفرم استفاده کنید تا بفهمید کدام نوع محتوای ویدیویی بهترین عملکرد را دارد و بیشترین تعامل را به دست می‌آورد تا تلاش‌های آینده خود را برای ایجاد محتوای ویدیویی شکل دهد و مشترکین کافی برای شروع درآمد کسب کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  نیاز به دیجیتال مارکتینگ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − چهار =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟